ריחו"ל

דמי מור: ״אשטון קוצ׳ר ואני עשינו שלישיות ואז הוא בגד בי״

שש שנים אחרי שהתגרשו, השחקנית דמי מור חושפת את הפרטים העסיסיים על הנישואים שלה לשחקן אשטון קוצ'ר – כאלו שכוללים את השלישיות שעשו, הבגידות שלו והניסיונות הכושלים להיכנס ממנו להריון

תשלח לו עותק מהספר? דמי מור ואשטון קוצ'ר (אימג'בנק - GettyImages)
תשלח לו עותק מהספר? דמי מור ואשטון קוצ'ראימג'בנק - GettyImages

 

השחקנית דמי מור מוציאה בימים אלה ספר אוטוביוגרפי חדש – וכידוע, הסוד למכירות גבוהות של ספרים מהסוג הזה הוא חשיפת סודות עסיסיים ואישור

השמועות שהתרוצצו סביבך. כפי הנראה מור מודעת לעניין, מכיוון שהיא לא מהססת לשתף בספר כמה פריטים מעניינים במיוחד מחיי הנישואים שלה ושל בעלה לשעבר, אשטון קוצ'ר - כאלו שכוללים שלישיות ובגידות.

 

בני הזוג החלו לצאת ב-2003, והיו נשואים מ-2005 עד 2013 (אך נפרדו כבר ב-2011), כמות זמן מכובדת יחסית לזוג הוליוודי, במיוחד בהתחשב בעובדה שהיו לא מעטים שהרימו גבה כשרק התחילו לצאת, בעקבות פער הגילאים ביניהם (מור מבוגרת ממנו ב-15 שנים). למרות זאת, לפחות למראית עין, הנישואים של השניים היו מוצלחים, וקוצ'ר אפילו יצר קשרים קרובים עם בעלה לשעבר של מור, ברוס וויליס, ושלוש בנותיהם.

 

עכשיו מתברר שעוד הרבה לפני הפרידה, היו בזוגיות של השניים לא מעט בעיות. מור בת ה-56 מספרת בספרה שהשניים עשו כמה שלישיות, אותן יזם קוצ'ר, ועליהן היא מתחרטת היום. "רציתי להראות לו כמה נהדרת וכיפית אני יכולה להיות", היא כותבת. לרוע המזל, הנכונות של מור לעשות קצת מעבר בחדר המיטות, הובילה למשהו שלא צפתה מראש – הבגידות של קוצ'ר.

התחילו בשלישיות, סיימו בבגידות (צילום: Gettyimages)
התחילו בשלישיות, סיימו בבגידותצילום: Gettyimages

 

מור מספרת שב-2010 היא גילתה דרך הצהובונים שקוצ'ר בילה לילה עם אישה אחרת בזמן שהיתה מחוץ לעיר, בצילומי סרט. כשהתעמתה איתו לגבי העניין, הוא הודה בכך, אבל טען שהבגידה היתה לגיטימית, כי העובדה שעשו שלישייה עירערה את הגבולות והצדיקה את מה שעשה.

 

השחקנית טוענת שקוצ'ר בגד בה פעם נוספת לאחר המקרה המדובר, במסיבת הרווקים של דני מסטרסון, שכיכב איתו ב"מופע שנות ה-70". זמן קצר לאחר מכן, השניים נפרדו.

 

מור חושפת עוד סיפורים מעניינים ואישיים בספרה, ומספרת על ההפלה שחוותה כשהיתה בחודש השישי להריונה מקוצ'ר, שאיתה התמודדה בעזרת שתיית אלכוהול ושימוש בסמים. עוד היא מספרת על ניסיונות הפרייה מלאכותית כושלים שעברו השניים בניסיון להיכנס להיריון.

 

קוצ'ר התחתן ב-2015 עם השחקנית מילה קוניס, והשניים הורים כיום לשני ילדים.

 

"נשבע לך שאין לי מושג על מה היא מדברת". מילה קוניס וקוצ'ר (Gettyimages)
"נשבע לך שאין לי מושג על מה היא מדברת". מילה קוניס וקוצ'רGettyimages


מי צריך אותו כשאת נראית ככה? (צילום: Gettyimages)
מי צריך אותו כשאת נראית ככה?צילום: Gettyimages

"אם כבר בגדת בי, לפחות ארוויח מזה כמה מיליונים" (צילום: Gettyimages)
"אם כבר בגדת בי, לפחות ארוויח מזה כמה מיליונים"צילום: Gettyimages

 

וכמובן שלא נסיים בלי להזכיר את תמונת השער המופלאה הזאת (צילום: אינסטגרם)
וכמובן שלא נסיים בלי להזכיר את תמונת השער המופלאה הזאתצילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018