רכילות+

הודיה כהן: "אני לא חושבת שאהיה עם עוד אישה חוץ מסיגל"

הודיה כהן יצאה מהתוכנית 2025 עם קריירת דוגמנות וזוגיות ראשונה עם אישה. הקריירה עדיין בשיאה, הזוגיות לעומת זאת כבר מאחוריה. עכשיו היא מדברת על הגעגועים לאקסית, העתיד הרומנטי ("לא אצא עם עוד בחורות") ומצבה הנפשי ("יש לי הפרעות, אבל התוכנית עזרה לי")

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

הילדות המורכבת של הודיה כהן, שנולדה למשפחה חרדית ויצאה בשאלה, הפכה אותה לאישה עצמאית שמודעת ל"הפרעות הנפשיות" שלה ובוחרת שוב ושוב לצאת מאזור הנוחות שלה. זו הסיבה שבחרה להצטרף לתוכנית הריאליטי "2025", אבל היא בחיים לא חשבה שתצא ממנה בזוגיות עם אישה – סיגל תמם. עכשיו היא מדברת על מערכת היחסים ביניהן שהסתיימה, על חייה המוקדמים והלא פשוטים ועל ההצעות הסוטות שמגיעות באינסטגרם.

 

אבל קודם תזכורת מאומ;לקת למי שכבר הספיק לשכוח: באפריל האחרון לקחה כהן את המקום השני בעונה הראשונה של "2025", ריאליטי הדגל של קשת 12 והתוכנית המושקעת ביותר בישראל, והתבלטה שם כליהוק צבעוני, אדג'י, ומצודד עם נשמה מפה ועד יבנה בגרסה העתידנית. אמנם היא לא זכתה בדירה הנחשקת, אבל הפכה בין לילה מדוגמנית אנונימית לפרזנטורית של קסטרו וחיזקה כהוגן את אושיותה האינסטגרמית. אבל יותר מזה, היא הרוויחה אהבה גדולה, סיגל תמם, שהתמקמה במקום החמישי. יחד, הן הפכו לזוג הלהט"בי הראשון שאי פעם יצא מתוכנית מציאות מקומית. ואז זה נגמר בבום. "בחיים לא חשבתי שאני אצא מתוכנית טלוויזיה בזוגיות עם אישה", מעידה כהן, "אבל ואללה, אני שמחה שהכרתי אותה, היא הייתה שם בשבילי ולימדה אותי כל כך הרבה, אני מאוד מעריכה את זה ותמיד אעריך".

 

עד לפני רגע דגמנתן זוגיות אש להבה, מה קרה?

"זה לא אומר שאין אהבה ושאנחנו לא חושבות אחת על השנייה, אבל לפעמים דברים לא מסתדרים. התיישבנו לשיחה ארוכה, גם על החיים באופן כללי, אנחנו תמיד עושות שיחות עומק ופשוט הבנו שאנחנו רואות את החיים בצורה מאוד שונה. אנחנו מאוד אוהבות אחת את השנייה, אבל זה פשוט כבר לא היה שם. זה לא שהיא נפרדה ממני או אני ממנה; שתינו החלטנו פה אחד שאנחנו צריכות להמשיך הלאה בחיים שלנו וזה מהמם, כי אני עדיין שרופה עליה ומקווה שתמיד נהיה בקשר, אבל הזמן יגיד את שלו. מערכת היחסים שלנו התחילה בחברות, היה לנו וייב טוב מהרגע הראשון שהכרנו ודברים פשוט זרמו עד שנכנסו לזוגיות. מגיע לה את הכי טוב שבעולם ומי שתהיה עם סיגל צריכה לנשק לה את כפות הרגליים כל בוקר".

 

איך זה להתאהב מול מצלמות?

