ריחו"ל

בלי פוטושופ: קורטני קרדשיאן מציגה סימני מתיחה

הקרדשיאנז ידועות בחיבה הגדולה שלהן לפוטושופ. לכן כשקורטני קרדשיאן החליטה לשם שינוי לפרסם תמונה שבה היא מציגה בגאווה את סימני המתיחה שלה, הגולשים הופתעו - ומיהרו לפרגן

תני סימן! קורטני קרדשיאן (צילום: Gettyimages)
תני סימן! קורטני קרדשיאןצילום: Gettyimages

 

הנשים לבית משפחת קרדשיאן-ג'נר מצטיינות בלא מעט דברים, לדוגמא, למחוק ולטשטש כל קשר ביניהן ובין המראה הטבעי שלהן - בין אם זה באינסוף טיפולים קוסמטיים, ואם זה בפוטושופ בתמונות שהן מפרסמות. כך שאפשר להבין למה העוקבים של קורטני קרדשיאן (40) כל כך הופתעו כשהם גילו שהיא פרסמה תמונה של עצמה בבגד ים, נתנה לפוטושופ מנוחה,  ולא הסתירה את סימני המתיחה שלה.

 

הצעד המפתיע של קרדישאן, שלשם שינוי לא ניסתה להפוך את עצמה למושלמת בתמונות, הדהים כל כך את עוקביה, עד שהם המטירו עליה מחמאות בלי סוף. חלקם אף הודו לה על כך: "תודה שלא מחקת את סימני המתיחה שלך", כתבה אחת מהן. גולשת אחרת כתבה שקורטני עזרה לה להשלים עם המראה שלה: "סימני המתיחה שלך נותנים לי חיים ועוזרים לי לקבל את שלי. כל כך יפים!". אחרת כתבה שהמעשה האמיץ של קורטני ייתן לנשים אחרות ביטחון להראות גם את שלהן. אחת נוספת הגיבה: "כל כך נחמד לראות נשים שאוהבות את איך שהן נראות ולא חוששות להתגאות בסימני המתיחה שלהן. כך נראה גוף אמיתי".

הלם שלא עשית פוטושופ! (צילום: אינסטגרם)
הלם שלא עשית פוטושופ!צילום: אינסטגרם

 

קורטני, שאין ספק ששמחה לראות את התגובות החמות, הגיבה לעוקבות: "אני אוהבת את הפסים הקטנים שלי". עכשיו נשאלת השאלה האם בעקבות התשבחות, האחיות, או לפחות קורטני, יתחילו לאמץ יותר את המראה הטבעי ואת מה שהטבע חנן אותן בו (או לפחות מה שנשאר ממנו, אחרי כל הטיפולים, ההזרקות והבוטוקס). משום מה אנחנו בספק, אבל נשמח שהן יוכיחו לנו אחרת.

אין לסימנים זכר (צילום: אינסטגרם)
אין לסימנים זכרצילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018