רכילות+

אסף גורן: "אני רוצה להיות אבא צעיר, זה עכשיו או לעולם לא"

פגשנו את זוכה "האח הגדול" מאחורי הקלעים של צילומי שער "פנאי פלוס" ושאלנו אותו על החיים בהוליווד ושיתוף הפעולה עם בריטני ספירס, הזוגיות עם שירן סנדל ולמה כל כך חשוב לו להיות מפורסם. צפו

 

צילום: אבי חי | עריכה: רז רפאל

צילום: אבי חי | עריכה: רז רפאל

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 
גם ההשתתפות בקליפ של בריטני ספירס, ב"נולד לרקוד" האמריקאי ובתוכנית "הבשלנים הגרועים באמריקה" לא סיפקו לאסף גורן יציבות, וכך הוא מצא את עצמו גר ברכב שלו ובמחסנים, מבלי לדעת מאיפה תגיע הארוחה הבאה. עם החזרה לישראל והזכייה ב"האח הגדול VIP", הכל השתנה. עכשיו הוא מוציא סינגלים לקראת אלבום חדש, מתחזק זוגיות עם השחקנית שירן סנדל, חושב על הריאליטי הבא ומתמודד עם הצעות מגונות באינסטגרם - כולל כאלו שכוללות את בית השחי שלו, תאמינו או לא.
 
"אני יודע שהכל יכול להיעלם. פעם אתה למעלה, פעם אתה למטה. אני לא הסלב הישראלי הטיפוסי שהקריירה שלו תמיד נמשכת ברציפות והכל הולך לו חלק. אצלי זה ממש לא ככה". כך, בכנות אופיינית, אומר גורן (27) - רקדן, זמר וזוכה העונה השלישית של "האח הגדול VIP" ברשת 13. ונראה שהוא מדבר מתוך ניסיון. "לפני 5 או 6 שנים, הסתכלו עליי בארץ רק כעל פליט ריאליטי. לא ראו אותי כאחד שיודע להופיע, לעשות מוזיקה או לרקוד - וגם זו הייתה אחת הסיבות שעזבתי. אמרתי לעצמי: 'ואללה, כנראה שאין לי פה סיכוי'".

 

אבל למרות התחזיות הקודרות, נראה שהסיכויים דווקא היו לטובתו. בתוך פחות משנה ובחסות "האח הגדול", הספיק גורן להציג את עצמו בפני הקהל המקומי, אחרי כמה הישגים מרשימים בארצות הברית - שם השתתף כרקדן בקליפ של בריטני ספירס לשיר "Make Me", בגרסה האמריקאית של "נולד לרקוד" ובתוכנית "הבשלנים הגרועים ביותר באמריקה". מאז שהסתיימה התוכנית הספיק גם לשחרר שני סינגלים במאמץ למנף את הזכייה, כאשר החדש מהם, "קום", צבר בתוך שבועיים בלבד יותר מרבע מיליון צפיות בערוץ היוטיוב שלו.

 

ומה יקרה אם ישכחו ממך?

"אז אישאר עם המוזיקה שלי. ברור לי שתמיד יבוא כוכב חדש, אבל אני שמח בהצלחה של אחרים. זה כיף שאוהבים אותך. מאוד. אני אוהב להיות נאהב, וזה אחד הדברים שעוזרים לי להמשיך. צריך לזכור שמלכתחילה הריאליטי רק פותח לך את הדלת, אבל המבחן האמיתי הוא מבחן המציאות".

 

"אני יודע שהכל יכול להיעלם". אסף גורן (צילום: תום מרשק)
"אני יודע שהכל יכול להיעלם". אסף גורןצילום: תום מרשק

 

היו רגעים שחשבת לוותר?

