ריחו"ל

סיבוב נוסף: קים קטרל שוב מלכלכת על שרה ג'סיקה פרקר

"מעכשיו אעבוד רק עם אנשים נחמדים": קים קטרל לא מהססת לעקוץ שוב את הקולגה לשעבר, שרה ג'סיקה פרקר. אבל האם יש בכל זאת סיכוי שתחזור לגלם את סמנתה ג'ונס?

בימים יפים יותר. שרה ג'סיקה פרקר וקים קטרל (צילום: Gettyimages)
בימים יפים יותר. שרה ג'סיקה פרקר וקים קטרלצילום: Gettyimages

 

נהוג להגיד "לעולם אל תגיד לעולם לא", אבל זה בדיוק מה שקים קטרל אמרה לאחרונה על הסיכויים שתשתתף בסרט נוסף של "סקס והעיר הגדולה". ודבר נוסף שהיא ממש לא מתכוונת לעשות – לעבוד לצידה של שרה ג'סיקה פרקר.

 

ככה הבהירה השחקנית פעם נוספת, כשנשאלה שוב על הסיכויים שתחזור לגלם את דמותה המיתולוגית של סמנתה ג'ונס, אותה שיחקה במשך שש שנים בסדרה ובשני סרטי ההמשך. "לעולם לא. ממש לא", אמרה קטרל, ואיכזבה את אותם מעריצים שעדיין היתה נטועה בליבם שביב תקווה עבור איחוד של כוכבות הסדרה לפרויקט נוסף.

 

ולא רק זה, קטרל גם ניצלה את ההזדמנות כדי לעקוץ את הכוכבת הראשית, הלא היא שרה ג'סיקה פרקר: "אתה לומד דברים בחיים, והלקח שלי הוא לעבוד רק עם אנשים טובים ולנסות ליהנות".


הסיפורים על ריב בין שתי הכוכבות נמשכים כבר שנים, אבל הגיעו לשיאם בשנה שעברה, כשהתברר שמי שמנעה את צילומי הסרט השלישי בסדרה היא קטרל, שסירבה להשתתף בו. השמועות סיפרו שקטרל דרשה משכורת גבוהה יותר, אך היא הבהירה בכעס שהיא פשוט לא חשבה שהרעיון לסרט מספיק טוב.


לחיי סרט נוסף! כוכבות "סקס והעיר הגדולה" (צילום: יחסי ציבור)
לחיי סרט נוסף! כוכבות "סקס והעיר הגדולה"צילום: יחסי ציבור

 

מספר חודשים לאחר מכן, לאחר שאחיה של קטרל נפטר, פרקר צייצה לה הודעת תנחומים, עליה קטרל הגיבה בכעס וכתבה לה בחזרה: "את לא המשפחה שלי, את לא חברה שלי. אני כותבת לך פעם אחרונה כדי להגיד לך להפסיק לנצל את הטרגדיה שלי כדי לטפח את תדמית הבחורה הטובה שלך".

 

 

אז כרגע נראה שהשתיים לא מתכננות להשלים בזמן הקרוב, אבל כשהסולחה הבלתי נמנעת תגיע (והרי ברור שהיא תגיע בסופו של דבר), זה רק יהפוך את העניין להרבה יותר מרגש.


תשלימו כבר, התשתן אותנו (צילום: Gettyimages)
תשלימו כבר, התשתן אותנוצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018