"נרקיסיסטית ומזלזלת במלכה": מייגן מרקל ממשיכה לחטוף אש

מייגן מרקל שמחה לערוך את גיליון ספטמבר של מגזין "ווג בריטניה". היא רק לא תיארה לעצמה שיאשימו אותה אחרי זה בזילזול במלכה אליזבת, השמצה של קייט מידלטון ואפילו העתקה של השער

מנופפת להייטרז. מייגן מרקל (צילום: Mega)
מנופפת להייטרז. מייגן מרקלצילום: Mega

 

השונאים והמבקרים לא עוזבים את מייגן מרקל במנוחה. ימים ספורים אחרי שנודע שהדוכסית מסאסקס קיבלה את הכבוד לערוך את גיליון ספטמבר של מגזין "ווג" הבריטי, היא חוטפת אש מכל הכיוונים.

 

מרקל בחרה עבור הגיליון 15 נשים שהיא מעריצה, ביניהן השחקניות לאוורן קוקס, סלמה הייק וג'יין פונדה, המתאגרפת הסומלית רמלה עלי, ראשת ממשלת ניו זילנד, ג'סינדה ארדרן ועוד מספר נשים מובילות ומשפיעות בתחומן. אבל יש אישה אחת, מובילה ומשפיעה גם לכל הדעות, שלא נכנסה לרשימה - עובדה שהרימה לא מעט גבות בממלכה הבריטית. מדובר בלא אחרת מהמלכה אליזבת.

 

 

נשארה בחוץ. המלכה אליזבת (splashnews)
נשארה בחוץ. המלכה אליזבתsplashnews

 

"היא לא בחרה במלכה, הפמיניסטית המקורית, שלכולנו יש מה ללמוד ממנה! מייגן מסרבת להקשיב!", נכתב באחד הציוצים הכועסים שמילאו את הרשת. צייצן אחר כתב: "האם המלכה לא משפיענית מספיק?" ואחרת לא הסתירה את רגשותיה האמיתיים, כשהאשימה את מייגן באהבה עצמית שעברה את הגבול: "היא שוברת שיאים של נרקיסיזם. אני לא חושבת שיש מישהו יותר נרקיסיסט ממנה. ברכותיי מג, אם היה פרס מפעל חיים עולמי בנרקיסיזם, את היית מקבלת אותו!". גולש אחר, קצת יותר עדין, פשוט העביר ביקורת על כך שהרשימה לא רק שלא כוללת את המלכה, אלא מכילה בעיקר שחקניות ודוגמניות, במקום נשים העוסקות במקצועות חשובים התורמים לחברה כמו רפואה והוראה.

 

אי הכנסתה של הוד מעלתה לרשימה היא לא הסיבה היחידה בגללה הבריטים כועסים על מייגן. כשהדוכסית קיבלה את ההזדמנות לערוך את המגזין, היא סירבה להצטלם בעצמה לשער, כי לא רצתה שזה ייראה כאילו היא מתרברבת. למראית עין, צעד צנוע מצידה. האמנם? הגולשים מיהרו לתהות האם היא בעצם עוקצת בכך את גיסתה (ויריבתה?), קייט מידלטון, שהופיעה על שער הגיליון ה-100 של המגזין ב-2016.

 

השער של קייט  מידלטון ב-Vogue (צילום: Vogue)
השער של קייט מידלטון ב-Vogueצילום: Vogue

 

וזה לא הכל, חדי עין שראו את השער של הגיליון, האשימו את מרקל בכך שהעתיקה את העיצוב שלו מספר מ-2016 בשם The Game Changers, שעסק, כמו הגיליון הקרוב של "ווג", בנשים משפיעות - וכלל בתוכו גם את מייגן עצמה. הסופרת של הספר, סמנת'ה ברט, הגיבה על הדמיון: "הופתעתי, אבל זה גם מחמיא. הם באמת דומים מאוד".

 

 

יש דימיון? כריכת הספר "Game Changers" ומגזין ספטמבר של "ווג בריטניה" (צילום: Penguin, Vogue)
יש דימיון? כריכת הספר "Game Changers" ומגזין ספטמבר של "ווג בריטניה"צילום: Penguin, Vogue

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018