רכילות+

הקרב על הגולן: יאיר נתניהו נגד אופירה אסייג

מגישת הטלוויזיה העלתה פוסט תומך באייל גולן, מה שגרם ליאיר נתניהו לקרוא לה צבועה. "אני עדיין זוכר איך שחטת אותי ושפכת את דמי לאחר ש'נחשף' שהייתי ב'פוסיקט' לפני שנים. בלבלת את המוח על ניצול נשים ואמרת שאני צריך להתנצל. להקיא מהצביעות שלך". אופירה אסייג בתגובה: "אתה גיבור רק מאחורי המקלדת, תיזהר על הציפורניים"

 

View this post on Instagram

♥️מי שמאמין לא מפחד @eyalgolan1

A post shared by Ofira Asayag (@ofiraasayag) on

 

עוד לא הספקנו להתאושש מהמלחמה הקודמת שניהלו יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, ואופירה אסייג ברשתות החברתיות והנה היום (ד') השניים החלו קרב נוסף, הפעם סביב הזמר אייל גולן.

 

אסייג, כידוע אחת מחברותיו הטובות של הזמיר, העלתה תמונה משותפת עם גולן לחשבון האינסטגרם שלה, וכתבה: "מי שמאמין לא מפחד". הפוסט קיבל מעל 6,000 לייקים ועשרות תגובות, חלקן תומכות חלקן פחות ותגובה אחת מבנו של ראש הממשלה, שלא הצליח לעבור על כך בשתיקה לאחר שבסבב הקודם של השניים אסייג האשימה אותו בניצול נשים. אסייג ענתה לו, וכתבה: "אייל גולן בן אדם טוב, חבר, תורם בסתר ובגלוי והזמר הכי טוב במדינה והתיק נגדו נסגר גם במשטרה וגם בפרקליטות. אייל הכחיש את הסיפורים נגד ואני מאמינה לו. מאחלת לאבא שלך לצאת זכאי גם בלי לפרק את המדינה, גם המשטרה וגם הפרקליטות מצאו את אביך חשוד בשוחד".

 

עוד סיבוב. יאיר נתניהו נגד אופירה אסייג (צילום: אינסטגרם, ענת מוסברג)
עוד סיבוב. יאיר נתניהו נגד אופירה אסייגצילום: אינסטגרם, ענת מוסברג

 

"אל תתחמקי, צבועה", הגיב נתניהו, והוסיף: "את שפכת את דמי על הקלטת סתר על זה שהייתי ב'פוסיקט'! מה הקשר נסגר התיק? למה, עליי נפתח תיק על זה? עשית לי רצח אופי, על ילד בן 22, שיכור, שמריץ דאחקות עם חברים? חצופה אחת! ותנחשי מי היה שם איתי? את יודעת את התשובה. להקיא ממך, שטן".

 

אסייג, שכמובן יודעת לזהות טיימינג טוב, מיהרה להזמין את נתניהו ג'וניור לתוכנית כדי לתת לו במה להשמיע את דבריו, אך נתניהו סירב להצעה שלה, והוסיף: "את רגילה לקבל קריירה על סמך רומן עם אלי גוטמן ועל ליקוק לשמאל הקיצוני ויריקה על הימין".

 

הכל בשביל אייל. אסייג ואייל גולן (צילום: ענת מוסברג)
הכל בשביל אייל. אסייג ואייל גולןצילום: ענת מוסברג

 

"אתה גיבור רק מאחורי המקלדת, תיזהר על הציפורניים", ענתה אסייג, והוסיפה: "אבא שלך האחרון שיכול לדבר על רומנים מלפני 20 שנה ושרה יודעת אולי על אחוז קטן מהם. גם ליברמן, בראש המעוות שלכם, הוא שמאל קיצוני, ממש משפחה בהפרעה". אסייג המשיכה לעקוץ את נתניהו הצעיר, שהגיב לה בחזרה: "אופירע, אשכרה מחקת את התגובות שלי? הנה היא שוב: היי אופירע, אני עדיין זוכר איך שחטת אותי, ביזית אותי, הלבנת את פניי ושפכת את דמי במשך שני ימי שישי באופן רצוף בתוכנית הפח שלך בטלוויזיה לאחר ש'נחשף' שהייתי ב'פוסיקט' לפני שנים. בלבלת את המוח על ניצול נשים ואמרת שאני צריך להתנצל. להקיא מהצביעות שלך". אגב, יש לציין שאת השם "אופירע" נתניהו עיוות במכוון.

 

 

 

 (צילום: אינסטגרם)
צילום: אינסטגרם (צילום: אינסטגרם)
צילום: אינסטגרם

 

 

 (צילום: אינסטגרם)
צילום: אינסטגרם

 (צילום: אינסטגרם)
צילום: אינסטגרם

 (צילום: אינסטגרם)
צילום: אינסטגרם

 (צילום: אינסטגרם)
צילום: אינסטגרם

 (צילום: אינסטגרם)
צילום: אינסטגרם

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018