ריחו"ל

שרה ג'סיקה פרקר: "כוכב קולנוע גדול הטריד אותי מינית"

הכוכבת סיפרה ששחקן קולנוע מפורסם הטריד אותה מינית - מה שגרם לסוכן שלה לאיים על ההפקה שאם לא יטפלו בו, היא לא תחזור לסט

גם היא הוטרדה. שרה ג'סיקה פרקר (Gettyimages)
גם היא הוטרדה. שרה ג'סיקה פרקרGettyimages

 

מסתבר שגם כשאת כוכבת מפורסמת ומובילה סדרת טלוויזיה משלך – זה לא הופך אותך לחסינה מפני הטרדות מיניות של גברים על הסט. ככה גילתה על בשרה שרה ג'סיקה פרקר, שסיפרה השבוע כי במהלך צילומי סרט היא הוטרדה על ידי "כוכב קולנוע גדול", כהגדרתה.

 

פרקר מספרת שלמרות שבפועל היתה הבן אדם הכי חזק על הסט מבחינה מקצועית, היא עדיין הרגישה חלשה לעומת השחקן המטריד. היא לא נקבה בשמו וגם לא פירטה מה בדיוק קרה בסיטואציה המדוברת, אבל סיפרה שכתוצאה מהמקרה היא דיברה עם הסוכן שלה שפנה מיד לרשת HBO שבה שודרה הסידרה. הוא איים שאם לא יטפלו מיד בשחקן, פרקר תעזוב את הסט ולא תחזור אליו. "תוך שעות, המקרה טופל", מספרת הכוכבת, למרות ששוב – לא מפרטת בדיוק איך ומה עשתה הרשת בנידון.


חזקה על הסט - חלשה מול המטרידן (Gettyimages)
חזקה על הסט - חלשה מול המטרידןGettyimages

 

פרקר סיפרה בראיון שלמרות שתנועת ה-#metoo פועלת כבר תקופה ארוכה, רק לפני מספר חודשים היא הבינה שגם היא עצמה היתה קורבן להתנהגות לא נאותה של גברים בסביבתה, ושהתעלמה או הדחיקה אותם כדי להמשיך בחיי היום יום שלה כרגיל.

 

"למען האמת, לא ברור לי איך הצלחתי להישאר אדישה למעשים ההם", סיפרה, והוסיפה שהיום היא מרגישה מאוד מוזר לגבי האופן שבו לא הרגישה במעמד שווה לאותו כוכב שהטריד אותה, למרות שהסדרה היתה שלה, ושלא הרגישה בנח לספר לאחרים על מעשיו. "היתה לי הזכות להגיד שזה לא בסדר. הייתי צריכה להרגיש בטוחה מספיק כדי ללכת לאחראים בעצמי ולהתלונן", אמרה. 

זכותכן להרגיש בטוחות! בנות "סקס והעיר הגדולה" (צילום: יחסי ציבור)
זכותכן להרגיש בטוחות! בנות "סקס והעיר הגדולה"צילום: יחסי ציבור

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018