מוגזמת: מייגן מרקל הוסיפה יהלומים לטבעת האירוסים שלה

הדוכסית מסאסקס לא הסתפקה בטבעת היהלום העצומה שהנסיך הארי העניק לה וניצלה את ההיריון כדי לשלוח את הטבעת "לתיקון", אתם יודעים, כדי להוסיף לה עוד יהלומים. ומה השווי של אוסף התכשיטים של מרקל?

אוהבת יהלומים. הנסיך הארי ומייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
אוהבת יהלומים. הנסיך הארי ומייגן מרקלצילום: Gettyimages

 

עושה רושם שמאז שמייגן מרקל ילדה את בנה הבכור, ארצ'י הריסון מאונטבטן וינדזור, הדוכסית עסוקה בענייני הורות ופחות בשערוריות. אז נכון,

שקט ממלכתי זה תמיד חשוב, אבל לא נשקר, קצת התגעגענו לדרמות ולכותרות - ותודה לאל שהשקט נגמר.

 

אתרים מעבר לים מדווחים כי הדוכסית מסאסקס ניצלה את תקופת ההיריון כדי לשלוח את טבעת האירוסים שקיבלה מהנסיך הארי לתיקון. ומה הייתה הבעיה בטבעת? טוב ששאלתם. הגברת החליטה שהיא אינה מקושטת במספיק יהלומים. רגע לפני שתזילו דמעה, אנחנו כאן כדי להרגיע ולעדכן כי המשימה בוצעה ולטבעת התווספו שלל יהלומים נוצצים נוספים. עובדת בונוס: לפני הוספת היהלומים, שווי טבעת האירוסים של הדוכסית עמד על 350 אלף דולר. וכן, אנחנו בהחלט מחכים לשמוע מה השווי המעודכן.

 

עושה לכולם בית ספר (צילום: Gettuimages)
עושה לכולם בית ספרצילום: Gettuimages

 

כמו כן, בעקבות הוספת היהלומים החלטנו לבדוק מה כולל אוסף התכשיטים של מרקל וחשוב מכל - מה השווי שלו. אז ככה, תשמחו (או תקנאו) לגלות כי לדוכסית יש 7 שרשראות, 23 צמידים, 26 טבעות ו-35 זוגות עגילים, וכל זה זהב משובץ יהלומים, כן? אגב, השווי של האוסף הנוצץ הזה מסתכם ב-600 אלף פאונד, או בקיצור -  2,752,830 שקלים. בהחלט, סכום מרשים.

 

משוויצה בטבעת (צילום: Splashnews)
משוויצה בטבעתצילום: Splashnews

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    ספיישל
    הדגמים המנצחים של 2018