פפראצי

ביום שאחרי הסערה: ירון לונדון שומר על החיוך

אחרי שקרא לערבים "פראי אדם" בשידור חי, עורר סערה וגם הספיק להתנצל - נתקלנו בירון לונדון בדרך לביתו, ועושה רושם שהוא דווקא לא מתרגש מכל הבלאגן שיצר. לפחות עד פליטת הפה הבאה

 

הבוקר שאחרי. ירון לונדון  (צילום: מוטי לבטון)
הבוקר שאחרי. ירון לונדון צילום: מוטי לבטון

 

אנחנו לא יודעים אם שמתם לב, אבל מאז שירון לונדון וגאולה אבן חברו יחד לתוכנית ב"כאן 11" בחודש מאי האחרון, מגיש הטלוויזיה והעיתונאי לא מפסיק לייצר כותרות. 

 

הפעם הסערה החדשה מכיוונו של לונדון מגיעה לאחר שאמר אמש (ב') בשידור כי "ערבים הם פראי אדם. אגב, אני מקבל את העמדה הזאת, ערבים הם פראי אדם. הם לא שונאים רק יהודים, הם רוצחים את עצמם בראש ובראשונה, בימינה, שמאלה, קדימה, מזרחה, מערבה, ערבים טובחים ערבים. אין בעיה עם זה. אני לא דיברתי על פלסטינים, דיברתי על התרבות הערבית".

 

עד מהרה הרשת געשה ורעשה בעקבות דבריו של המגיש, שהבוקר (ג') כבר מיהר להתנצל: "בשעת לילה שמעתי את הקלטת התוכנית ומצאתי כי הסתבכתי בלשוני, התנסחתי שלא כראוי וכי יש סיבה לעלבונם. אני מתנצל על כך".

 

הבוקר פגשנו את לונדון, לאחר ההתנצלות, ממשיך בשגרת החיים ואפילו במצב רוח מרומם במיוחד, כולל חיוכים שפיזר למצלמה שלנו בזמן שהמתין בפקק בשדרות רוטשילד בתל אביב. בגלל שחיוך זה מדבק, ליווינו אותו עד לכניסת ביתו כדי לראות אותו אוסף מכתבים מתיבת הדואר. אחרי זה כבר נפרדנו לשלום, כי בכל זאת יש לו שידור חי בעוד כמה שעות.

והוא במצב רוח מרומם. לונדון (צילום: מוטי לבטון)
והוא במצב רוח מרומם. לונדוןצילום: מוטי לבטון

 

כאמור, לונדון כבר רגיל לסערות סביב אמירותיו השנויות במחלוקת. בפעם הקודמת הוא הצליח להדהים את הקולגה שלו להנחייה, אבן, כשלא היסס לספר על מפגש שאירע במעלית עם אישה זרה שהעירה על גזרתו תוך נגיעה בבטנו - והוא בתגובה נגע בשד שלה ואמר: "גם זה כבר לא מה שהיה".


מחכים לשידור הערב! (צילום: מוטי לבטון)
מחכים לשידור הערב!צילום: מוטי לבטון

איפה גאולה? (צילום: מוטי לבטון)
איפה גאולה?צילום: מוטי לבטון

מעניין אם הגיע לי אישור ההזמנה מאסוס (צילום: מוטי לבטון)
מעניין אם הגיע לי אישור ההזמנה מאסוסצילום: מוטי לבטון

שוב פעם הזמנה ליום פתוח (צילום: מוטי לבטון)
שוב פעם הזמנה ליום פתוחצילום: מוטי לבטון

אולי נעלה לקפה (צילום: מוטי לבטון)
אולי נעלה לקפהצילום: מוטי לבטון

בפעם הבאה. ירון לונדון (צילום: מוטי לבטון)
בפעם הבאה. ירון לונדוןצילום: מוטי לבטון

 

צילם והציע לירון תוכנית אירוח משותפת: מוטי לבטון

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018