פפראצי

מג'ניפר לופז ועד עומר אדם: הפפראצי הכי גדולים של השנה

רגע לפני שנפרדים לשלום מתשע"ט ומתחילים מחדש, אספנו את 10 הפפראצי הכי גדולים שהיו לנו בשנה החולפת. אז איך הצלחנו לתפוס את ג'ניפר לופז בתמונות בלעדיות? איזו כוכבת בינלאומית עשתה לנו חיים קשים? ואיך החזירו לנו את האמונה באהבה?

1. ג'ניפר לופז: כשג'יי לו כבשה את תל אביב

 

רק טוב עשתה לנו. ג'ניפר לופז בתל אביב (צילום: אמיר מאירי)
רק טוב עשתה לנו. ג'ניפר לופז בתל אביבצילום: אמיר מאירי

 

איך, מתי ואיפה? בלילה שלפני ההופעה הבלתי נשכחת שלה בפארק הירקון בתל אביב, אין מערכת בידור בישראל וצלם פפראצי שלא עברו לנוהל חירום במטרה למצוא את הכוכבת, שיצאה לחקור את חיי הלילה של העיר הלבנה בערב הראשון שלה אצלנו. למזלנו הרב, אחרי לילה מורט עצבים ולא מעט שמועות על מקומות בהם היא נמצאת, קרוב לחצות זכינו למצוא אותה ואת ומשפחתה מבלים בארוחה במסעדה בטיילת תל אביב, עם תמונות בלעדיות שהזכירו לנו למה אנחנו כל כך אוהבים את מה שאנחנו עושים.

 

מה הפך אותו לפפארצי אייקוני? אנחנו מודים שצמד המילים "תמונות בלעדיות" תמיד מצליח לרגש אותנו ולהציף אותנו באדרנלין, אבל במקרה של לופז החגיגה הייתה עוד יותר גדולה. לשמחתנו, את המשך הביקור לופז לא בילתה ספונה בסוויטה במלון, וניצלה היטב את הביקור בישראל. מתי חוזרת שוב?

   

צילום- אמיר מאירי

צילום- אמיר מאירי

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

 

2. מדונה: כשהמלכה האם הטריפה את הפפראצי

 

מדונה בשטח - כל הפפראצי במתח (צילום: אמיר מאירי)
מדונה בשטח - כל הפפראצי במתחצילום: אמיר מאירי

 

איך מתי ואיפה? בניגוד ללופז שהשאירה את גינוני הדיווה בבית וניצלה כל רגע פנוי שלה כדי לטייל ולחוות, מי שבכל ביקור שלה בישראל, גורמת לנו לדפיקות לב מואצות, ולחיים לא קלים, היא המלכה האם של עולם הפופ, מדונה, שהגיעה בחודש מאי האחרון לישראל להופעה בלתי נשכחת (על כל המשתמע מכך), וכהרגלה נתנה לנו לעבוד מאוד קשה כדי להשיג תמונות פפראצי שלה.

 

רגע לפני שזעקנו גוועלד, מידע שהגיע למערכת על כך שהכוכבת עושה את דרכה בערב חמישי לנמל תל אביב כדי לצפות בהופעה  של הראפר קוואבו, הקפיץ את צלמי הפפראצי שלנו לאיזור רק כדי לגלות אותה מוקפת מאבטחים, מרוחקת ובעיקר מופתעת לגלות שהמקורות שלנו קלעו בינגו.

 

מה הפך אותו לפפראצי אייקוני? בעיקר העובדה שבסיבוב הנוכחי של הזמרת בארץ הקודש, היא בהחלט השקיעה את רוב הזמן במנוחה במלון או בחזרות על במת האירוויזיון, ואנחנו כאלה שזוכרים חסד נעורים ולא שומרים טינה, בטח לא כשמדובר במלכה האם. בפעם הבאה, סיבוב ברים איתנו ובלי פוזות בבקשה.

  

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

3. שרה ג'סיקה פרקר: סקס והעיר הקדושה

 

תדעי שזה השומר מסך שלנו. שרה ג'סיקה פרקר בכותל (צילום: משה מזרחי)
תדעי שזה השומר מסך שלנו. שרה ג'סיקה פרקר בכותלצילום: משה מזרחי

 

איך מתי ואיפה? אם יש ביקור שלא נשכח הרבה זמן הוא זה של מי שלנצח תיזכר אצלנו כ"קארי בראדשו", הלוא היא השחקנית שרה ג'סיקה פרקר, שנחתה אצלנו בחודש יוני האחרון לביקור ראשון, פרטי, ובלתי נשכח.

