"מייגן נחושה, חזקה ואדיבה כמו הנסיכה דיאנה"

הנסיך הארי ומייגן מרקל תלו תמונה של הנסיכה דיאנה בחדרו של ארצ'י, מחווה לכבוד יום השנה -22 למותה. "מייגן תומכת ברצון של הארי לכבד את זכר אמו ועיצבה את הבית בהתאם לכך"

 

 

22 שנים למותה. הנסיכה דיאנה (צילום: AP)
22 שנים למותה. הנסיכה דיאנהצילום: AP

 

בשבת הקרובה, ה-31 באוגוסט, יחול יום השנה ה-22 למותה הטרגי של הנסיכה דיאנה. בניה של הנסיכה המנוחה, הנסיכים וויליאם והארי, מקפידים לכבד את זכרה, לדבר עליה בכל הזדמנות וכמו כן דואגים לכך שילדיהם יכירו אותה וישמעו סיפורים עליה.  מידע חדש חושף כי הנסיך הארי ומייגן מרקל דאגו לתלות תמונה של דיאנה המנוחה בחדרו של ארצי'. בהחלט מחווה מרגשת מאוד.

 

שומרים על הזיכרון. הנסיך הארי ומייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
שומרים על הזיכרון. הנסיך הארי ומייגן מרקלצילום: Gettyimages

 

"מייגן תומכת מאוד ברצון של הארי לכבד את זכרה של אמו והיא דאגה שביתם החדש יהיה מעוצב בצורה שתזכיר לו את אמו, דיאנה, וכמו כן תלתה תמונה של הנסיכה בחדר של ארצ'י הקטן", סיפר מקור אלמוני מהארמון למגזין Us Weekly, והוסיף: "מייגן שואפת לחיות את חייה לפי הדרך שבה הנסיכה דיאנה חיה. היא משמשת לה דוגמה".

 

"אחד הדברים הראשונים שהארי הבחין בהם אצל מייגן זה החביבות שלה, האדיבות, הנחישות והאישה החזקה שהיא. זה מה שמשך אותו למייגן וגרם לו להתאהב בה".

 

עוד הוסיף המקור וחשף כי "הארי נפתח לראשונה בפני מייגן בכל הנוגע לסיפור הטראגי של אימו במסע הראשון שלהם יחד לאפריקה. הארי סיפר למייגן על הסבל שהוא עבר ועל כל הכאב שנגרם לו".

 

מודל לחיקוי. הנסיכה דיאנה ומייגן מרקל (צילום: Ap, Gettyimages)
מודל לחיקוי. הנסיכה דיאנה ומייגן מרקלצילום: Ap, Gettyimages

 

מדי שנה הנסיכים מקפידים ללכת לבקר את המקום בו קבורה אמם, הנסיכה דיאנה, ולכבד את זכרה, מה שצפוי לקרות גם השנה. "הנסיך הארי הרבה יותר חם מאחיו הגדול, הנסיך וויליאם, כך שהארי תמיד הביע את צערו בצורה גלויה יותר, בניגוד לוויליאם, שמאז ומתמיד היה יותר מופנם ולא הרבה לדבר על ההתמודדות עם מות אמו".

 

כואבים את מות אמם. הנסיכים הארי ו-וויליאם (צילום: Gettyimages)
כואבים את מות אמם. הנסיכים הארי ו-וויליאםצילום: Gettyimages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018