"אי אפשר שלא לחשוב על המצלמות. את קמה בבוקר, מצחצחת שיניים ושומעת את התזוזה של המצלמה שמסתובבת אחרייך לאן שאת הולכת. זה הגיע למצב שזה עשה לי בעיות בראש, כבר לא יכולתי לשמוע את זה, אבל את מתרגלת ויודעת שזה רק לתקופה. אני יכולה להבין אנשים שנדפקים מזה. אבל הכנתי את עצמי לפני התוכנית, נפשית ומנטלית ו-ואללה, עברתי את זה ואני גאה בעצמי. היה לי מאוד קל להתאהב בסיגל מול המצלמות, אני עד היום מאוהבת בה. זה היה מאוד טבעי. חלק מהדיירים אמרו: 'יש משהו', וחלק לא היו בטוחים, אבל אף אחד לא ידע באמת מה היה. ואהבתי את זה שלא ידעו, אנחנו בחרנו אם להוציא את זה או לא".

 

את נראית זוהרת, לא בדיוק בלוק מפורק של אחרי פרידה.

"בימים הראשונים היה לי מאוד מאוד קשה. וגם עכשיו קשה לי, אני מתגעגעת אליה, קשה לי לא לראות אותה. בא לי לתת לה חיבוק ולנשוך לה את האף, אבל את יודעת, החלטנו שזה נגמר ואין מה לעשות, הכל בסדר, החיים ממשיכים. יש אנשים טובים שמקיפים כל אחת מאיתנו. יש לי חברים טובים, שמחממים אותי ועוזרים לי. דודו קובי (מתמודד נוסף מ"2025" - ש.ל.מ) חבר מאוד טוב שלי, אנחנו נפגשים כמעט על בסיס יומי. אני מרגישה שבורכתי. אני תמיד משתדלת להתאושש ממצבים ולהרים את עצמי, אם זה בזוגיות, בעבודה, במשפחה. כי אם אני לא ארים את עצמי, אף אחד לא ירים אותי. הכל אצלי בראש. אני מתמקדת בעבודה שלי, בדוגמנות, בדירה החדשה, היום־יום מסיח את דעתי. אי אפשר לא לחשוב על זה בכלל, אבל אם אני עסוקה, זה עוזר לי ואני לא חושבת יותר מדי".

 

כאמור, החיבור בין כהן לתמם בתוכנית היה מיידי, והשתיים הפכו לבסטיז ואיחדו מיטות במהירות הבזק, לפני שיורם זק הספיק להבזיק כהולוגרמה. אבל מבחינתה של כהן, לא היה רגע אחד שבו היא ידעה שהיא מאוהבת. "היה לנו קליק כזה מההתחלה וזה היה כל כך טבעי ופשוט קרה בלי לשים לב. זה היה יותר חזק מחברות ופשוט הרגשתי את זה, ולמזלי זה היה הדדי. שתינו אנרגטיות, חברמניות, היה לנו מאוד קל להתחבר אחת לשנייה. סיגל בת זוג מהממת, דואגת, אכפתית ומפרגנת. היא ראתה שההצלחה בדוגמנות עושה לי טוב והיא שמחה בשבילי".

 

הודיה כהן (צילום: תום מרשק)
הודיה כהןצילום: תום מרשק

 

מה הבנת על עצמך מהתוכנית?

"להשתתף בתוכנית טלוויזיה זו חוויה מטורפת. חשבתי המון על מי אני, איך אני מתנהלת, מתנסחת. גם אחרי שיצאתי, את רואה בן אדם על המסך שהוא בעצם את. גיליתי את עצמי, לקחתי המון דגשים על האישיות שלי ועל החיים שלי; מה אני רוצה לשפר ולשנות. הבנתי על עצמי שאני קצת קצרה, עצבנית, שאין לי סבלנות. בזמן התוכנית השתדלתי לשמור על עצמי, או כמו שדודו אמר: 'שלא יצא לך הקוף'. כי יש לי קוף, וואי-וואי, גורילה יש לי. היום, אחרי התוכנית אני הרבה יותר רגועה וקלילה, לוקחת הכל בפרופורציות ויודעת שכל החיים עוד לפניי, אני כולה בת 20, למדתי שמה ששלי שלי ואני שמחה שעברתי את התהליך הזה, הייתי עוברת את זה שוב ואני ממליצה לכל אחד לעבור".

