רכילות+

מאיה בוסקילה חושפת: "עברתי הפלה"

הזמרת מאיה בוסקילה שיתפה את עוקביה בחדשות העצובות כי עברה הפלה כתוצאה מהריון לא תקין, ימים ספורים לפני חתונתה לבן זוגה, עוזי אזולאי. החתונה צפויה להתקיים כמתוכנן

חדשות עצובות. מאיה בוסקילה (צילום: אביב חופי)
חדשות עצובות. מאיה בוסקילהצילום: אביב חופי

 

פחות משבוע לפני שהיא נישאת לבן זוגה, עוזי אזולאי, הזמרת מאיה בוסקילה שיתפה הערב (ב׳) בפוסט כי עברה היום הפלה, עקב הריון לא תקני.  

 

"יומיים לא פשוטים עברו על כוחותינו... ימים עם המון שמחה, ועצב שהגיע לו בפתאומיות בדלת האחורית ושיבש את שיגרת החיים" כתבה בוסקילה. "היום, עברתי הפלה כתוצאה מהריון לא תקין. כן, זה קורה לצערי להמון בחורות בארץ ובעולם, אך פתאום כשזה קורה לך, את מרגישה שזאת רק את - לבד. וזה לא פשוט, וזה בעיקר כואב בנפש ובלב. אך אני יודעת שעליי להסתכל קדימה ולהבין שבסוף הכל קורה לטובה...

 

"אני מרגישה רצון אמיתי וכנה לחבק את אותן הנשים שעוברות זאת ולומר - בנות אהובות, הכל משמיים, מה שצריך לקרות קורה, אסור להיכנס למרה שחורה, ותמיד להסתכל על כל הטוב שיש לנו ולהודות על הקיים.

 

"אני בהתרגשות גדולה לקראת יום החתונה עם עוזי האיש המדהים שלי שתומך ומחבק ואוהב ובעיקר שומר על הפרופורציה האמיתית של החיים. וברוך השם מודה כל יום על שבורכתי וזכיתי להיות אמא של לני.

 

"צילם: עוזי - שגם ברגע הלא פשוט הזה, ידע להגיד את המילים הנכונות ולהצחיק אותי שזו השמלה השנייה שאני צריכה ללבוש בחתונה."

 

בוסקילה מצטרפת לשורת מפורסמות שחשפו בעבר גם הן את ההפלה שעברו: ליהיא גרינר , כוכבת הילדים מיכל הקטנה והדוגמנית אסתי גינזבורג.

 

View this post on Instagram

יומיים לא פשוטים עברו על כוחותינו... ימים עם המון שמחה, ועצב שהגיע לו בפתאומיות בדלת האחורית ושיבש את שיגרת החיים. היום, עברתי הפלה כתוצאה מהריון לא תקין. כן, זה קורה לצערי להמון בחורות בארץ ובעולם, אך פתאום כשזה קורה לך, את מרגישה שזאת רק את - לבד. וזה לא פשוט, וזה בעיקר כואב בנפש ובלב אך אני יודעת שעליי להסתכל קדימה ולהבין שבסוף הכל קורה לטובה... אני מרגישה רצון אמיתי וכנה לחבק את אותן הנשים שעוברות זאת ולומר - בנות אהובות, הכל משמיים, מה שצריך לקרות קורה, אסור להיכנס למרה שחורה, ותמיד להסתכל על כל הטוב שיש לנו ולהודות על הקיים. אני בהתרגשות גדולה לקראת יום החתונה עם עוזי האיש המדהים שלי שתומך ומחבק ואוהב ובעיקר שומר על הפרופורציה האמיתית של החיים. וברוך השם מודה כל יום על שבורכתי וזכיתי להיות אמא של לני צילם: עוזי - שגם ברגע הלא פשוט הזה, ידע להגיד את המילים הנכונות ולהצחיק אותי שזו השמלה השנייה שאני צריכה ללבוש בחתונה ...

A post shared by maya_buskila (@maya_buskila) on

 

בתחילת בחודש סיפרנו לכם לראשונה שבוסקילה ואזולאי קבעו תאריך לחתונה וגם כי הם מצפים לתינוק. למרות החדשות העצובות, הם יצעדו לחופה כמתוכנן ביום ראשון הקרוב.


החתונה תתקיים ביום ראשון כמתוכנן. עם הארוס, עוזי אזולאי (צילום: אינסטגרם)
החתונה תתקיים ביום ראשון כמתוכנן. עם הארוס, עוזי אזולאיצילום: אינסטגרם


תמונה משפחתית. עם לני, הבן של בוסקילה (צילום: אלבום פרטי)
תמונה משפחתית. עם לני, הבן של בוסקילהצילום: אלבום פרטי

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018