בארמון זועמים: "קייט מידלטון לא עשתה בוטוקס"

מנתח פלסטי בריטי העלה תמונות של קייט מידלטון לחשבון האינסטגרם שלו, וטען כי הדוכסית עוברת הזרקות בוטוקס. בארמון כועסים ומכחישים, ומקור אלמוני אף חשף איך מידלטון מצליחה להיראות כל כך טוב

טבעית ויפה. קייט מידלטון (צילום: Gettyimages)
טבעית ויפה. קייט מידלטוןצילום: Gettyimages
 

 

על האובססיה שלנו לבני המלוכה לא נדבר כעת, ולא בגלל שאנחנו מכחישים, אלא כי גילינו שיש כאלה עם אובססיה גדולה יותר משלנו, ברצינות. מתברר שאזרחי בריטניה עוקבים באדיקות אחרי כל תנועה וקמט של קייט מידלטון, מה שגרם להם לקפוץ למסקנה שהדוכסית עשתה בוטוקס, ולמנתח הפלסטי התורן לנצל את ההזדמנות.

 

"לפני" ו"אחרי"? (צילום: אינסטגרם)
"לפני" ו"אחרי"?צילום: אינסטגרם

 

ביום שלישי האחרון המנתח הפלסטי הבריטי, ד"ר מוניר סומג'י החליט לנסות ליצור קצת עניין, ואולי אפילו לזכות בכמה לקוחות, כשהעלה שתי תמונות

של מידלטון לחשבון האינסטגרם שלו, אחת "לפני" ואחת "אחרי" (לכאורה), ובישר לכל העולם כי גם הדוכסית עושה בוטוקס. "קייט שלנו אוהבת "בייבי בוטוקס". מדובר בהליך מאוד פשוט, שימו לב להפחתת הקמטים במצח של קייט".

 

כמובן שהפוסט עורר זעם רב בקרב אזרחי בריטניה ובארמון בפרט, מה שגרם למנהל השיווקי של הד"ר להסביר כי הוא התכוון ל"קייט שלנו, של כל העם, ולא קייט של המרפאה", אבל חברים – הנזק כבר נעשה.

 

"מה שד"ר מוניר סומג'י פרסם פשוט לא נכון, בנות משפחת המלוכה מעולם לא תמכו בדברים מהסוג הזה, וזה לא ישתנה", כך נמסר בהצהרה הרשמית של ארמון קנזינגטון ל"ניו יורק פוסט".

 

מלכותית! (צילום: Gettyimages)
מלכותית!צילום: Gettyimages

 

ולטובת הסקפטיים, שלא מבינים איך מידלטון עדיין נראית כל כך טוב, מקור אלמוני מהארמון גילה ל-Us Weekly את הסוד: "קייט מתעוררת מידי בוקר, ממש עם הזריחה, ויוצאת לריצה בחצר הארמון. לפעמים במקום הריצה היא הולכת לשחות בבריכת השחייה של הארמון, כל זה קורה לפני שהילדים מתעוררים כמובן". תכלס, הסבר הגיוני.

 

אנחנו מתים עלייך, עם או בלי הזרקות (צילום: Gettyimages)
אנחנו מתים עלייך, עם או בלי הזרקותצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018