רכילות+

הסוף לשמועות: אליאב אוזן ודנית גרינברג נפרדו

אחרי שלוש שנות נישואים וגל שמועות בשבועות האחרונים, אליאב אוזן מאשר שהוא ואשתו, דנית גרינברג, החליטו להיפרד. עכשיו הוא מבקש מהציבור פרטיות: "זה לא ריב אוהבים במסך שלכם עם פופקורן, לא עוד ניצחון גורף או הפסד בפריים טיים. זה החיים שלי"

נשבר לנו הלב! אליאב אוזן ודנית גרינברג (צילום: לנס הפקות)
נשבר לנו הלב! אליאב אוזן ודנית גרינברגצילום: לנס הפקות

 

אחרי גל השמועות בשבועות האחרונים, שבישרו על פרידתם של יוצאי "האח הגדול" דנית גרינברג ואליאב אוזן לאחר 3 שנות נישואים, עכשיו זה רשמי.

 

בפוסט שהעלה אוזן הערב (ה') בחשבון האינסטגרם שלו כתב: ״הייתה לנו תקופה מהממת, שהגיעה לקיצה ומובילה לדרכים שונות ומפוצלות בחיים, אז נחסך

מכם המבטים המרחמים, הכועסים, החשדניים ואפילו מבטי ה׳למה הייתם זוג יפה וכזה מצחיק׳!. די עם שיחות הרחוב/סופר/ואפילו בעירייה במהלך תשלום ארנונה."

 

כנראה שבשבועות האחרונים לא מעט מכרים וקרובים (ואולי גם סתם עוברי אורח) ניסו לשכנע את בני הזוג לתת לזוגיות שלהם צ'אנס נוסף, וזה מה שגרם לאוזן להעלות את הפוסט, מכיוון שבהמשך הטקסט הוא מוסיף: "אף אחד אבל אף אחד! לא יודע מה מתנהל בין זוג ברגע שדלת ביתו נסגרת. אפשר לנסות לדבר, זה לגיטימי מתוך דאגה אהבה אכפתיות אבל לא לשכנע, ודרך אגב מצער מאוד שמישהו צריך לשכנע זוג להיות ביחד, אם הם החליטו שלא."

 

אוזן גם מספר שכילד להורים גרושים, הוא מרגיש שההיסטוריה חוזרת על עצמה: "אני עצמי ילד להורים גרושים שכבר עבר את זה פעם מהצד בתור צופה מפוחד שהכל מתפרק לו מול העיניים אבל זה עדיין לא שלו, והנה לימים אני השחקן הראשי".

 

את דבריו הוא מסכם בבקשה שיתנו לו ולדנית פרטיות: "הסיבה לכל השיתוף, אחרי שסיפרתי ׳במקצת׳ עלינו, היא אך ורק למטרת שקט! מילה שהפכה למשמעותית כל כך עבורי. אז כן זאת הבקשה וזה מאוד פשוט. זאת כבר לא תוכנית טלויזיה, זה כבר לא ריב אוהבים במסך שלכם עם פופקורן, זה לא עוד ניצחון גורף או הפסד בפריים טיים. זה החיים שלי."

 

מבקשים פרטיות מהציבור (צילום מסך)
מבקשים פרטיות מהציבורצילום מסך

 

כזכור, באוגוסט 2015, בדיוק שנה לאחר שהסתיימה העונה וכנגד כל הסיכויים, אוזן וגרינברג התארסו במהלך חופשה מפנקת במיקונוס ועשרה חודשים לאחר מכן, ביוני 2016, הם נישאו בחתונה מפוארת שכללה מעל 1,000 מוזמנים.

 

אם זה לא הספיק כדי שנאמין שהזוגיות הזו תימשך לנצח, בספטמבר 2017 השניים קטפו את המקום הראשון בריאליטי "זוג מנצח", אז גברו על זוגות רבים, ביניהם ג'ובאני רוסו ואשתו מאיה פישל, צמד עורכי הדין דוד וגליל שפיגל, דנה זרמון וגיא ביטון ועוד.

 

בימים יפים יותר (צילום מסך)
בימים יפים יותרצילום מסך

אנחנו מקווים שזה לא סופי (צילום: אמיר מאירי)
אנחנו מקווים שזה לא סופיצילום: אמיר מאירי

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018