ריחו"ל

מה הסוד של ג'ניפר לופז לנישואים מאושרים?

הזמרת הלוהטת פגשה את רות ביידר גינזבורג, שופטת בבית המשפט העליון, וניצלה את ההזדמנות כדי לשאול אותה מה הסוד שלה לנישואים מאושרים. וכמובן שגם ג'יי לו שיתפה את הסוד שלה

מתחתנת סדרתית. ג'ניפר לופז (צילום: אינסטגרם)
מתחתנת סדרתית. ג'ניפר לופזצילום: אינסטגרם

 

לג'ניפר לופז (50) יש עבר עשיר בנישואים וקשרים כושלים, אך נראה כי לפני שהיא תתחתן שוב, בפעם הרביעית, הזמרת הבינה שצריך לעצור הכל כדי

לצאת ולחקור מה הסוד לנישואים מוצלחים ומאושרים. לשמחתה של לופז יצא לה לפגוש את הגברת רות ביידר גינזוברג, שופטת בבית המשפט העליון ומי שהייתה נשואה באושר במשך 56 שנים, עד שבעלה נפטר בשנת 2010, ולופז בהחלט פנתה אליה כדי לקבל עצה.

 

"ג'ניפר פנתה אליי לפני כחודש והיא אמרה לי שהיא רוצה להיפגש איתי והוסיפה שהיא רוצה שאכיר את הארוס שלה, אלכס רודריגז", סיפרה גינזבורג בפסטיבל הספרים הלאומי של ספריית הקונגרס, ואמרה: "היא רצתה לשאול אותי אם יש לי סוד שאוכל לחלוק איתה לגבי נישואים מאושרים, עכשיו כשארוד מצטרף אליה להופעות בכל העולם", כך פורסם באתר E!.

 

הגורו לנישואים מאושרים. רות ביידר גינזבורג (צילום: Gettyimages)
הגורו לנישואים מאושרים. רות ביידר גינזבורגצילום: Gettyimages

 

"ג'ניפר לקחה אותי הצידה ושאלה אותי האם אני רוצה לדעת מה הסוד שלה לנישואים מאושרים, אמרתי לה שכן, והיא אמרה לי: 'זה עוזר לפעמים להיות קצת חירשת'". תכלס, אנחנו חושבים שיש בזה מן ההיגיון.

 

הפעם זה לנצח?
הפעם זה לנצח?

 

"הייתי רוצה חתונה גדולה והייתי רוצה להתחתן הפעם בכנסייה", אמרה ג'יי לו לאחר הצעת הנישואים, והוסיפה: "מעולם לא התחתנתי בכנסייה - והתחתנתי שלוש פעמים". מקווים שהפעם זה יהיה לנצח.

"מה אמרת מאמי? אני לא שומעת בצד הזה"  (צילום: Gettyimages)
"מה אמרת מאמי? אני לא שומעת בצד הזה" צילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018