ריחו"ל

סמים, אלכוהול ובגידה: הפרידה של מיילי וליאם הופכת למכוערת במיוחד

חמישה ימים לאחר שהתבשרנו על הפרידה של מיילי סיירוס וליאם המסוורת', הכביסה המלוכלכת יוצאת החוצה. "ליאם לא הפסיק לצרוך סמים ואלכוהול", האשימו מקורביה של הזמרת. יש לנו תחושה ששום מסיר כתמים לא יעזור פה

מה באמת קרה שם? מיילי סיירוס וליאם המסוורת' (gettyimages)
מה באמת קרה שם? מיילי סיירוס וליאם המסוורת'gettyimages

 

בתחילת השבוע פורסם באתרים מעבר לים כי מיילי סיירוס (26) ובן זוגה בעשור האחרון, השחקן ליאם המסוורת' (29) נפרדו. לאחר גל השמועות בדבר

הפרידה, יצאה הודעה רשמית מטעם נציגיה של סיירוס, שמיהרו להרגיע והבטיחו כי השניים עדיין חברים וכמו כן יישארו הורים מסורים לכל בעלי החיים שלהם, מה שגרם לנו לקוות שהם באמת נפרדו בטוב - אבל כנראה שזה רחוק מהמציאות.

 

אמש (ד') מקורביהם של הזוג (לשעבר) החלו להוציא את כל הכביסה המלוכלכת החוצה, כשהם לא חוסכים באף פרט. "מיילי ניסתה להציל את מערכת היחסים שלהם בכל דרך אפשרית", סיפרו מקורביה של הזמרת הצעירה לאתר TMZ, והוסיפו: "אך היא לא הצליחה לקבל את זה שליאם שותה אלכוהול בלי סוף וכמו כן צורך סמים. מכיוון שלמיילי הייתה התמודדות לא קלה עם הסמים בעבר - זה היה מה שפירק את הכל".

 

אנחנו עדיין מפנטזים על קאמבק, רק אומרים (gettyimages)
אנחנו עדיין מפנטזים על קאמבק, רק אומריםgettyimages

 

כמובן שמקורביו של המסוורת' לא עברו על כך בשתיקה ומיהרו למסור את גרסתם לאתר: "הסיבה האמיתית לפרידה הייתה בגידה מצידה של מיילי. ליאם שבור ומרוסק והוא צורך סמים ואלכוהול רק כדי להשכיח את הבגידה".

 

ומה היה לחבריו של המסוורת' לומר על הפפראצי הלוהט של סיירוס, מתנשקת עם הגברת קייטלין קרטר? "זה בסך הכל ניסיון נוסף של מיילי להסיח את דעתו של ליאם מסיפור הבגידה ומההתנהגות המקוממת שלה". טוב, יש לנו הרגשה שזה רק הולך להתכער. נמשיך לעקוב.

פעם, כשהשניים התחתנו בסתר (צילום: אינסטגרם)
פעם, כשהשניים התחתנו בסתרצילום: אינסטגרם

מי ייתן ותפסיקו עם הטינופת. סיירוס והמסוורת' (AP)
מי ייתן ותפסיקו עם הטינופת. סיירוס והמסוורת'AP

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018