רכילות+

בצל הדרמה המשטרתית: ליהיא גרינר חוגגת

כוכבת הריאליטי, והבחורה עם הפה הכי גדול בביצה, לא נתנה לחום הכבד או לדרמות לעצור אותה והגיעה להופעה של בון ג'ובי. אגב, הבונוס האמיתי זה מה שהיה כתוב לה על החולצה

שומרת על החיוך. ליהיא גרינר (צילום: סיון פרג')
שומרת על החיוך. ליהיא גרינרצילום: סיון פרג'

 

בצל הדרמות המשטרתיות, החקירות ושלל הסטוריז המתנצלים, כוכבת הריאליטי ההריונית, ליהיא גרינר, הגיעה לפארק הירקון ביום חמישי האחרון, מלווה בבעלה יוסי צברי, כדי לצפות, לשיר ולרקוד בהופעה של בון ג'ובי. גרינר, שכנראה ידעה שהיא הולכת למשוך את תשומת ליבם של הנוכחים, חשבה על הכל מראש והגיעה כשהיא לבושה בחולצה שכתוב עליה "לא הפוליטיקלי הכי קורקט". בול!

 

אגב, אם לרגע חשבתם שגרינר תיתן לכל הדרמות סביבה להשפיע ולהוריד לה את מצב הרוח - טעות גדולה מאוד בידיכם. הכוכבת פיזרה חיוכים מרוצים לכל עבר, עשתה סלפי עם כל מי שביקש וכמובן שהתאחדה, שוב, עם הבסטי מהמסך, השורדת במיל' נעמה קסרי, שהייתה לצידה לאורך כל הערב.

אהבה באוויר. ליהיא גרינר ויוסי צבר (צילום: סיון פרג')
אהבה באוויר. ליהיא גרינר ויוסי צברצילום: סיון פרג'

 

על האירוע המושקע ניצחו גיא בסר ושי מור יוסף, בעלי "לייב ניישן ישראל". כמו כן, כוכבי הביצה שהגיעו למופע פתחו את הערב במתחם הקוקטייל החגיגי שכלל אוכל ושתייה מטעם "קייטרינג פלפל". שווה להיות סלב.

 

מבין הכוכבים הנוספים שהגיעו פגשנו את אבי נוסבאום, מלווה באשתו לירן, יעל ארד, ארז טלדורון מדלי, רתם רבי, רותם כהן, קסניה טרנטול ועוד. היה שמח!

 

בסטיז! נעמה קסרי וגרינר (צילום: אביב חופי)
בסטיז! נעמה קסרי וגרינרצילום: אביב חופי

קצת חופש מהחופש הגדול. קסרי וגל ארז (צילום: סיון פרג')
קצת חופש מהחופש הגדול. קסרי וגל ארזצילום: סיון פרג'

אז מי הבחור? דורון מדלי (צילום: סיון פרג')
אז מי הבחור? דורון מדליצילום: סיון פרג'

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018