בעקבות הנסיכה דיאנה: הארי סייע בפינוי שטחי מוקשים

הנסיך הארי, שנמצא בימים אלה בסיור מלכותי באפריקה יחד עם מייגן מרקל ובנם ארצ'י, הגיע לאנגולה ושיחזר את הרגע המסוכן שבו אימו המנוחה, הנסיכה דיאנה, צעדה באומץ באזור מלא מוקשים

 

הולך בעקבות אימו (AP Images)
הולך בעקבות אימוAP Images

 

זהו יומם החמישי של הדוכסים מסאסקס באפריקה ואחרי שבנם, ארצ'י הריסון מאונטבאטן וינדזור, גנב את מלוא תשומת הלב והפוקוס, הגיע זמנו של הנסיך הארי לככב בכותרות - הפעם כשהוא ממשיך את דרכה האמיצה של הנסיכה דיאנה.

 

הנסיך הארי עלה היום (ו') על חליפה ממוגנת ושיחזר את צעדיה של אימו המנוחה בשדה המוקשים באנגולה. תוך כדי הוא דיבר על החשיבות העצומה של פינוי המוקשים, 22 שנים אחרי שהנסיכה דיאנה צעדה באותו שביל בדיוק, כשהיא מפצירה בעולם כולו לאסור שימוש במוקשים מיידית.

 

הנסיך הארי בסיור המלכותי באנגולה    (צילום: רויטרס)

הנסיך הארי בסיור המלכותי באנגולה    (צילום: רויטרס)

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:


גבר אמיץ (Getty Images)
גבר אמיץGetty Images

 

"מוקשים הם צלקת מלחמה לא בריאה. ברגע שנפנה את כל המוקשים אנו יכולים לעזור לקהילה הזו למצוא שלווה, ועם השלווה מגיעה ההזדמנות", אמר הנסיך הארי במהלך הביקור, והוסיף: "הנהר, בעלי החיים והטבע הם הנכסים הטבעיים שלנו ואם נטפל בהם נקבל הזדמנויות בלתי מוגבלות".

 

הדוכסים התייחסו לפינוי המוקשים בעמוד האינסטגרם הרשמי, וכתבו: "בעקבות צעדיה של אימו המנוחה, הנסיכה דיאנה...הדוכס הצטרף ל- The Halo Trust וסייע בפינוי באזור על מנת לאפשר גישה בטוחה לתושבי הקהילה המקומית".

נסיך בחליפה ממוגנת (Getty Images)
נסיך בחליפה ממוגנתGetty Images

 

כזכור, בשנת 1997, במהלך סיור מלכותי באפריקה, ביקרה הנסיכה דיאנה בהואמבו שבאנגולה כדי להפנות את תשומת הלב העולמית לבעיית המוקשים ולכל האנשים שחייהם נהרסו. שני עשורים לאחר מכן הפך אותו אזור מוקשים מסוכן ואסור למגורים לאזור חיים תוסס עם מכללות, בתי ספר ועסקים קטנים. ביקורה של הנסיכה דיאנה הוביל להקמת ועדה שנלחמה במוקשים.

הנסיכה דיאנה מפנה מוקשים לפני 22 שנים (AP Images)
הנסיכה דיאנה מפנה מוקשים לפני 22 שניםAP Images

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018