ריחו"ל

התצוגה של "ויקטוריה'ס סיקרט" מבוטלת

מחזירות את הכנפיים: אחרי ביטול השידור בטלוויזיה ודיווחים על הפסדים - תצוגת האופנה השנתית של "ויקטוריה'ס סיקרט" מבוטלת. "זו ללא ספק התצוגה הטובה ביותר בעולם", אמרה שנינה שייק בתגובה

מתקשה לעכל את הבשורה. שנינה שייק (צילום: Gettyimages)
מתקשה לעכל את הבשורה. שנינה שייקצילום: Gettyimages

 

אין הרבה דברים שאנחנו מחכים להם כמו שאנחנו מחכים ומצפים, מדי שנה, לתצוגת האופנה המפוארת והמגה רותחת של מותג ההלבשה התחתונה היוקרתי "ויקטוריה'ס סיקרט". בכל זאת, לא בכל יום יוצא לנו לראות מלאכיות לוהטות צועדות על מסלול הדוגמנות, לכן תארו לעצמכם עד כמה התאכזבנו לגלות שהתצוגה השנתית מבוטלת.

 

"לרוע המזל ולצערי הרב תצוגת האופנה השנתית של המותג 'ויקטוריה'ס סיקרט לא תתקיים השנה", אמרה דוגמנית העל האוסטרלית שנינה שייק במהלך ריאיון ל"דיילי טלגרף", והוסיפה: "זה משהו חדש שאני לא רגילה אליו, בדרך כלל בזמן הזה של השנה אני מתאמנת על צעדי המלאך שלי. אני בטוחה שכולם עובדים על מיתוג חדש ודרכים נוספות לביצוע המופע הכי מרהיב של השנה, זו ללא ספק התצוגה הכי טובה בעולם".

 

אל אלוהים! סטלה מקסוול (צילום: Gettyimages)
אל אלוהים! סטלה מקסוולצילום: Gettyimages

 

הבשורה על ביטול התצוגה הייתה די צפויה, זאת לאחר שבחודש מאי האחרון לסלי ווקסנר, מנכ"ל המותג, פרסם כי בניגוד לשנים הקודמות (שני עשורים, למען הדיוק), השנה תצוגת האופנה לא תשודר בטלוויזיה. ההכרזה על ביטול שידור המופע בטלוויזיה הגיעה לאחר דיווחים רבים על הפסדים קשים שחווה החברה.

 

לטובת אלה שפחות בקיאים נשמח להזכיר כי מבין הדוגמניות ש"קיבלו כנפיים" והצטרפו למשפחת המלאכיות ניתן למצוא את האחיות ג'יג'י ובלה חדיד, קנדל ג'נר, אירינה שייק, בהאטי פרינסלו, ברברה פלווין, סטלה מקסוול, וויני הארלו, אלזה הוסק ועוד רבות ויפות. אכן, מאכזב.


יאוזה! אלזה הוסק (צילום: Gettyimages)
יאוזה! אלזה הוסקצילום: Gettyimages

הזדכית על הכנפיים? קנדל ג'נר (צילום: Gettyimages)
הזדכית על הכנפיים? קנדל ג'נרצילום: Gettyimages

מה נעשה בלעדייך השנה? בלה חדיד (צילום: Gettyimages)
מה נעשה בלעדייך השנה? בלה חדידצילום: Gettyimages

בהחלט נרגיש בחסרונכן. ג'יג'י חדיד ובהאטי פרינסלו (צילום: Gettyimages)
בהחלט נרגיש בחסרונכן. ג'יג'י חדיד ובהאטי פרינסלוצילום: Gettyimages

הגזמנו עם התמונות, אבל קשה לנו להיפרד (צילום: Gettyimages)
הגזמנו עם התמונות, אבל קשה לנו להיפרדצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018