ריחו"ל

"אני מרחמת עליך, אתה צריך את הכסף": ארון קרטר מושפל על ידי מעריצה

כשמעריצה ביקשה מכוכב הניינטיז, הזמר ארון קרטר, תמונה משותפת, הוא דרש 300 דולר - אך מהר מאוד הסכים לעשות זאת בחינם. היא לא ממש העריכה את המחווה ועקצה אותו בתגובה

תעשה לי מחיר! ארון קרטר (צילום: Getty Images)
תעשה לי מחיר! ארון קרטרצילום: Getty Images

 

את ארון קרטר (31) אתם כנראה מכירים בתור אחיו של ניק מהבקסטריט בויז, וגם בתור מישהו שהיה כוכב בזכות עצמו לכמה רגעים בניינטיז, כשהיה אחראי לכמה להיטים נשכחים (I Want Candy, מצלצל מוכר?).

 

 

מסתבר שהבחור עדיין מתחזק עדת מעריצים גדולה מספיק כדי להצדיק סיבוב הופעות שהוא עורך בימים אלה ברחבי ארה"ב – וגם כדי לדרוש 300 דולרים עבור תמונה משותפת איתו. אם חשקה נפשכם גם בתמונה כזו, אך המחיר נשמע לכם קצת מוגזם - אל דאגה, הוא בהחלט נתון למיקוח.

 

 

יש לו מעריצים!  (צילום: אינסטגרם)
יש לו מעריצים! צילום: אינסטגרם

 

בסוף השבוע, קרטר יצא לקהל שהמתין מחוץ לאולם שבו עמד להופיע באינדיאנפוליס, אינדיאנה. אחת המעריצות במקום ביקשה להצטלם איתו, והזמר בישר לה שכדי לעשות זאת, היא תצטרך לשלשל לכיסו 300 דולר. היא בתגובה, פנתה לליבו ואמרה לו שאין לה את הסכום הזה. הוא פירגן לה בהנחה, והסכים להוריד את המחיר ל-250, אך גם זה היה יקר עבורה. כנראה שקרטר היה במצב רוח טוב (או ממש היה צריך את הכסף), כי הוא הסכים לעשות לה הנחה נוספת, כאחרון הרוכלים בשוק, והציע לה את התמונה תמורת 50 דולר בלבד.

 

כשהמעריצה הפגינה כישורי מיקוח יוצאים מהכלל וסירבה גם למחיר הזה - קרטר הפתיע והסכים להצטלם איתה בחינם (בעל הבית השתגע?). אחרי כל זה, היא עוד העזה להגיד לו שהיא מרגישה רע, כי היא יודעת שהוא צריך את הכסף (גם סירבה לשלם וגם לעגה לו - עם מעריצים כאלה, מי צריך הייטרז?). בתגובה הוא ענה לה שלא תדאג לו - כי השעון שלו שווה 80,000 דולר.

 

הסיפור המביך לא מסתיים שם. בזמן שקרטר פנה ללכת, המעריצה התחילה לשיר את השיר “I Want It That Way” ("אני רוצה את זה כך", בתרגום חופשי), הלהיט הגדול של הבקסטריט בויז, וקרטר בתגובה אמר לה: "אני לא רוצה אותך בכלל!". טראש ניינטיז במיטבו.

 

המנהל של קרטר הגיב לאחר מכן ואמר: "מחירי המפגשים עם המעריצים נקבעים מראש, ולא נתונים למיקוח. ארון ניסה להסביר את זה למעריצה שביקשה ממנו להסביר לה איך הם מתנהלים. מישהו מהצוות היה אמור לעשות את זה, ולא ארון עצמו. הוא פשוט ניסה להיות נחמד ולעזור למישהי מבולבלת בקהל".

 

קרטר עובר תקופה לא קלה לאחרונה – בשבוע שעבר הוא ובת זוגו, לינה ולנטינה, נפרדו לאחר זוגיות של שנה. כמה ימים לאחר מכן, בת משפחתו ביקשה מהמשטרה ללכת לביתו ולבדוק אם הוא בסדר, בגלל שחששה שיפגע בעצמו. השוטרים אכן הגיעו, ולאחר ששוחחו עימו, קבעו שאין סיבה לחשוש לו.

 

עוברת עליו תקופה קשה. עם האקסית, לינה ולנטינה (צילום: אינסטגרם)
עוברת עליו תקופה קשה. עם האקסית, לינה ולנטינהצילום: אינסטגרם

תהיו עדינים איתו (צילום: אינסטגרם)
תהיו עדינים איתוצילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018