ריחו"ל

היי בייבי: ריקי מרטין ובעלו חושפים לראשונה את בתם התינוקת

שבעה חודשים לאחר שנולדה לו ולבעלו, חואן יוסף, הזמר ריקי מרטין פירסם לראשונה תמונה של בתם לוסיה. עד כה פרסמו השניים תמונות שלה שבהן היא מוסתרת, אך כעת החליטו להשוויץ ולהראות אותה לעולם

חושפים לראשונה! ריקי מרטין וחואן יוסף (צילום: אינסטגרם)
חושפים לראשונה! ריקי מרטין וחואן יוסףצילום: אינסטגרם

 

בכל מה שקשור לחשיפת ילדיהם לציבור, הסלבס מתחלקים לכמה קבוצות. יש את אלה שמסרבים לשתף תמונות של העוללים, דוגמת הזמרת אדל, סקרלט ג'והנסון, גל גדות ובר רפאלי. לעומתן, יש את אלו שבקושי יצאו מחדר הלידה וכבר פתחו לתינוקות שלהם חשבון אינסטגרם, כמו נטלי דדון וניקול ראידמן.

 

ויש את אלו שבקבוצה השלישית, שמחכים ולאחר תקופה מסוימת פשוט מרגישים שזה הרגע הנכון לשתף את העוקבים שלהם בתמונה של יורש או יורשת העצר. לקבוצה הזו משתייך ריקי מרטין (47), שפירסם אמש (חמישי) לראשונה תמונה של לוסיה בת השבעה חודשים, הבת שלו ושל בעלו, חואן יוסף (34). מרטין כתב בספרדית לצד התמונה: "האור שבעיניי", וגם יוסף שיתף את התמונה בחשבון שלו וכתב: "התינוקת לוסיה מרטין יוסף, האור שהיא".

 

טוב, היא מושלמת. לוסיה מרטין יוסף (צילום: אינסטגרם)
טוב, היא מושלמת. לוסיה מרטין יוסףצילום: אינסטגרם

 

לוסיה נולדה ב24 בדצמבר, אירוע כפול – ערב חג המולד וגם יום הולדתו של מרטין. מאז ההורים המאושרים פרסמו מספר תמונות שלה, אך תמיד כשהיא מוסתרת. עכשיו כאמור, הם החליטו שהגיע הזמן להשוויץ בה לראשונה כמו שצריך. לוסיה היא אחות לתאומים של מרטין, ולנטינו ומתיאו בני ה-11, אותם הביא יחד עם אם פונדקאית. הוא ויוסף נשואים קרוב לשנתיים. הזמר הצהיר בעבר שהוא מעוניין במשפחה גדולה, ונראה שהוא בהחלט קיבל את מבוקשו.  

 

View this post on Instagram

La nena. . : @jwanyosef

A post shared by Ricky (@ricky_martin) on

 

אבא גאה. מרטין והתאומים
אבא גאה. מרטין והתאומים

ההורים הכי לוהטים בסביבה
ההורים הכי לוהטים בסביבה

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018