 

הביקור של פרקר הגיע אלינו כמתנה משמיים ופיצוי לא קטן , קצת אחרי שמדונה עזבה את הארץ והשאירה אותנו עם כל הצער בהרגשת פספוס. הפיצוי כאמור לא איחר להגיע, ופרקר והסטילסטו יצאו לבלות בתל אביב. היא הייתה נחמדה לכולם ורק ביקשה להימנע מתמונות סלפי, אבל אין ספק שהפפראצי המנצח היה זה של השחקנית בביקור בכותל בירושלים. פרקר, בת לאב יהודי, לבושה בלבן, הצליחה לרגש את כולנו כשהתפללה לצד נשים אחרות ברחבת הכותל. ומי שחושב שאנחנו רק מציקים ומטרידים את הכוכבים שבאים לכאן לביקור, נזכיר שהשחקנית אהבה כל כך את הפפראצי שלה שהתפרסם גם בעמוד האינסטגרם שלנו, שהחליטה להגיב על התמונות בעצמה וכתבה: "אני אסירת תודה להיות בעיר כזאת מרהיבה. אני מודה לכל אלה בתל אביב וירושלים על קבלת הפנים המדהימה שזכיתי לה. זה מרגש להיות כאן".

 

גם היא אהבה! (צילום מסך)
גם היא אהבה!צילום מסך

 

מה הפך אותו לפפראצי אייקוני? התמונה שבה פרקר מתפללת בכותל לגמרי עומדת בהגדרה שלנו לפפראצי אייקוני.

 

צילום : משה מזרחי

צילום : משה מזרחי

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

  

4. אנה ואייל: באמת חשבתם שלא נגיד לכם מזל טוב אחרי שהתחתנתם?

 

בהלם מהחתונה או מאיתנו? אנה ארונוב (צילום: אמיר מאירי)
בהלם מהחתונה או מאיתנו? אנה ארונובצילום: אמיר מאירי
 
איך מתי ואיפה? שיחת טלפון אחת בשעות הערב באמצע חודש יוני האחרון הצליחה לתפוס גם אותנו לא מוכנים, כשמהצד השני של הקו דאגו לספר לנו על טקס חתונה סודי שמתקיים בצפון הארץ ובמרכזו עומדים אנה ארונוב והארוס אייל אלגבי, אותו הכירה מול כל המדינה בריאליטי "לאהוב את אנה".
 
אל הטקס עצמו לא הצלחנו להגיע, אבל זה לא אומר שהרמנו ידיים, ושלחנו את צלם הפפראצי שלנו לחכות בסבלנות לנשואים הטריים שעשו את דרכם הביתה כמה שעות לאחר מכן, רק לגלות אותנו מחויכים ושמחים. נדמה שהפרצוף המופתע של אנה אומר הכל.

 

מה הופך אותו לפפראצי אייקוני? כן עוד סיבה לטפוח לעצמנו על השכם על העבודה הקשה. אחרי שהיינו הראשונים לגלות לכל המדינה שארונוב ואלגבי החליטו להתחתן בחשאי עבור סרט טלוויזיה, לא הסתפקנו רק שם וזכינו להביא גם תמונות בלעדיות של הנשואים הטריים. בשבילנו זו סיבה מספיק טובה להכניס אותו לרשימה.

נשואים טריים טריים. אייל אלגבי ואנה ארונוב (צילום: אמיר מאירי)
נשואים טריים טריים. אייל אלגבי ואנה ארונובצילום: אמיר מאירי
 

 

5. קוונטין טרנטינו ודניאלה פיק: כשהבמאי שלף לנו אצבע משולשת 

 

 

אל תשכח לבקש מאיתנו סליחה ביום כיפור. קוונטין טרנטינו שולף (צילום: מוטי לבטון)
אל תשכח לבקש מאיתנו סליחה ביום כיפור. קוונטין טרנטינו שולףצילום: מוטי לבטון

 

איך מתי ואיפה? קצת אחרי החתונה של דניאלה פיק וקוונטין טרנטינו, זכינו לביקור מולדת של הנשואים הטריים, וכמובן שהפפראצי שלנו עבד שעות נוספות כדי לתפוס בעדשה את הפאוור קאפל. הנשמות הטובות דאגו לעדכן אותנו על בראנץ' של בני הזוג בהרצליה, ומה שחשבנו שיסתיים במפגש מחויך בו אנחנו מברכים למזל טוב והם אומרים לנו טנקיו, התחלף במהרה לאצבע משולשת ששלף בפנינו הבמאי המוכשר, שלא ממש התלהב מהנוכחות שלנו במקום.

