ריחו"ל

רנה זלווגר: "קיבלתי החלטות גרועות, הייתי במקום קודר ועצוב"

השחקנית רנה זלווגר עצרה קריירה קולנועית מצליחה ונעלמה מאור הזרקורים למשך שש שנים. עכשיו היא מספרת על התקופה הקשה שהובילה להחלטה ומה היה עליה לעשות כדי להתאושש ממנה

שבה אלינו. רנה זלווגר (צילום: Gett Images)
שבה אלינו. רנה זלווגרצילום: Gett Images

 

בסוף שנות ה-90 ותחילת שנות ה-2000, רנה זלווגר היתה אחת השחקניות המצליחות והמוערכות בהוליווד, עם סרטים רווחיים ושלל מועמדויות וזכיות

בפרסים, כולל אוסקר אחד, על תפקיד המשנה שעשתה בסרט "קולד מאונטיין". אבל איפשהו בדרך, הקריירה המצליחה התחילה לקרטע, עד שב-2010 היא נעלמה לגמרי מהמסכים ומעין הציבור. שש שנים עברו עד שהחליטה שהיא מוכנה לחזור לעניינים – סוג של כמעט נצח בזמן הוליוודי. ב-2016 היא עשתה קאמבק, עם תפקיד בסרט ההמשך של "ברידג'ט ג'ונס", ומאז נראה שהיא לאט לאט מטפסת בחזרה אל הפסגה.

 

עכשיו היא מספרת מה היתה הסיבה שגרמה לה לקחת את פסק הזמן הארוך ההוא. "קיבלתי עצות גרועות וגם כמה החלטות גרועות", סיפרה השחקנית בת ה-50 בראיון לגיליון אוקטובר של העיתון Red Magazine. "זה היה מאוד קודר, ועצוב". הוסיפה.

 

זלווגר לא מפרטת על התקופה הקשה ההיא, אבל מספרת: "עזבתי לתקופה ולמען האמת, זה קרה בגלל שלא טיפלתי בעצמי. נראיתי כאילו אני לא מטפלת בעצמי, הרגשתי שאני לא מטפלת בעצמי, והשתעממתי מעצמי.

 

"זה הגיע למצב שבו הרגשתי כאילו אני מסתכלת על עצמי מבחוץ בזמן צילומים, מגלגלת עיניים ואומרת לעצמי 'אוי, תשתקי' ו'הנה את, שוב עושה את הדבר הזה'. אז החלטתי לעזוב, ולהפוך להיות מעניינת יותר. לעשות משהו אחר".


קיבלה החלטות גרועות (צילום: Gett Images)
קיבלה החלטות גרועותצילום: Gett Images

  

וכנראה שהיא הצליחה לעשות זאת, כי בשנים האחרונות היא חוזרת לאט לאט לפרונט, גם בטלוויזיה וגם בקולנוע. על פסק הזמן הארוך שלקחה, היא לא מתחרטת: "אני לא מרגישה שבזבזתי את חיי, כי למדתי מזה המון. לקבל פרספקטיבה, להבין את דפוסי ההתנהגות שלי ואת ההשלכות שלהם. כנראה שזה מה שהייתי צריכה".

התאפסה על עצמה (צילום: Gett Images)
התאפסה על עצמהצילום: Gett Images

טוב שחזרת! מתי עוד סרט של ברידג'ט ג'ונס? (צילום: Gett Images)
טוב שחזרת! מתי עוד סרט של ברידג'ט ג'ונס?צילום: Gett Images

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018