 

"זה ממש קשה מהרבה בחינות", היא ממשיכה לנסות להסביר את הסיטואציות הרגשיות-נפשיות הקיצוניות שהדיירים התמודדו איתן בתוכנית, "ועוד אני, בתור מישהי שלא התגייסה לצבא ולא רגילה שאומרים לה מה לעשות. יש אנשים סביבך שאת חייבת להסתדר איתם, כי הם נמצאים לך בווריד כל היום. יש משימות מטורפות שבחיים לא חשבתי שאעשה, כמו להיכנס לתוך אמבטיית קרח, להכניס ג'וקים לתוך הגוף, חלזונות על הפרצוף, לנסוע על אופניים 18 שעות - דברים הזויים. אבל זה באמת מחשל ונותן לך אמביציה וכוח רצון לעשות את זה ולהאמין בעצמך. אני מאוד גאה בעצמי על מה שעברתי, ולא רק להוכיח לכולם, להוכיח לעצמי מי אני ומה אני ושכל דבר שאני רוצה אני יכולה לעשות, אם זה פיזי, נפשי או בראש ובלב".

 

בשונה מלא מעט יוצאי ריאליטי שמתלוננים על הפרעות נפשיות שהם מתמודדים איתן אחרי התוכנית, כהן לוקחת אחריות מלאה על מצבה הנפשי. "יש לי הפרעות נפשיות בלי קשר לתוכנית. אני יכולה להגיד שהתוכנית רק תרמה ולא הזיקה לי. אני פשוט לא לוקחת דברים כל כך קשה, לא נתקעת עליהם וממשיכה הלאה". כהן מספרת שאחרי התוכנית היא וסיגל נחתו בחיים האמיתיים די ברכות. "המשכנו את הפגישות עם הפסיכולוגית ואנשים מההפקה תמיד שואלים לשלומנו, תמיד אכפת להם. אחרי שלושה חודשים בתוכנית היינו צריכים להשלים הרבה פערים; מוזיקה וסרטים חדשים, עבודה, חברים. בואי נגיד שהיה לי קשה ביומיים הראשונים ואז זה עבר לי. נגיד, אני נכנסת לשירותים ויש מראה אז פחדתי שמצלמים אותי, או להיות ליד הטלפון ולחשוב לרגע ששומעים אותי, אבל זה עבר".

 

מה הניע אותך ללכת לתוכנית?

"האמת שמאוד פחדתי מזה. ואני אוהבת להתגבר על הפחד שלי ולצאת מהקומפורט זון. קודם כל, ידעתי שזה יעזור לי מבחינה כלכלית. לפני זה עבדתי בשלוש עבודות, ולא נשאר לי כסף אחרי שכר דירה. הייתי עצבנית ובלחצים נפשיים. אז רציתי לקדם את הקריירה ואת הדוגמנות שלי וברוך השם, זה עזר לי ואני בונה את עצמי. מבחינה נפשית, החוויה שם עזרה לי בכל כך הרבה מובנים; קיבלתי הרבה כלים לחיים ולקחתי משם את מה שציפיתי לקחת".

 

ואיך הגבת כשגילית בחוץ שהרייטינג של התוכנית קרטע?

"זה קצת ביאס אותי. אבל לא התעסקתי בזה יותר מדי, התעסקתי יותר בלחזור לחיים שלי. זו הייתה חוויה עוצמתית שתרמה לי כל כך הרבה, שאין לי זכות להתלונן. ההפקה הייתה מדהימה, תמכו בנו, דאגו לכל הצרכים שלנו, והאמת היא שהרגשתי שם בבית. לפעמים אני קצת מתגעגעת לשם. לשבת ולא לחשוב על כלום, לעשן סיגריה ולשתות קפה בבית קפה".

