רכילות+

שדרני הרדיו אמרו שהיא "רוקדת כמו זונה" - עכשיו אביבית מחזירה מלחמה

אביבית בר זוהר כבר רגילה להיות מושא ללעג, אבל כששדרני הרדיו לאה לב ושי גולדשטיין ירדו עליה בשידור - היא החליטה שלא לשתוק ואיימה בתביעה. גולדשטיין הגיב בשידור: "מצטער על השימוש במילה, היא פוגענית"

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

כוכבת הריאליטי אביבית בר זוהר סופגת לאורך חייה לא מעט תגובות, עלבונות, טוקבקים מרושעים ועקיצות על המראה שלה ועל תמונות וסטוריז שהיא מעלה בחשבון האינסטגרם שלה -  אבל הפעם זה עלה שלב. בר זוהר החלה לקבל הודעות ממקורבים, ששמעו בתחנת הרדיו 103FM כי הכוכבת הושמצה אתמול (ב') על ידי מגישי התכנית "מועדון ארוחת הבוקר" בהגשת שי גולדשטיין ולאה לב. השניים אמרו כי "אביבית רוקדת כמו זונה", והיא החליטה להגיב על כך.

 

בסטורי שהעלתה לחשבון האינסטגרם שלה אמרה: "את הסטורי הבא אני רוצה להקדיש לשי גולדשטיין ולאה לב מרדיו 103FM. אנשים כל כך כל כך מכוערים, אבל כשאני אומרת את המילה מכוערים, אני חלילה לא מתכוונת לחיצוניות, אני אך ורק מתכוונת לפנימיות שלהם. אתם אנשים נבזיים, אנשים שפלים, יושבים ברדיו ומשלמים לכם משכורת על לומר לבחורה שהיא רוקדת כמו זונה. כן, הם אמרו שאני קמה בבוקר, עושה סטורי, רוקדת כמו זונה, ומזיזה את כל איברי המין שלי בתנועה שכזו, ועושה עם השפתיים".

 

"ואת, לאה לב, יושבת ליד גבר שמשפיל בחורה ואת נותנת לזה יד? איפה הכוח הנשי? איפה להגן על אישה? איפה להגן על כבוד האישה? ואת עוד צוחקת לך? ואיזה קטע, גם משלמים להם משכורת!", המשיכה בר זוהר הזועמת, וזה לא נגמר בזה. "אתם אנשים נבזיים. אבל אתם יודעים מה הכי מצחיק? שמחר בבוקר אתם תקבלו תביעה מהממת על הוצאת דיבה, על לשון הרע, ולא אתה ולא את ולא עוד אלף כמוכם יקראו לי זונה, שאני כולה רוקדת ונהנית מהחיים ושמחה ועם המון אנרגיות כמו שלכם. לא יהיה".

 

בר זוהר הוסיפה כי את הכסף שתקבל מהתביעה היא מתכוונת לתרום. 

  

גם לה יש רגשות. אביבית בר זוהר (צילום: רפי דלויה)
גם לה יש רגשות. אביבית בר זוהרצילום: רפי דלויה

 

הבוקר (ג') גולדשטיין התנצל בשידור על השימוש במילה "זונה": אני מתנצל על השימוש במילה הזאת, היא פוגענית, אני לא טוען שהיא כזו, ולא לזה היתה הכוונה". לב הוסיפה: "מה אנחנו יודעים מה היא עושה מחוץ לסטורי... רק יודעים איך היא רוקדת".

 

 

בר זוהר מסרה לנו  אמש בתגובה: "קודם כל, הם פחדנים, כי הם הורידו את ההקלטה. ושנית הם יקבלו תביעה מחר בבוקר אני לא אעבור על זה בשתיקה. שני מנחים שפגעו לי בנשמה אך ורק מתוקף היותי בן אדם שמח".

 

לאה לב מסרה בתגובה: "נגיב בתוכנית".

 

מנכ"ל התחנה, אור צלקובניק מסר: "לא מעוניינים להגיב".

 

התנצלו, בערך. שי גולדשטיין ולאה לב (צילום: רפי דלויה)
התנצלו, בערך. שי גולדשטיין ולאה לבצילום: רפי דלויה

לא תעבור על זה בשתיקה (צילום: אמיר מאירי)
לא תעבור על זה בשתיקהצילום: אמיר מאירי

הם עוד ישמעו מעורך הדין שלה! (צילום: ענת מוסברג)
הם עוד ישמעו מעורך הדין שלה!צילום: ענת מוסברג

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018