קייט יודעת? המלכה אליזבת תחגוג למייגן יום הולדת

המלכה אליזבת תערוך בסוף השבוע הקרוב מסיבת תה חגיגית ואינטימית בסקוטלנד לכבוד יום הולדתה של הדוכסית מסאסקס, הגברת מייגן מרקל. בחלומנו אנחנו העוגייה המונחת ליד הספל

אז אתן שוב חברות? המלכה אליזבת ומייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
אז אתן שוב חברות? המלכה אליזבת ומייגן מרקלצילום: Gettyimages

 

בדיוק כשחשבנו שהיחסים בין המלכה אליזבת (93) למייגן מרקל (38) עלו על שרטון, אחרי שנודע כי הוד רוממותה הצמידה מנטורית לדוכסית בעקבות ההתנהלות שלה, אתרים מעבר לים מדווחים כי מערכת היחסים בין השתיים מעולם לא היתה טובה יותר. בכל זאת, לא בכל יום (ולא את כל אחת) מלכת אנגליה מזמינה דוכסית לסוף שבוע שלם של חגיגות יום הולדת.

 

המלכה אליזבת החליטה שהיא רוצה לעשות משהו מיוחד עבור מרקל לכבוד יום הולדתה ולכן הזמינה את הדוכסית, את הנסיך הארי וכמובן את ארצ'י הקטן לבלות את סוף השבוע הקרוב בטירת בלמורל בסקוטלנד, שם תערוך הוד רוממותה מסיבת תה חגיגית במיוחד עבור הדוכסית, כך פורסם באתר Express. על פי הדיווחים, הדוכסים מסאסקס יקבלו אגף נפרד בטירה כדי שתהיה להם פרטיות מלאה. ככה זה כשהמלכה מפנקת.

 

"תהיה עוגת שוקולד טבעונית?" (gettyimages)
"תהיה עוגת שוקולד טבעונית?"gettyimages

 

"המלכה אליזבת והנסיך פיליפ מלאי חיבה כלפי הארי ומייגן", סיפר מקור אלמוני לאתר The Sun, והוסיף: "הם כמובן מאוד אוהבים את הנין החדש שלהם, את ארצ'י, לכן הם הזמינו את שלושתם לחגוג איתם בטירה".

 

"זה כבוד עצום עבור מייגן, שקיבלה הזמנה כזו מהמלכה", הסביר המקור האלמוני, ואמר: "צוות ההסעדה של המלכה יאפה עוגת יום הולדת מיוחדת למייגן והם יחגגו יחד. המלכה יכלה לתת למייגן כל מתנה אחרת אבל היא בחרה להזמין אותה למקום האהוב עליה ביותר, לטירת בלמורל, וזו הסיבה שזה כל כך מרגש ומחמם את הלב".

תגידו, לא הגיע הזמן לתמונות חדשות? (gettyimages)
תגידו, לא הגיע הזמן לתמונות חדשות?gettyimages

 

חבר טוב של הדוכסית ניצל את ההזדמנות ואמר לאתר: "כך בדיוק מייגן אוהבת לחגוג את ימי ההולדת שלה, היא מעדיפה לאכול ארוחת ערב אינטימית עם האנשים שקרובים אליה במקום לחגוג במסיבה גדולה ומטורפת. וכמובן עכשיו, כשהיא אימא, אין לה זמן לתכנן מסיבות והפקות". עוד הוסיף החבר וסיפר כי כרגע, ארצ'י הוא כל עולמה של הדוכסית והוסיף כי מרקל מאוהבת בסטטוס החדש שלה כאימא. "כל מה שהיא עושה זה לחשוב על ארצ'י, להתעסק בו, היא בכלל לא חשבה על יום ההולדת שלה".

 

מיותר לציין שהדוכסית לא באמת תסתפק רק באיחולים באינסטגרם ומסיבת תה, כן? על פי הדיווחים, הנסיך הארי צפוי להעניק לדוכסית תכשיט חדש, ככל הנראה עגילים. אה כן, ויש גם דיבור על תמונה משפחתית ממוסגרת.

"קייט הולכת לאכול את הלב" (צילום: Gettyimages)
"קייט הולכת לאכול את הלב"צילום: Gettyimages

 

הדיווחים על הרצון של המלכה אליזבת לחגוג את יום הולדתה של מרקל גרמו לאדון דאנקן לרקומב, הפרשן הרשמי לענייני המלוכה, לשפוך קצת אור על הקשר במיוחד בין הדוכסית למלכה. "לאליזבת ולמייגן יש קשר קרוב ומיוחד, המלכה אליזבת למדה מטעויות העבר והיא לא רוצה שמייגן תרגיש לבד כמו שהרגישה הנסיכה דיאנה", אמר הפרשן, והוסיף: "מדובר במאמצים רבים מצד המלכה, שנחושה בדעתה להקל על חייה של מייגן ולא לתת לה להרגיש זרה או אאוטסיידרית, כפי שהרגישה דיאנה המנוחה. מאמצים שאליזבת לא השקיעה עבור קייט מידלטון". אווצ'.

 

חלום שלנו להיות העוגייה שליד התה (צילום: Gettyimages)
חלום שלנו להיות העוגייה שליד התהצילום: Gettyimages

 

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018