 

לאורך כל התוכנית כהן שמרה על המקומות הראשונים בטבלה, שהוצבה במרכז העיר של "2025" ושיקפה את מצב העו"ש של הדיירים. "כל החיים שלי למדתי איך לשרוד", היא משתפת. "כמו הטבלה בתוכנית, יש לי אפליקציה של חשבון הבנק שלי ואני על זה. אז היה לי מאוד קל להתנהל עם הכסף בתוכנית, כי ככה אני מתנהלת ביום־יום. אם אני יכולה להרשות לעצמי, אני מוציאה ואם לא, אז לא. ובתוכנית התפרעתי לעומת האחרים; שמתי 11 שירים בלילה וכל שיר עלה 250 שקל, קניתי את כל המלתחה שלי בחנות בגדים וכולם קנו רק ג'ינס וחולצה. ועדיין, עם כל המותרות, כמעט ניצחתי והגעתי למקום שני. הייתה לי הרגשה שאנצח, אבל זה בסדר, יש לי עוד הרבה זמן לבנות לעצמי ולמשפחה שלי את הבית ואני מאמינה שזה עוד יבוא".

 

הודיה כהן (צילום: תום מרשק)
הודיה כהןצילום: תום מרשק

 

למרות שנולדה למשפחה חרדית, כהן גדלה כמו חתולת רחוב. "גדלתי בהרבה מקומות. עזבי איפה-גרתי-מה-גרתי, אני לא זוכרת פרטים", היא מנסה להתנער מהנבירה בילדות הלא רחוקה. "ההורים שלי נפרדו כשהייתי בת 4. עד אז גרנו ביישוב חשמונאים ומאז עברתי הרבה דירות עם אמא, עם אבא; בני ברק, לוד, מודיעין, בית שמש. את הבית עזבתי בגיל 12 לפנימייה בבני ברק, לא הסתדרתי שם ואחרי שנה עזבתי".

 

גם את הדת היא עזבה באותה תקופה ועברה 11 בתי ספר עד שנשרה בסוף מהאקסטרני. "מבאס אותי שאין לי 12 שנות לימוד, אבל אני מאמינה שאשלים באיזשהו שלב בעתיד. כרגע אני לא מרגישה צורך, אני לומדת מהחיים. היה לי מאוד קשה, במיוחד מבחינה חברתית בגלל כל המעברים". בתור בת יחידה בין ארבעה בנים, כהן שיחקה בילדותה כדורגל ועשתה חראקות על האופניים. "האחים שלי תמיד היו סביבי, גם כשהייתי בפנימיות. כולם חזרו בשאלה קצת אחריי". למרות החזרה בשאלה, כהן מספרת כי היא בקשר קרוב עם הוריה - אביה רפאל, שהתחיל לעבוד עם דודו קובי בשיפוצים ("זו אהבה שאין איך להסביר אותה") ואמא שלה, אילנית ("אני שרופה עליה, אנחנו מאוד קרובות").

 

מסיפורי הילדות שלך נשמע כאילו ההורים שלך לא היו בתמונה, אבל את כן קרובה אליהם.

"אני אוהבת את ההורים שלי ולא משנה מה עברנו. אני מדברת איתם כמעט כל יום. אני לא שופטת אף בן אדם על מה שהוא עשה או איך שהוא התנהג. גם אני עשיתי טעויות וגם אני אכזבתי את ההורים שלי והם עדיין קיבלו אותי והכל בסדר. כן, הייתה תקופה שלא דיברתי איתם, אבל זה היה חלק מהמרדנות שלי, הייתי ילדה מאוד מרדנית. עברנו את זה, והיום אנחנו כבר לא שם. בכללי אני אדם שלא שומר טינה, לפעמים זה גם בא לרעתי, אבל אני מאמינה שמי שלא שומר טינה הוא אדם טוב יותר כלפי עצמו. אין לי שנאה בגוף, אני לא שונאת אף אחד".

 

בתוכנית ראו שאבא שלך קצת התנגד ליחסים עם סיגל.

