רכילות+

אקי אבני: "בין ניקול ראידמן לביני אין יחסים רומנטיים"

אחרי שלל שמועות שטענו כי הסיבה לפרידה בין ניקול ראידמן לבן זוגה, מיכאל צ'רנוי, היא רומן (לכאורה) שניהלה עם אקי אבני, החליט השחקן הנשוי לשבור שתיקה. "מעולם לא הגבתי, אך כעת מדובר במעגל גדול של אנשים, משפחות, ילדים, אשתי. זה לא משחק"

מנפץ את  השמועה. אקי אבני וניקול ראידמן (צילום: ענת מוסברג)
מנפץ את השמועה. אקי אבני וניקול ראידמן

 

בתחילת השבוע התבשרנו על פרידתם של ניקול ראידמן ובן זוגה ב-11 השנים האחרונות, האוליגרך מיכאל צ'רנוי. כמובן שעם הפרידה הגיעו השמועות, שטענו כי הסיבה לפירוק הקשר היא רומן שניהלה עם השחקן אקי אבני, עימו היא עובדת בחודשים האחרונים על פרויקט סודי שייחשף בקרוב.

 

אבני, הנשוי לניקול מילר (שבוודאי ממש לא אהבה את השיח סביב בעלה) הוא אב לשלושה - שתי בנות עם מילר ובן נוסף מנישואיו הראשונים לסנדי בר. השבוע, הוא כיכב בסטורי של המעושרת, שהועלה במכוון במטרה להפריך את השמועות בדבר הרומן. בסטורי נראה אבני כשהוא מתחבק עם צ'רנוי והשניים צפו יחד בטלוויזיה. והייתה גם שמפניה.

 

 

סטורי ההכחשה שעלה אצל ניקול ראידמן

סטורי ההכחשה שעלה אצל ניקול ראידמן

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

היום (ה') אבני החליט לשבור שתיקה בכל הנוגע לשמועות, ופרסם פוסט זועם בחשבון האינסטגרם שלו: "אדם הנמצא מחוץ לסערה אינו מבין מה מתחולל באמת במרכזה, שתקתי בחודשיים האחרונים, אך ביממות אחרונות דשדושי השמועות תפסו מקום מרכזי בכל כלי התקשורת", כתב השחקן, והוסיף: "מעולם לא הגבתי, אך כעת מדובר כבר במעגל גדול של אנשים, משפחות, ילדים, אשתי. זה לא משחק, זה לא תכנית טלוויזיה, השמועות יכולות להתגלגל למקומות לא ראויים. האמירות המיותרות לא עושות חסד עם אף אחד. בין ניקול ראידמן לביני אין יחסים רומנטיים. אני מקווה שתיהנו ממה שיצרנו, יש לי משפחה ולניקול יש משפחה וחשוב להבהיר את זה למען השקט של כולם. תודה לתקשורת שנהגה בסבלנות ואיפוק, תודה לכל מי שמכבד את כולנו. הפוסט הזה ימחק בעוד 24 שעות."הפוסט של אבני (צילום: אינסטגרם)
הפוסט של אבני

 

אקי ואישתו, ניקול מילר בפרימיירה להצגה בכיכובו "אמא מאוהבת" (צילום: רפי דלויה)
אקי ואישתו, ניקול מילר בפרימיירה להצגה בכיכובו "אמא מאוהבת"צילום: רפי דלויה

חיזור גורלי. ניקול ראידמן מגיבה לשמועות בדרכה שלה (צילום: אינסטגרם)
חיזור גורלי. ניקול ראידמן מגיבה לשמועות בדרכה שלהצילום: אינסטגרם

בימים יפים יותר. ניקול ראידמן מיכאל צ'רנוי
בימים יפים יותר. ניקול ראידמן מיכאל צ'רנוי

בני הזוג עם הילדים מישל וריצ'י (צילום: אינסטגרם)
בני הזוג עם הילדים מישל וריצ'יצילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018