ריחו"ל

בדיחת האמי: למה הקהל צחק על קים וקנדל?

קים קרדשיאן וקנדל ג'נר הציגו את פרס תוכנית הריאליטי הטובה בטקס פרסי האמי - וגרמו לקהל להתגלגל מצחוק. הבעיה? הן לא ניסו להתבדח, וגם לא ממש הבינו למה הקהל צוחק מהן. אז זהו - שהוא צחק עליהן

הכי אמיתיות. קנדל ג'נר וקים קרדשיאן (צילום: Getty Images)
הכי אמיתיות. קנדל ג'נר וקים קרדשיאןצילום: Getty Images
 

 

טקס האמי מספק הרבה רגעים נוצצים, אבל דווקא הרגעים הלא מתוכננים הם אלה שבדרך כלל הכי מעניינים. לאחד מהם היו אחראיות האחיות קים קרדשיאן וקנדל ג'נר, שהציגו בטקס שנערך אמש (א') את הפרס לתוכנית הריאליטי הטובה ביותר, וגרמו לכל הקהל לצחוק - שלא במתכוון, ועל חשבונן.

 

הרגע המדובר התרחש כשקים אמרה: "המשפחה שלנו יודעת באופן אישי איך טלוויזיה מרתקת מגיעה מאנשים אמיתיים שמתנהגים באופן טבעי". ההצהרה הזו הצליחה לעורר גיחוכים בקהל, בכל זאת, הקרדשיאנז והמילה טבעי לא ממש הולכים ביחד.

 

כשקנדל המשיכה את אחותה ואמרה: "מספרים את הסיפור שלהם ללא תסריט וללא פילטרים" – הקהל כבר לא יכל לעצור את עצמו ופצח בצחוק מתגלגל. האחיות, שכנראה לא הבינו שהבדיחה על חשבונן, נראו מופתעות ואפילו קצת נרגזות. אולי מישהו צריך להסביר להן שאף אחד לא קונה את זה ש"משפחת קרדשיאנז" היא תוכנית מציאות. אולי מציאות מדומה.

 

 

כמובן שהרגע הפך לוויראלי, וגרר אינספור תגובות משעשעות ברשת, כמו: "הקהל צחק כרגע על קים קרדשיאן? אני לא חושב שהיא סיפרה בדיחה", ו-"כולם צחקו אחרי שהקרדשיאנז אמרו שהן 'מתנהגות בטבעיות'. כמה מביך".

 

  

זו הפעם הראשונה שהאחיות קיבלו את הכבוד לעלות לבמה ולהציג פרס בטקס, ויכול להיות שזה לא יהיה משהו שהן ירצו להיזכר בו. רגע שקים דווקא כן זוכרת לחיוב ושיתפה אמש באינסטגרם שלה, הוא מערכון מהטקס של 2010 שבו היא היתה בקהל וזימרה לצד מנחה הטקס, ג'ימי פאלון. שם, בניגוד לאמש, היא היתה חלק מהבדיחה.

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

"למה הם צוחקים?" (צילום: Getty Images)
"למה הם צוחקים?"צילום: Getty Images

העיקר שמדברים עלייך (צילום: Getty Images)
העיקר שמדברים עלייךצילום: Getty Images

תתנהגי בטבעיות, כן, כמו בתוכנית ריאליטי שלך (צילום: Getty Images)
תתנהגי בטבעיות, כן, כמו בתוכנית ריאליטי שלךצילום: Getty Images

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018