רכילות+

נטלי דדון: "הבגידה שחוויתי הייתה נקודת מפנה בעבורי"

בראיון לגיליון החג של מגזין "מנטה", חושפת הדוגמנית נטלי דדון שעברה בגידה שהותירה אותה מרוסקת ומספרת שלמרות הכל, היא עדיין מאמינה בזוגיות אמיתית ויציבה. "רק לאחרונה אני מרשה לעצמי להגיד בקול רם שאני חולמת על שמלה לבנה"

"זה מרסק אצלך משהו מבפנים". נטלי דדון (צילום: דניאל קמינסקי)
"זה מרסק אצלך משהו מבפנים". נטלי דדוןצילום: דניאל קמינסקי

 

הדוגמנית נטלי דדון מככבת על שער מגזין "מנטה" לחודש אוקטובר, ובראיון לחגית גינזבורג היא מספרת על האירועים המשמעותיים ששינו את חייה (Game Changers), בין האינסטגרם ללידת בנה ריף רפאל חושפת דדון את הבגידה שחוותה והייתה לתפנית בחייה.

 

"אני לא אוהבת לדבר על זה, אבל אי אפשר להגיד שהבגידה שחוויתי לא הייתה גיים צ'יינג'ר מבחינתי, ולא בהכרח לטובה", היא משתפת. "כשאת חווה דבר כזה, כשאת רואה את זה קורה מול העיניים שלך, זה מרסק אצלך משהו מבפנים. אני עדיין מאמינה באהבה, ואני רוצה את האהבה הזאת".

 

חולמת על שמלה לבנה (צילום: דניאל קמינסקי)
חולמת על שמלה לבנהצילום: דניאל קמינסקי

 

דדון, שבנוסף לכל עיסוקיה גם נבחרה השנה למשפיענית מס' 1 בישראל על ידי מגזין GoStyle המשיכה והוסיפה: "רק לאחרונה אני מרשה לעצמי להגיד

בקול רם שאני חולמת על שמלה לבנה ועל זוגיות אמיתית ויציבה, אבל אין ספק שמשהו אצלי נסדק. קשה לי להאמין שעוד קיימים גברים, וגם נשים כמובן, שלא בוגדים, שלא מחפשים הרפתקאות, ואז מתחרטים ומבקשים לחזור הביתה. אני רואה את זה קורה סביבי כל הזמן, וזה קשה. קשה בעיקר לשמור על האמונה שהדבר הזה שאני רוצה ומחפשת באמת קיים. קשה לי להבין למה אנשים הורסים את הדבר הכל כך יקר הזה בשביל איזה סיפוק רגעי, אבל אני מנסה להישאר חיובית".

 

הראיון המלא עם דדון יתפרסם, כאמור, בגיליון החג החדש של "מנטה".

תחנות בדרך ששינו את חייה (צילום: דניאל קמינסקי)
תחנות בדרך ששינו את חייהצילום: דניאל קמינסקי

 

טעימה מכתבת השער של נטלי דדון (צילום: דניאל קמינסקי)
טעימה מכתבת השער של נטלי דדוןצילום: דניאל קמינסקי

 

עכשיו בדוכנים! (צילום: דניאל קמינסקי)
עכשיו בדוכנים!צילום: דניאל קמינסקי

 

 

 

צילום: דניאל קמינסקי

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018