"אני יכולה להבין אותו. הם איש דתי, מאוד מאמין, יש לו דרך מסוימת שבה הוא הולך. אנחנו רואים דברים בצורה שונה ומותר לו לא לקבל את הסיטואציה, אבל הוא מקבל אותי בכל מצב. והוא קיבל את סיגל, והתנהג אליה מאוד יפה".

 

ואיך הוא הגיב על הפרידה?

"הוא אמר לי שהוא אוהב אותי והכל בסדר. הוא יודע שאני אוהבת את סיגל והוא היה שם כדי לנחם אותי".

 

הודיה כהן (צילום: תום מרשק)
הודיה כהןצילום: תום מרשק

 

קצב הדיבור שלה מהיר, כיאה למילניאל שהיא. ניכר גם שסיפור החיים שלה ביגר אותה במהירות כפולה. "העצמאות ביגרה אותי, חד משמעית. בגיל 14 השכרתי דירה בלוד פעם ראשונה. הייתה לי חברה-שותפה שהביאה את הצ'קים ואני הבאתי לה מזומן. זו הייתה תקופה שקצת ברחתי מהמשפחה והייתי לבד. אבל יש רגעים שאני הכי שטותינקית בעולם, ואני מדברת כמו תינוק ורוקדת, משתוללת וצועקת והכי ילדותית ויש רגעים שאני חייבת לקחת את עצמי בידיים ולהיות יותר בוגרת. בכללי, אני חושבת שראיית העולם שלי קצת יותר בוגרת מאנשים בגיל שלי. אני גם עובדת מגיל מאוד צעיר. בתעודת זהות של התוכנית אמרו שאני מנקה בתים מגיל 11, אבל זה לא נכון וזה מאוד עצבן אותי. הייתי בפנימייה והיו לנו עבודות שירות; לנקות מדרגות או חלונות, וקיבלתי על זה 50 שקל לשבוע. היו תקופות שעבדתי בתור ברמנית, מלצרית, דוגמנית, מוכרת וקניינית בחנויות בגדים ורקדנית סמויה בשמחות - מה שהכניס כסף, עשיתי".

 

והיום?

"המשכורת העיקרית שלי היא מדוגמנות ואני מקבלת סכומים יפים גם על פוסטים וסטוריז באינסטגרם, זה חלק מימי הצילום".

 

עם 118K עוקבים באינסטגרם ואלפי הצעות הן מגברים והן מנשים, כהן לא עונה לאף אחד שמתחיל/ה איתה ברשת החברתית. היא ממשיכה להעלות תמונות בביקיני, והסוטים חוגגים, אבל לה לא אכפת. "אני פשוט לא מתייחסת ולא עונה. היום יש מטרידנים בכל מקום ולכולם. אנשים שולחים דברים לא צנועים, דברים שאני לא צריכה לראות; הצעות מגונות, כסף. הייתה הודעה אחת ממישהו: 'אני לא רוצה ממך כלום, רק קחי כסף, תנצלי אותי'. דברים לא הגיוניים".

 

עד תמם היו לה מערכות יחסים רק עם גברים, ועדיין, היא מסרבת להיכנס להגדרות. "אני לא מתאהבת במראה חיצוני, אני מתאהבת בבן אדם. התאהבתי בסיגל כי היא בן אדם באמת מדהים. יכול להיות שאסיים עם גבר ויכול להיות שאסיים עם אישה. האמת, אני לא חושבת שאהיה עם עוד אישה חוץ מסיגל. אני לא שוללת דברים, אבל אם אהיה עם אישה זה יהיה אחרי שאני וסיגל ניפגש שוב ונחליט שאנחנו רואות את הדברים בצורה יותר ברורה".

 

אז יש סיכוי לקאמבק?

"לא יודעת. החיים יודעים. אני לא יכולה להגיד לך כלום, אני לא יודעת מה יהיה מחר".

 

הודיה כהן (צילום: תום מרשק)
הודיה כהןצילום: תום מרשק

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018