פפראצי

יהלומי מריבה: הסכסוך המשפטי של מיכל אנסקי

לאחר שחברת התכשיטים JB פרסמה סרטונים המראים את הצד המשותק בפניה של הפרזנטורית שלהם, אנסקי הודיעה להם על התפטרותה מהתפקיד. JB בתגובה: "ניפגש בבית המשפט"

שברה את הכלים. מיכל אנסקי (צילום: ענת מוסברג)
שברה את הכלים. מיכל אנסקיצילום: ענת מוסברג

 

מיכל אנסקי הודיעה לחברת JB שהיא לא תמשיך לשמש כפרזנטורית של המותג, לאחר שהחברה פרסמה סרטונים בכיכובה מבלי לקבל את האישור שלה, כך פורסם הבוקר במדור "העלוקה" ב"ידיעות אחרונות". 

 

כידוע, אנסקי סובלת משיתוק בפניה, ולכן ביקשה שהסרטונים לא יראו את הצד המשותק של הפנים. לטענתה, החברה נתנה את הסכמתה, אבל אז פרסמה בכל זאת סרטונים שלא קיבלו את אישורה.

 

מ"ייצוג 1", המייצגים את אנסקי, נמסר: "חברת JB פגעה בפרטיותה של מיכל אנסקי, לשם קידום האינטרסים העסקיים שלה. החברה הפרה את כל ההסכמות וההבטחות שניתנו למיכל באופן אישי ולסוכנות המייצגת אותה (הסכמות המתועדות בכתב), ולפיהן לא ייעשה כל שימוש במצבה הרפואי של מיכל לשם יח"צ לחברת JB. חברת JB עשתה שימוש ציני במצבה הרפואי של מיכל לצורך יחסי ציבור לטובת החברה - פרסום סרטונים שמציגים את הצד המשותק של מיכל על מנת לקבל אייטם בטלוויזיה, הוא מעשה שלא ייעשה, מעילה באמון וראוי לכל גנאי, זאת עוד קודם נדרשים למשמעויות המשפטיות של פעולה זו".

 

עוד הוסיפו נציגיה של אנסקי, ואמרו: "בשל החשש ממשמעויות הפגיעה בפרטיותה של מיכל, הוסיפה חברת JB חטא על פשע, וכמי שמאמינה בכך כי 'ההגנה הטובה ביותר היא ההתקפה', בדתה מדמיונה טענה להפרת הסכם מצדה של מיכל, דבר שלא היה ולא נברא. בימים הקרובים יוגש כתב תביעה מצד מיכל אנסקי כנגד חברת JB, מלווה בכל האסמכתאות הנדרשות, ואנו מקווים ומאמינים כי חברת JB תיתן את הדין על הפגיעה בפרטיותה של מיכל". נמשיך לעדכן.


יש לך עורך דין? (מתוך אינסטגרם)
יש לך עורך דין?מתוך אינסטגרם

 

מהחברה נמסר בתגובה: "הטענות מנותקות מהמציאות ואין להן כל יסוד. לא זו בלבד שאנסקי הפרה את ההסכם עם JB תכשיטנים, אלא שגם הטענות בנוגע לסרטונים ששודרו משוללות כל יסוד ואינן עולות בקנה אחד עם ההסכם עליו חתמה. התנהלות בלתי מקובלת זו מאלצת את JB תכשיטנים לנקוט בהליכים משפטיים נגד אנסקי ולמצות את זכויותיה".

 

שיהיה בהצלחה! (צילום: מוטי לבטון)
שיהיה בהצלחה!צילום: מוטי לבטון

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018