ריחו"ל

הלייק שהוביל לרומן: האם לדמי לובאטו יש מאהב חדש?

דמי לובאטו לא הסתירה את חיבתה לאחד המתמודדים בריאליטי "הרווקה". המעריצים שלה קראו לו ליצור איתה קשר והוא הגיב בלייק על התמונות שלה בביקיני. האם זה נגמר שם, או שיש לנו זוג חדש בביצה?

מרווקה אחת לרווקה אחרת? מייק ג'ונסון ודמי לובאטו (צילום: אינסטגרם, Getty Images)
מרווקה אחת לרווקה אחרת? מייק ג'ונסון ודמי לובאטוצילום: אינסטגרם, Getty Images

 

התרעת זוג חדש בהוליווד - בשבועות האחרונים מסתובבות להן לא מעט שמועות על כך שהזמרת דמי לובאטו פצחה בזוגיות חדשה עם אחד ממשתתפי תוכנית

הריאליטי "הרווקה", מייק ג'ונסון. ג'ונסון לא הצליח לכבוש את הרווקה בתוכנית, אבל ייתכן והצליח לעשות זאת ללובאטו.

 

השמועות על רומן בין השניים התחילו לאחר שג'ונסון בן ה-31 הגיב תגובה מפרגנת על התמונה הלא מרוטשת של עצמה שלובאטו העלתה, עליה היא ענתה לו באימוג'י של חיוך ונשיקה. בסוף השבוע היא שיתפה תמונה נוספת שלה בביקיני, שגם עליה היא קיבלה מג'ונסון לייק - מה שגרם לעוקבים שלה הרבה שמחה.

 

ג'ונסון אהב את התמונה הזאת (צילום: אינסטגרם)
ג'ונסון אהב את התמונה הזאתצילום: אינסטגרם

 

המעריצים של הזמרת בת ה-27 יודעים כבר תקופה שיש לה סוג של קראש על ג'ונסון – היא עקבה אחרי העונה של "הרווקה" ששודרה במהלך הקיץ האחרון ובה השתתף, ושיתפה את העוקבים שלה באינסטגרם בכך שהוא המתמודד המועדף עליה. כשהודח מהתוכנית, היא כתבה: "מייק, אני אקבל את הוורד שלך" (המשפט שהרווקה אומרת למתמודדים שהיא בוחרת שימשיכו איתה הלאה).

 

ככה התחילו הפלירטוטים (צילום: אינסטגרם)
ככה התחילו הפלירטוטיםצילום: אינסטגרם

 

לאחר שידור הפרק, היה נראה שגם המעריצים וגם התקשורת התגייסו כדי לחבר בין השניים. המעריצים של לובאטו צייצו לג'ונסון וניסו לשכנע אותו שייצור איתה קשר. באחד הראיונות שלו הוא נשאל האם הוא יודע על החיבה של הזמרת כלפיו והאם ירצה לצאת איתה, על כך הוא ענה: "ברור! היא הכי סקסית שיכול להיות. אני לא מכיר אותה באופן אישי, אז נצטרך להכיר, אבל אשמח לדבר איתה".

 

אז מה הסיפור? האם השמועות נכונות ואכן מדובר ברומן חדש, או שרק מדובר בפלירטוטים מרחוק? המעריצים וחובבי הרומנטיקה ישמחו לדעת שבהחלט יש בסיס לשמועות ושנראה כי ניסיונות השידוך הצליחו. מקורב לשניים סיפר שלובאטו וג'ונסון נפגשו כמה פעמים, נהנו יחד ועכשיו לומדים להכיר זה את זו. מקורב אחר אישר את העניין ואמר שלשניים יש הרבה דברים במשותף, ושהדייטים הראשונים שלהם היו מאוד מוצלחים.

 

אז האם זוג הרווקים בדרך למערכת יחסים רצינית? נמשיך לעקוב!

 

הקראש של דמי (צילום: אינסטגרם)
הקראש של דמיצילום: אינסטגרם

טוב, אפשר להאשים אותה?  (צילום: אינסטגרם)
טוב, אפשר להאשים אותה? צילום: אינסטגרם

נמסנו (צילום: אינסטגרם)
נמסנוצילום: אינסטגרם

מחזיקים אצבעות (ומחכים לתמונות משותפות)! (צילום: Gettyimages)
מחזיקים אצבעות (ומחכים לתמונות משותפות)!צילום: Gettyimages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018