מייגן להארי: "אתה הבעל הכי טוב והאבא הכי מדהים"

הנסיך הארי חוגג את יום הולדתו ה-35 ואשתו, הדוכסית מייגן מרקל, לא פספסה את ההזדמנות לאחל לו מזל טוב בפוסט אינסטגרם משתפך. לא נשקר, נמסנו

ממיס לבבות. הנסיך הארי (צילום: Gettyimages)
ממיס לבבות. הנסיך האריצילום: Gettyimages
 

 

הנסיך הארי חוגג היום (א') את יום הולדתו ה-35 וכמובן שאין חגיגה בלי פוסט רגשני באינסטגרם. בני משפחתו של הנסיך הג'ינג'י לא שכחו לברך את הארי ואילו מייגן מרקל, אשתו הדוכסית, ניצלה את הבמה כדי להביע את אהבתה.

 

הדוכסית מסאסקס פרסמה קולאז' מתוק להפליא של הנסיך, והוסיפה ברכה אישית: "השירות שלך כלפי הגורמים שאתה מטפל בהם מעורר בי השראה כל יום. אתה הבעל הכי טוב והאבא הכי מדהים לבננו. אני אוהבת אותך, יום הולדת שמח!". כמובן שהיה שם אייקון של לב, למקרה שהיה לכם ספק.

 

מייגן השקיעה בקולאז' (צילום: אינסטגרם)
מייגן השקיעה בקולאז'צילום: אינסטגרם

 

"יום הולדת 35 שמח לדוכס מסאסקס", איחלה המלכה אליזבת וכמובן שהוסיפה תמונה חמודה של השניים ואימוג'י המסמל חגיגה. כמוה גם הנסיך צ'ארלס, אביו של הנסיך הג'ינג'י, שהעלה תמונה משותפת שלו ושל הנסיך, וכתב: מאחל יום הולדת מאוד שמח לדוכס מסאסקס, שחוגג את יום הולדתו ה-35". צ'ארלס, בניגוד לאליזבת, בחר להוסיף אימוג'י של עוגה.

אין כמו אהבה של סבתא. הנסיך הארי והמלכה אליזבת (צילום: אינסטגרם)
אין כמו אהבה של סבתא. הנסיך הארי והמלכה אליזבתצילום: אינסטגרם

 

הדוכסים מקיימברידג', הנסיך וויליאם וקייט מידלטון, לא השקיעו יותר מדי מחשבה, העלו תמונה של שני הנסיכים, וכתבו: "מאחלים יום הולדת מאוד שמח לדוכס מסאסקס", וגם הם, בדיוק כמו הנסיך צ'ארלס, בחרו להוסיף אייקון של עוגה. אגב, לא נשקר, הסתקרנו לראות מי העתיק ממי, וגילינו שוויליאם וקייט העלו את הפוסט לפני הנסיך צ'ארלס. בקיצור, הכי קופי פייסט.

רגע של אב ובן. הנסיך הארי ואביו, הנסיך צ'ארלס (צילום: אינסטגרם)
רגע של אב ובן. הנסיך הארי ואביו, הנסיך צ'ארלסצילום: אינסטגרם

אין שום זכר ל"קרע". הנסיכים וויליאם והארי (צילום: אינסטגרם)
אין שום זכר ל"קרע". הנסיכים וויליאם והאריצילום: אינסטגרם

 

דודו של הארי, הנסיך אנדרו, ניצל גם הוא את הרשתות החברתיות כדי לאחל מזל טוב לאחיין האהוב, וכתב: "אני מאחל יום הולדת שמח לדוכס מסאסקס", הוסיף אייקון המסמל חגיגה וגרם לנו לתהות האם הוא גם שלח לו וואטספ, אתם יודעים, בקטע יותר אישי.

 

היינו מעדיפים תמונה שלכם יחד. התמונה שבחר אנדרו (צילום: אינסטגרם)
היינו מעדיפים תמונה שלכם יחד. התמונה שבחר אנדרוצילום: אינסטגרם

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018