ריחו"ל

זוג חדש? הרמיוני ומאלפוי, כוכבי "הארי פוטר", קרובים במיוחד

כוכבי סדרת הסרטים "הארי פוטר" הצליחו להפוך לשיחת היום מעבר לים לאחר שפרסמו תמונה משותפת בחשבון האינסטגרם. מעניין מה דמבלדור היה אומר על זה

 

תחילתו של רומן? אמה ווטסון וטום פלטון (צילום: אינסטגרם)
תחילתו של רומן? אמה ווטסון וטום פלטוןצילום: אינסטגרם

 

לידיעת הקורא הארי פוטר: אמה ווטסון (29), AKA הרמיוני גריינג'ר, והאויב המושבע שלך, טום פלטון (31), הלוא הוא דראקו מאלפוי, צמודים מתמיד. וזו לא שמועה שאנחנו התחלנו, באמת, השניים פרסמו תמונה משותפת בחשבון האינסטגרם שלהם ומשם הכל התגלגל.

 

אתמול (ב') בזמן שאתם צפיתם בעוד פרק של "מאסטר שף", ווטסון ופלטון נפגשו וניצלו את הזמן כדי לנגן בגיטרה. פלטון, שפרסם את התמונה, הוסיף את הכיתוב "לומדת מהר" ונראה מרוצה מעצמו ומסיטואציה.

 

מיותר לציין שמעריצי הארי פוטר מסביב לעולם מיהרו לעודד את השניים וכמו כן לנסות ולהדביק להם רומן. מעריץ אחד כתב: "בראדלי וגאגא, פנו להם מקום", ואילו מעריצה נוספת מיהרה להגיב ושאלה "מתי השיר המשותף יוצא למכירה".

 

אנחנו יכולים לדמיין את זה (צילום: אינסטגרם)
אנחנו יכולים לדמיין את זהצילום: אינסטגרם

 

וזו לא הפעם הראשונה שזה קורה. בחודש נובמבר האחרון פרסמו ווטסון ופלטון תמונה משותפת והחלו את גל השמועות, שהלך וגבר בחודש פברואר האחרון, אז העלתה ווטסון תמונה שלה, שצילם פלטון, לחשבון האינסטגרם וכתבה כי "חברים תופסים אותך ברגעים הכי טובים". וול, אפשר להבין למה זרעי הרומן נשתלו ואף התפתחו בליבם של הגולשים. נמשיך לעקוב!

 

עשיתם לנו חשק לצפות בסרטים שוב (צילום: Gettyimages)
עשיתם לנו חשק לצפות בסרטים שובצילום: Gettyimages

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018