ריחו"ל

אלק בולדווין ואשתו מצפים לילד חמישי

הילריה בולדווין, אשתו של השחקן אלק בולדווין, הודיעה שהיא ובעלה מצפים לתינוק - חמישה חודשים לאחר שנאלצה להפסיק את ההיריון הקודם, שהתגלה כלא תקין. התינוק יהיה ילדם החמישי של בני הזוג

תינוק חמישי בדרך! הילריה ואלק בולדווין (צילום: Getty Images)
תינוק חמישי בדרך! הילריה ואלק בולדוויןצילום: Getty Images

 

השחקן אלק בולדווין (61) ואשתו הילריה שוב מצפים לילד – חמישה חודשים לאחר שהילריה עברה הפלה עקב הריון לא תקין.

 

בולדווין בת ה-35 פרסמה אתמול (ד') בחשבון האינסטגרם שלה סרטון של פעימות הלב של העובר, וכתבה: "זה עדיין מוקדם, אבל גילינו שיש בן אדם קטן בתוכי. צליל פעימות הלב החזק עושה אותי כל כך מאושרת, בעיקר בגלל האובדן שחווינו באביב".

 

נשים רבות מעדיפות להסתיר את דבר הריונן בחודשים הראשונים, אך כאמור, הילריה בחרה לספר על כך כבר בשלב מוקדם, והסבירה: "רצינו לשתף את החדשות כי אנחנו מתרגשים ולא רוצים להסתיר. החודשים הראשונים קשים, מלווים בעייפות ובחילות, ואני לא רוצה להעמיד פנים שאני בסדר. הבקשה היחידה שלי היא שהתקשורת לא תשלח צלמי פפראצי לעקוב אחרי... אני רוצה להישאר רגועה בתקופה המוקדמת הזו של ההיריון, ולברוח מצלמים לא נמצא ברשימת ההוראות שהרופא נתן לי".

 

 

מיד לאחר פרסום הפוסט, בולדווין העלתה סלפי של עצמה שבה רואים כבר רמז קל (מאוד) לבטן הגדלה, ולצידו כתבה: "אחרי שילדת כל כך הרבה ילדים, היריון של 6 דקות נראה כמו היריון של 6 חודשים".

 

ככה נראה היריון של שישה חודשים?! (צילום: אינסטגרם)
ככה נראה היריון של שישה חודשים?!צילום: אינסטגרם

 

הילריה מאמינה גדולה בשיתוף של דברים משמחים יותר ופחות. לפני כחמישה חודשים הודיעה באינסטגרם שהיא ככל הנראה עומדת לעבור הפלה, מה שאכן קרה בסופו של דבר: "לעובר יש פעימות לב, אבל הן לא חזקות והתינוק לא גדל כמו שצריך. אנחנו ממתינים, אבל הסיכויים להריון תקין נמוכים", כתבה אז.

 

היא גם הסבירה את הסיבה לכך שבחרה לשתף את סיפורה: "לא רציתי להסתיר את זה מכם רק בגלל שזה לא חיובי ונוצץ. אני חושבת שחשוב להראות את האמת, התפקיד שלי הוא לעזור לאנשים להיות כנים ואמיתיים. אני לא מתביישת או נבוכה, אני רוצה לעזור להפוך את ההפלות למשהו שהוא נורמלי, ולהסיר מהן את הסטיגמה".

 

View this post on Instagram

I want to share with you that I am most likely experiencing a miscarriage. I always promised myself that if I were to get pregnant again, I would share the news with you guys pretty early, even if that means suffering a public loss. I have always been so open with you all about my family, fitness, pregnancies...and I don’t want to keep this from you, just because it isn’t as positive and shiny as the rest. I think it’s important to show the truth...because my job is to help people by being real and open. Furthermore, I have no shame or embarrassment with this experience. I want to be a part of the effort to normalize miscarriage and remove the stigma from it. There is so much secrecy during the first trimester. This works for some, but I personally find it to be exhausting. I’m nauseous, tired, my body is changing. And I have to pretend that everything is just fine—and it truly isn’t. I don’t want to have to pretend anymore. I hope you understand. So, this is what is going on now: the embryo has a heartbeat, but it isn’t strong, and the baby isn’t growing very much. So we wait—and this is hard. So much uncertainty...but the chances are very, very small that this is a viable pregnancy. I have complete confidence that my family and I will get through this, even if the journey is difficult. I am so blessed with my amazing doctor, my dear friends, and my loving family...My husband and my four very healthy babies help me keep it together and have the perspective of how truly beautiful life is, even when it occasionally seems ugly. The luck and gratitude I feel that I am my babies’ mommy, is wonderfully overwhelming and comforting. In your comments, please be kind. I’m feeling a bit fragile and I need support. I’m hoping, that by sharing this, I can contribute to raising awareness about this sensitive topic.

A post shared by Hilaria Thomas Baldwin (@hilariabaldwin) on

 

הילריה ואלק התחתנו ב-2012, ויש להם ארבעה ילדים יחד, הצעיר שבהם נולד לפני 15 חודשים. לאלק יש בת נוספת, אירלנד בת ה-23, מאשתו לשעבר, השחקנית קים בסינגר.

 

 

עומדים לקבל עוד אח או אחות! ילדי משפחת בולדווין (צילום: אינסטגרם)
עומדים לקבל עוד אח או אחות! ילדי משפחת בולדוויןצילום: אינסטגרם


חמסה חמסה חמסה - בייבי מספר 5 בדרך (gettyimages)
חמסה חמסה חמסה - בייבי מספר 5 בדרךgettyimages

מחכים לפוסט שמבשר על לידה מוצלחת! (צילום: Getty Images)
מחכים לפוסט שמבשר על לידה מוצלחת!צילום: Getty Images

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018