"אחרי שנתיים-שלוש בחו"ל, קלטתי שלאמא שלי יש יום הולדת ושאני עדיין גר במחסן, בלי התקדמות, מבזבז את החיים שלי ואין לי כסף אפילו לשלוח לה זר פרחים. זה היה נוראי. ואתה יודע מה הכי קשה? שכל פעם שאתה בא לביקור בארץ, פעם בשנה-שנתיים, אתה רואה את ההורים שלך מבוגרים יותר, אתה רואה את האחיות שלך גדלות, אתה רואה שקורים פה דברים ושאנשים משתנים - אבל אתה נשאר במקום".

 

ובכל העת, גם אל מול הקשיים הגדולים ביותר, מיאן גורן לבקש עזרה. גם לא מהקרובים אליו ביותר, אפילו לא מהוריו. כשאני שואל אותו על אביו, עליו פורסם בעבר כי הוא מחזיק בחברת אבטחה בבולגריה, ואולי יכול היה לעזור - גורן מבטל את הטיעון. "אני לא בא ממקום של הרבה כסף, וזה בנוגע לכל השמועות שנאמרות על המשפחה שלי בתקשורת. אני מגיע ממשפחה נורא צנועה, מעמד ביניים מאז ועד היום. ויותר מזה, כשאני גדלתי, לאבא שלי לא היה כסף גם לאכול. להיפך. אני גדלתי עם אבא שנמצא בחובות ועובר ימים מאוד קשים. אבא שלי היה מכין לי ולאחותי לוף שהוא היה מביא מהצבא. אבא שלי עבד קשה מאוד בחיים והוא מייצג עבורי את האפשרויות שנפתחות בעקבות עבודה קשה ונחישות. אבא שלי בא מכלום והצליח לצאת משם".

 

ועדיין, כשהיית שם ההורים יכלו לעזור לך. למה התעקשת שלא?

"אם אתה רוצה להצליח, אתה לא יכול להתקשר לאמא ואבא ולבכות להם בטלפון: 'תצילו אותי!', כי חודש אחד יצילו אותך, ומה יהיה חודש אחרי זה? אתה חייב להסתדר לבד, ואני בן אדם שמסתדר לבד. מעבר לזה, כשאתה נשען על ההורים, אתה גם צריך לעשות דברים בדרך של ההורים. אני רציתי לעשות מוזיקה ותוכניות טלוויזיה. אם היית נשען על ההורים שלי, כנראה שהייתי צריך גם לרַצות אותם".

 

לא בוכה לאמא ואבא בטלפון (צילום: תום מרשק)
לא בוכה לאמא ואבא בטלפוןצילום: תום מרשק

 

הייתה לך ציפייה שהמוזיקה תצליח יותר?

"הייתה לי, אבל אין לי אכזבה. אני מבין שאני מתחיל עכשיו מההתחלה. אחרי 'האח הגדול' לא שמעו ממני במשך חודשיים. זה לא שעשיתי איזה קמפיין אופנה ענקי. לא קיבלתי את הדברים שאנשים ציפו שאקבל. לא הייתי אז עם המנהלים שיש לי היום, שאיתם אני באמת מביא את עצמי לידי ביטוי ומוכיח את עצמי; מוכיח שאני לא רק פליט ריאליטי, כמו שקל לאנשים להכתיר אותי".

 

אז איך אתה מתמודד?

"אני בוטח בעצמי, למרות שיש אנשים שיגידו שאני יהיר או שחצן, וזה לא יפה להגיד את זה".

 

וזה חודר פנימה?

"ככה גדלתי, אנשים סביבי קראו לי מתלהב ושחצן. זה ביאס אותי שכתבו: 'אסף גורן השתתף כחשפן בקליפ של בריטני ספירס', או שאנשים אומרים שאין לי מוח. גם כשצוחקים עליי שאני פליט ריאליטי ושאני איעלם, זה מעציב, במיוחד אחרי כל כך הרבה שנים של עבודה. עדיין יש אנשים שלא מעריכים אותי ולא יודעים מאיזה מקום אני בא וזה מבאס, אבל ככה אני. וככל שהחלומות שלך יותר גדולים, ככה אתה גם מסתכן יותר שלא יאהבו אותך".