 

מה הופך אותו לפפראצי אייקוני? נכון שהבמאי ההוליוודי כבר הפך אצלנו לבן בית בזכות הנישואים שלו עם דניאלה פיק, ובכל זאת בין שלל המפגשים של בני הזוג עם הפפראצי, את הרגע שבו טרנטינו שלף לנו אצבע משולשת לא הצלחנו להוציא מהראש. לרגע הרגשנו הוליווד.

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

6. גל גדות: כשוונדר וומן ביקרה בים

 

הצלחנו להפתיע אותה. גל גדות ויעל גולדמן (צילום: מוטי לבטון)
הצלחנו להפתיע אותה. גל גדות ויעל גולדמן
 

איך מתי ואיפה? תפסנו את גל גדות מבלה בחוף תל ברוך בתל אביב במהלך חופשת הקיץ בישראל, יחד עם שתי בנותיה אלמה ומאיה וכמובן עם החברה הטובה יעל גולדמן. זה היה צהריים חמים, הן רחצו בים ולאחר מכן הלכו למסעדה שנמצאת על החוף, שם ראינו אותם והמשכנו ללוות אותם עוד קצת בדרך חזרה הביתה.

 

מה הפך אותו לפפארצי אייקוני? כל שנה מגיעים לישראל לא מעט כוכבים הוליוודים, שאחריהם אנחנו רודפים ורק רוצים תמונה אחת שלהם כדי לתלות על הקיר (וכמובן לחלוק איתכם), אבל כשהכוכבת ההוליוודית שמגיעה לישראל היא גם ישראלית, אז ההתרגשות היא כפולה. גדות אמנם נמצאת בבית האמיתי שלה, אבל ההגעה שלה מרגשת אותנו יותר מביקור של כל כוכב אחד. הצנעה, הפשטות והיופי שלה גורמים לנו לרדוף אחריה כל עוד היא פה, והכל כמובן מתוך געגוע. תמונות הפפראצי שלה בדרך חזרה מהים יחד עם בנותיה, כשהיא עם כפכפים, ג'ינס קצר והכי בנטורל שאפשר, גרמו לנו להתאהב בה מחדש.

 

מגיבה בקור רוח, תמיד אהבנו אותה (צילום: מוטי לבטון)
מגיבה בקור רוח, תמיד אהבנו אותהצילום: מוטי לבטון

 

 

7. עומר אדם: כי לפעמים החוף של תל אביב שווה לא פחות ממיקונוס

 

וכולם יעשו לנו כבוד. עומר אדם (צילום: מוטי לבטון)
וכולם יעשו לנו כבוד. עומר אדםצילום: מוטי לבטון

 

איך מתי ואיפה? את הזמר עומר אדם תפסנו מבלה בחוף הילטון בתל אביב בשיאה של עונת הרחצה, כשהוא מוקף בחברים שלו ולובש בגד ים בלבד. כשהבחין בנו, הוא ישר זינק מהכסא ונעלם בין האנשים, בכל זאת זה לא תמיד נעים שתופסים אותך ב"מערומיך", אבל לצערו זה רק נתן לנו זווית טובה יותר.

 

מה הפך אותו לפפארצי אייקוני? כשמצלמים את אחד הזמרים המפורסמים במדינה, זה תמיד הופך לפוסטר על הקיר במערכת, והגולשים נהנים ומרוצים. אנחנו רגילים לשמוע את עומר אדם בהופעות, בחתונות ובתחנות הרדיו, וכשפתאום אנחנו רואים אותו מחוץ לאזור הנוחות שלו, ברגע טבעי ורגיל בחייו, אנחנו עפים על זה, והתמנה אוטומטית הופכת לפפראצי בעל ערך רב עבורנו.

