מייגן לב הזהב: ההכנות של הדוכסית לקראת אפריקה

רגע לפני שהנסיך הארי ומייגן מרקל יתחילו את הסיור המלכותי הראשון שלהם כמשפחה באפריקה, מקורבים למרקל מספרים על אופי הסיור וההכנות של הדוכסית. פייר, התרגשנו

צריכים עזרה באריזה? מייגן מרקל והנסיך הארי (צילום: Gettyimages)
צריכים עזרה באריזה? מייגן מרקל והנסיך האריצילום: Gettyimages

 

מחר (ב') צפוי להתחיל הסיור המלכותי המשפחתי הראשון של הנסיך הארי ומייגן מרקל באפריקה, שיימשך תשעה ימים (עד ה-2 באוקטובר) לשם ייצאו יחד עם בנם ארצ'י האריסון מאונטבאטן-וינדזור, ורגע לפני שנתחיל להציף עם תמונות משפחתיות מלכותיות של הדוכסים, אנחנו כאן כדי לעשות סדר בכל ההכנות והפרטים.

 

הנסיך הארי, שמטרתו העיקרית היא להמשיך את דרכה של אמו המנוחה, הנסיכה דיאנה, במאבק במוקשים וכמו כן הגברת המודעות למחלת האיידס, הדוכסית האהובה שלנו תקדיש את זמנה בסיוע לנערות ונשים, בטיפוח ההשכלה והביטחון שלהן.

 

נסיכה שהיא לב. הנסיכה דיאנה בסיור באפריקה (צילום: AP)
נסיכה שהיא לב. הנסיכה דיאנה בסיור באפריקהצילום: AP

נלחמה במוקשים (צילום: Gettyimages)
נלחמה במוקשיםצילום: Gettyimages

 

"מייגן התייעצה וביקשה הכוונה ממגוון אנשים כדי לדעת מה לקחת איתה לסיור באפריקה", סיפר מקור אלמוני מהארמון לאתר "דיילי מייל", והוסיף: "מייגן החליטה לקחת איתה חוברות צביעה, צבעים ובגדים של ארצ'י כדי לחלק לילדים שהיא תפגוש במהלך הסיור". לב זהב כבר אמרנו?
 

נלחמת למען הנשים! (צילום: Gettyimages)
נלחמת למען הנשים!צילום: Gettyimages

 

הדוכסים צפויים לנחות מחר בקייפטאון, אחת משלושת ערי הבירה של דרום אפריקה וישתתפו בסדנה המלמדת ילדים על זכויותיהם ומספקת להם שיעורי הגנה עצמית. בהמשך הם צפויים לבקר במוזיאון District Six ובאנדרטה שהוקמה לזכרם של 60,000 התושבים שנאלצו לעזוב את בתיהם לטובת האפרטהייד (מדיניות ההפרדה הגזעית שהונהגה על ידי המיעוט הלבן בדרום אפריקה). כמו כן במהלך יומם הראשון הדוכסים צפויים ללמוד על המאמצים הרבים הנדרשים לטובת איחוד משפחות שהופרדו על ידי המשטר ולהצטרף לפעילויות בישול קהילתיות.

 

ביום שני של הסיור הדוכסים עתידים להגיע לחוף Monwabisi, שם הם יכירו את התוכנית Waves for Change, שהוקמה לטובת טיפול בגלישה עבור בחורים צעירים ופגיעים. לאחר מכן יבקרו ב"קרן ארוחת צהריים", המספקת ארוחות חמות לבתי ספר באזורים מעוטי יכולת. בשעות הערב המקודמות הדוכסים ישתתפו בקבלת פנים חגיגית לכבודם בבית הנציב הבריטי.

אנחנו בעיקר מתרגשים מהתמונות החדשות שייצאו (צילום: Gettyimages)
אנחנו בעיקר מתרגשים מהתמונות החדשות שייצאוצילום: Gettyimages

 

ביום השלישי הנסיך והדוכסית יפגשו את הארכיבישוף דזמונד טוטו ואשתו, לאה, ולאחר מכן הדוכסים יתפצלו. הנסיך הארי יטוס לשלוש מדינות נוספות באפריקה ואילו מרקל תישאר בדרום אפריקה יחד עם ארצ'י הקטן. בזמן שהארי יהיה במדינות אחרות מייגן תנצל את הזמן כדי לבקר בבורסת וודסטוק המעודדת יזמות. הסיור כולו יימשך תשעה ימים ואם לרגע היה ספק, אנחנו נעקוב באדיקות – תתכוננו לכמויות של תמונות משפחתיות מלכותיות חדשות.

שלא יהיה ספק - אנחנו מתים עלייך (צילום: Gettyimages)
שלא יהיה ספק - אנחנו מתים עלייךצילום: Gettyimages

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018