ובתעשייה קטנה אליה מצטרפים בכל שנה עשרות כוכבי ריאליטי ואומנים, כולם צמאים לאהבה, והתחרות אינה קלה. מבחינתו של גורן, הסוד לניצחון במשחק הוא פשוט להיות אתה. "אסור לך להיות יותר מדי דיווה. אנחנו עדיין בישראל וזו תעשייה קטנה. תהיה סלב ואל תתנהג כמו סלב. אם אני אהיה דיווה זה יהיה נוראי. זה ינגוד את כל מה שאני מאמין בו".

 

אם כבר דיוות, את המפגש שלו עם בריטני ספירס, גורן לא ישכח לעולם. "על הסט בריטני דיברה איתי, צחקה איתי ואפילו ביקשה לעשות איתי סלפי", הוא מספר בהתלהבות. "היה לי שם הכי כיף בעולם. ואפילו כאן בארץ, בעקבות הקליפ, היה דיבור עליי - אבל בסוף לא קרה כלום. יצא שעשיתי 2,000 דולר וחזרתי לפינה שלי. בגלל זה חשוב לי להעביר לאנשים את הנקודה שאני לא בן אדם שקיבל דברים בקלות. שום דבר בחיים שלי לא בא בקלות".

 

"בריטני ביקשה לעשות איתי סלפי" (צילום: תום מרשק)
"בריטני ביקשה לעשות איתי סלפי"צילום: תום מרשק

 

בהוליווד, כמו בהוליווד, הכוח והכסף הללו יכולים להוביל למעמדים לא נעימים - במיוחד לצעירים מושכים כמו גורן. חברים שלו, הוא מספר, "נפלו שם להצעות מגונות. זה היה מול העיניים שלי".

 

ולך, הציעו הצעות מגונות כאלו?

"הציעו לי כמעט חצי מיליון שקל וחוזה הקלטות - ואפילו לא בשביל אקט מיני. ותחשוב שגרתי באוטו כשהציעו לי את זה. זה ערער אותי. אבל אז חשבתי - מה יקרה בהמשך? יש פה משהו לא אותנטי. גם היום אני מקבל הצעות מגונות באינסטגרם, ואפילו המון. אנשים כותבים לי: 'תן לי לעשות לך מסאז'', או 'צלם את בית השחי שלך ואשלח לך כסף'. זה מטורף".

 

בימים אלו בית השחי של גורן נמצא בבעלות משותפת. כבר ארבעה חודשים שהוא מתחזק זוגיות עם השחקנית שירן סנדלר. הוא הכיר אותה דרך חברם המשותף ישראל אוגלבו, זוכה העונה התשיעית של "האח הגדול". "הוא נתן לי את המספר שלה, שלחתי לה: 'חג שמח!', וככה התחלנו לדבר. יצאנו לדייט ומשם זה התפתח. אפילו לא התנשקנו בסוף, למעשה לא התנשקנו במשך שבועיים".

 

איך הצלחתם?

"כשאתה לוקח דברים ברצינות, אתה מחושב. מה שבא מהר הולך מהר - וזה לא בא מהר".

 

אז הפעם זה זה?

"אין לי מושג, אנחנו זורמים עם זה. אנחנו שנינו עובדים ועסוקים ולכן גם ההתחלה הייתה איטית. בכל מקרה, אני לא משחק משחקים בזוגיות. אני לא מחפש מישהי להעברת הזמן אחד עם השנייה. אני רוצה להיות אבא צעיר, ובגלל שעוד מעט אני בן 28, זה עכשיו או לעולם לא".

 

ושירן איתך באותו ראש?

"בדיוק היום", הוא מחייך, "אני הולך להכיר את ההורים שלה".

 

הריאיון המלא עם אסף גורן וכתבות נוספות, בגיליון החדש של פנאי פלוס - עכשיו בדוכנים!

עכשיו בדוכנים! (צילום: תום מרשק)
עכשיו בדוכנים!צילום: תום מרשק

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018