ריחו"ל

בפרצוף של טראמפ: מלניה עושה עיניים לג'סטין טרודו

רגע משעשע בין מלניה טראמפ וראש ממשלת קנדה, ג'סטין טרודו, בו היא מברכת אותו לשלום, נתפס במצלמה והפך ללהיט ויראלי. הסיבה: השניים נראים מפלרטטים, כשהנשיא טראמפ עומד ממש לידם. הגולשים כמובן, חגגו

"תן נשיקה, הוא לא רואה" בריז'יט מקרון, דונלד טראמפ, מלניה טראמפ וג'סטין טרודו (צילום: Getty Images)
"תן נשיקה, הוא לא רואה" בריז'יט מקרון, דונלד טראמפ, מלניה טראמפ וג'סטין טרודוצילום: Getty Images

 

לרגע הזה אף אחד לא ציפה. במהלך פסגת ה-G7 שנערכת בימים אלה בצרפת, ושכינסה אליה את מיטב המנהיגים מרחבי העולם, תמונה אחת קטנה גרמה לסערה ברשת. ויש לכך סיבה די טובה. התמונה המדוברת שצולמה הערב (ב'), מציגה סיטואציה משעשעת ביותר, בה מלניה טראמפ , אשתו של נשיא ארה"ב דונלד טראמפ, שולחת נשיקה לכיוונו של ראש ממשלת קנדה, ג'סטין טרודו. הנשיא טראמפ, שעומד ממש בצמוד אליה, מביט הצידה ולא רואה את ההתרחשות החשודה, אך לעומתו בריז'יט מקרון, אשתו של נשיא צרפת, שעומדת בסמוך לטראמפ, שמה לב למתרחש ונראית המומה.

.

כמובן שלאחר פרסום התמונה, הרשת רעשה, געשה ואף חגגה. הגולשים העלו אינספור ספקולציות על מה שבאמת קרה בזמן הצילום, לעגו לנשיא טראמפ על כך שאשתו בוגדת בו כשהוא ממש לידה וצחקו על הסיטואציה: "מצחיק שהיא אף פעם לא מסתכלת ככה על טראמפ", כתב אחד הגולשים, בעוד שאחד אחר צירף מוזיקה רומנטית לתמונה.

 

 

 

 

 

 

אך כמובן שכמו בדרך כלל, ההסבר הוא הרבה יותר משעמם: החבורה שבתמונה נעמדה לצורך צילום של המנהיגים ומשפחותיהם. מלניה בסך הכל נשקה ללחיו של טרודו כשזה הגיע, וזה הרגע שהצלם תפס. אנחנו כמובן מחכים לציוץ של טראמפ בנושא.


עכשיו הוא נזכר להסתכל! המנהיגים ומשפחותיהם (צילום: Getty Images)
עכשיו הוא נזכר להסתכל! המנהיגים ומשפחותיהםצילום: Getty Images

 

"תביאי בוסה" טראמפ ואנגלה מרקר (צילום: Getty Images)
"תביאי בוסה" טראמפ ואנגלה מרקרצילום: Getty Images

אלף נשיקות (צילום: Getty Images)
אלף נשיקותצילום: Getty Images

"למה כולם צוחקים?" (צילום: Getty Images)
"למה כולם צוחקים?"צילום: Getty Images

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018