ריחו"ל

התעלפנו: קריס ויולנדה במחווה לאלקסיס וקריסטל מ"שושלת"

קריס ג'נר ויולנדה חדיד הצטלמו לגיליון אוקטובר של המגזין הנחשק Harper's Bazaar במחווה היסטרית לאלקסיס וקריסטל, שתי האויבות האייקוניות מאופרת הסבון "שושלת". אגב, הצרחות ששמעתם - זה אנחנו

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

אייטם למתבגרים: בשנות השמונים הייתה סדרה אחת משובחת, כזו שחיכינו לכל פרק, חסרי נשימה, ואנחנו כמובן מדברים על אופרת הסבון הבלתי נשכחת "שושלת". כמו בכל אופרת סבון טובה, גם ב"שושלת" העלילה התעסקה בעיקר בעושר הבלתי יאומן ובמשולש אהבה רומנטי, כזה שהוליד שתי אויבות אייקוניות, קריסטל גראנט ג'נינגס ואלקסיס קרינגטון.

 

בסדרת תמונות היסטריות וסרטון וידאו אחד שמשחזר את סצינת המכות הבלתי נשכחת, קריס ג'נר ויולנדה חדיד נכנסו לנעליהן של שתי הדמויות והחזירו אותנו בזמן. הקמפיין ההיסטרי הזה צולם לגיליון אוקטובר של המגזין היוקרתי Harper's Bazaar. "נשים צריכות לתמוך זו בזו ולא להילחם", אמרה חדיד, שגילמה את קריסטל לכמה שעות.

 

 

ונסיים ברגע משעשע במיוחד. במהלך הצילומים קים קרדשיאן התקשרה לאמה, שאמרה לה שהיא בדיוק מגלמת את דמותה של אלקסיס קרינגטון. קימי לא הבינה מה קריס ממלמלת ואמרה לה בתגובה: "אמא, אני מצטערת, אני לא יודעת על מי את מדברת". וול, קימי, מסתבר שיש קלאסיקות נוספות מלבד "משפחת קרדשיאן", מי היה מאמין.

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018