שיא חדש: המאבטחים של מייגן אסרו לצלם אותה במהלך משחק טניס

שומרי הראש של הדוכסית מסאסקס, שהגיעה לצפות בטורניר הטניס ווימבלדון, אסרו על האזרחים שנכחו במקום לצלם את מרקל. "אנחנו משלמים על האחוזה שלה, מותר לנו לעשות הכול", אמר אזרח זועם

הפעם הגזמת, גברת. מייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
הפעם הגזמת, גברת. מייגן מרקלצילום: Gettyimages

 

באמת שחשבנו שאחרי הלידה מייגן מרקל תפסיק עם כל הדרמות ותתמקד בארצ'י הקטן, אבל תראו מה זה - אנחנו ממשיכים להתבזות. הדוכסית - או החל מהאייטם הזה, הדיווה - עוררה סערה חדשה, הפעם בעקבות דרישה מוגזמת ולא הגיונית שהגיעה מטעם שומרי הראש שלה בסוף השבוע האחרון, אז הגיעה מרקל למגרש הטניס כדי צפות בטורניר ווימבלדון.

 

אזרחים זועמים סיפרו לאתר "דיילי מייל" כי המאבטחים של הדוכסית מסאסקס אסרו עליהם לצלם את הגברת, על אף ש"גם ככה היו שם צלמים שצילמו אותה בלי סוף". סאלי ג'ונס, אזרחית בת 64, ישבה באותה שורה של מרקל במהלך המשחק וסיפרה כי היא התבקשה על ידי המאבטחים לא לצלם את הדוכסית. "שומרי הראש של מייגן אמרו לי שהיא פה באופן פרטי ולא בתפקיד, ולכן אסור לצלם אותה", אמרה ג'ונס, והוסיפה: "אבל מה לגבי כל 12 אלף האנשים האחרים שהיו במשחק, או מיליון הצופים שצפו בו מהבית?". כמו כן, ג'ונס אמרה במבוכה כי "היא בכלל ניסתה לצלם את סרינה וויליאמס, ועד לאותה שנייה בכלל לא הבחינה שמייגן יושבת לידה".

צוחקת על כולנו (צילום: Gettyimages)
צוחקת על כולנוצילום: Gettyimages

 

"הארי ומייגן רואים את עצמם יותר כסלבריטאים ולא כבני מלוכה", אמרה ג'ונס הזועמת, והוסיפה: "היו שם לפחות 200 צלמים שהתנפלו עליה, אבל המאבטחים בחרו לגשת אליי ולהזהיר אותי, זקנה בגילי. זה היה הרבה מעבר לסתם טיפשות, ומה שבעיקר בלט זה השוני בהתנהגות בין מרקל לוויליאם וקייט, שמעולם לא התנהגו בצורה כזו".

 

גם מנחה הטלוויזיה פירס מורגן שהגיע לצפות במשחק, קיבל נזיפה מהשומרים לאחר שניסה לצלם סלפי. "פרטיות בטורניר ווימבלדון? זה פשוט צבוע ומגוחך. הם לא אנשים פרטיים, הם הדוכסים מסאסקס", אמר מורגן, והוסיף: "אנחנו משלמים על האחוזה שלהם, מותר לנו לעשות מה שנרצה".  

אגב, הכובע לא משהו (צילום: Gettyimages)
אגב, הכובע לא משהוצילום: Gettyimages

 

"זה לא נדיר שהמלווים של בני המלוכה מבקשים מהציבור לא לצלם אותם", הסביר מקור אלמוני מהארמון, והוסיף: "זה נועד לאפשר לבני המלוכה להתמקד באנשים ובאירוע". כן, לא קיבלנו את התירוץ הזה, סורי.

על מי אתן מרכלות? (צילום: Gettyimages)
על מי אתן מרכלות?צילום: Gettyimages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018