רכילות+

ירד לו מכולם: אייל גולן בצעד דרסטי

בצעד דרסטי שלמד מציפי רפאלי, אייל גולן החליט להפסיק לעקוב אחר חשבונות באינסטגרם מלבד אלה של בני משפחתו וכמה חברים. "אל תכעסו עליי" כתב, "לא מעניין אותי מה קורה אצל אחרים"

 

אייל גולן כבר לא עוקב (צילום: יובל חן)
אייל גולן כבר לא עוקבצילום: יובל חן

בשבוע שעבר ציפי רפאלי, אימה של בר רפאלי, הסירה עוקב מחשבונות אחריהם היא עוקבת באינסטגרם והחליטה לעקוב אחרי בני משפחתה בלבד. מסתבר שמישהו למד מהמהלך שלה והחליט לאמצו. הזמר אייל גולן העלה היום (ג') פוסט ובו כתב: "חברים יקרים, ראיתי את הצעד שעשתה ציפי רפאלי ופשוט אהבתי. האמת שגם די נמאס לי לראות מה זה אכל, מה ההוא שתה, באיזה מועדון ההיא בילתה, באיזו מסעדה ההיא אכלה, לאן ההם נסעו ומאיזה יעד ההם חזרו", כתב והוסיף: "אז אל תכעסו עליי שאני מוריד עוקב. פשוט החלטתי שלא מעניין אותי יותר מה קורה אצל אחרים. אז פשוט כמו ציפי אעקוב רק אחרי משפחתי".

 

 

למד מציפי
למד מציפי

 

גולן, שחשבונו עומד על כ-700 אלף עוקבים, נכון לכתיבת שורות אלה, עוקב אחרי 7 אנשים בלבד, בהם בת הזוג דניאל גרינברג, חברו ירון אילן, שלושת ילדיו ליאם, אלין ויאן, אימו רונית ואחותו מאיה.

 

הוא אומנם עוקב אחרי האנשים הקרובים אליו ביותר, אך גולן הוריד עוקב גם ממיוצגיו, הזמרים נסרין קדרי, איתי לוי ולואי, מחברתו מגישת הטלויזיה, אופירה אסייג, וממנהלו וחברו, בני פרץ - מיותר לציין שהאקסיות אילנית לוי ורוסלנה רודינה בחוץ.

 

אסייג ככל הנראה לא התרגשה מדי מהצעד של חברה הטוב, ואמרה לנו: "מכבדת את הטרנד של אייל גולן. יעבור לו".

אחריהם הוא כן עוקב
אחריהם הוא כן עוקבוגם אחרי בת הזוג
וגם אחרי בת הזוג

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018