נתפס על חם (צילום: מוטי לבטון)
נתפס על חםצילום: מוטי לבטון

 

8. נטלי דדון: הפפראצי שהחזיר לנו את האמון באהבה

 

צילום אמיר מאירי

צילום אמיר מאירי

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

איך מתי ואיפה? זה היה ערב חמים בחודש מאי, כשיצאנו לטיול בשדרות רוטשילד לתל אביב ומבט חטוף לאחת המסעדות הסגיר דייט לוהט ומפתיע של נטלי דדון ואביו של ריף בנה, עמית פרליס, כשהם נראים קרובים מאוד. לצערנו, כשהשניים ראו אותנו, אפשר לומר שהמסיבה נגמרה והשניים יצאו בנפרד.

 

מה הפך אותו לפפארצי אייקוני? עצם זה שדדון ופרליס יצאו מהמסעדה כזרים מוחלטים לנוכח המצלמות שחיכו להם בחוץ, אומר שהם לגמרי נתפסו על חם בשעת מעשה. מה שהפך את הצילום הזה לפרייסלס הוא שכשדדון נשאלה לגבי המתרחש, היא הגיבה בשתיקה רועמת ושלחה נשיקה. ביום שאחרי, כל אתרי הרכילות בישרו על הזוגיות המתחדשת של השניים.

 

לזה הם לא ציפו. נטלי דדון עמית פרליס (צילום: אמיר מאירי)
לזה הם לא ציפו. נטלי דדון עמית פרליסצילום: אמיר מאירי

 

9. מיכל אנסקי: ועוד פפראצי מאוהב

 

"יומני הנסיכה" גרסת אנסקי. מיכל אנסקי ובן הזוג אייל אמיר (צילום: מוטי לבטון)
"יומני הנסיכה" גרסת אנסקי. מיכל אנסקי ובן הזוג אייל אמירצילום: מוטי לבטון

 

איך מתי ואיפה? רגע אחרי שבישרנו לכם על האירוסים של אשת הקולינריה והמגישה מיכל אנסקי, יצאנו לרחוב ותפסנו אותה עם הארוס הטרי, אייל אמיר, מטיילים ברחובות תל אביב על הבוקר, הולכים יד ביד ובעיקר נראים מאושרים מהחיים.

 

מה הפך אותו לפפארצי אייקוני? מעבר לכך שסיפור האירוסים התפרסם אצלנו לראשונה, הפפראצי הזה היה מתוק ורומנטי עוד יותר מסיפור ההיכרות והיחסים של הזוג. הם היו כל כך מאושרים, עד כדי כך ששיתפו פעולה עם הצלם באופן מלא וחיברו יחד לב עם עם הידיים אחד של השניה בקיטשיות רבה אבל מקסימה. עכשיו הם מצפים לילד ככה שהשמחה היא כפולה.


קיטשי אבל חמוד (צילום: מוטי לבטון)
קיטשי אבל חמודצילום: מוטי לבטון

 

10. מאיה בוסקילה ובן הזוג: כי נשמות טובות יש בכל מקום

 

במגרש שלה. מאיה בוסקילה והבעל עוזי
במגרש שלה. מאיה בוסקילה והבעל עוזי

 

איך מתי ואיפה? מה שיפה בפפראצי של הזמרת מאיה בוסקילה, זה שהוא צולם בבריכה של הבניין שלה, במגרש הביתי שלה ולא באיזה בקניון או באמצע הרחוב. זה קרה שבועות אחדים לאחר שהתארסה לבן הזוג עוזי אזולאי, אבל עוד לפני אותו פפראצי הם הספיקו להיפרד. השנים שכשכו בבריכה ונראו צמודים במיוחד, אפילו שכל העולם היה בטוח שהם כבר לגמרי לא ביחד.

 

מה הפך אותו לפפארצי אייקוני? כבר חשבו שזה הסוף, שלא תהיה חתונה, שהכל מבוטל, אבל ברגע אחד של שאננות, מאיה בוסקילה ובן הזוג ירדו לבריכה בבניין בו הם גרים ונתפסו על חם במהלכו של קאמבק מקסים שנגמר בחתונה מרגשת. תיעוד פרידות של זוגות מפורסמים הם אולי חלק מהעבודה שלנו, אבל כשהם חוזרים ומתגברים על הקשיים זו החגיגה האמיתית עבורנו. שמחים שהיינו חלק מהרגע הזה.

קאמבק מתועד
קאמבק מתועד
 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018