ריחו"ל

בעולם מדווחים: המסע הרוחני של דמי לובאטו בישראל

הכוכבת ההוליוודית העלתה פוסט מרגש לסיכום הביקור שלה בישראל, שכלל טבילה במי הירדן, ביקור בכותל וסיור ב"יד ושם". "יש משהו כל כך קסום בישראל, מעולם לא הרגשתי תחושה כזו של רוחניות"

מסע רוחני בישראל. דמי לובאטו (צילום: אינסטגרם)
מסע רוחני בישראל. דמי לובאטוצילום: אינסטגרם

 

לפנות בוקר (ד') העלתה הכוכבת ההוליוודית דמי לובאטו סדרת פוסטים לאינסטגרם וסיכמה את הביקור שלה בישראל, מהכותל המערבי, דרך "מי הירדן" ועד למוזיאון "יד ושם". "אני זמרת אמריקנית, חונכתי כנוצרייה וכמה מאבותיי היו יהודים. כשנתנו לי את ההזדמנות המדהימה לבקר במקום שקראתי עליו בתנ"ך שגדלתי עליו, מיד אמרתי כן".

 

עוד הוסיפה הזמרת וכתבה: "יש משהו כל כך קסום בישראל. מעולם לא הרגשתי תחושה כזו של רוחניות או חיבור לאלוהים, משהו שחסר לי כבר כמה שנים. הרוחניות מאוד חשובה לי, להיטבל במי הירדן, במקום שבו הוטבל ישו. אני אסירת תודה על הזיכרונות שצברתי ועל ההזדמנות למלא את החור שנוצר בליבי. תודה לך שאירחת אותי, ישראל".  אגב, לובאטו לא לקחה סיכון והחליטה לחסום את האפשרות להגיב.

 

מתנקה במי הירדן (צילום: אינסטגרם)
מתנקה במי הירדןצילום: אינסטגרם

 

לובאטו, שבמהלך הביקור בישראל לא דילגה על מוזיאון "יד ושם", העלתה פוסט נפרד עם תמונות מהמוזיאון וכתבה: "הלב שלי פשוט נשבר ביד ושם. זו הייתה מחווה יפה ותזכורת לזה שאסור לנו לשכוח".

 

 

סדרת הפוסטים של לובאטו הצליחו לככב בכותרות מעבר לים, שלא פספסו את ההזדמנות לדווח על הטיול של לובאטו לישראל. "הדרך של דמי לובאטו להחלים הפכה להיות מאוד רוחנית. דמי עשתה עלייה לרגל לישראל וטבלה באותם מים שישו הוטבל בהם", כך דווח באתר TMZ.

 

"דמי לובאטו הוטבלה במי הירדן והיא מרגישה רעננה מתמיד בזכות המסע הרוחני שלה לישראל", דיווח מגזין People, וב-Usa Today הכותרת שנבחרה היא "דמי לובאטו מילאה את החור האלוהי שנוצר לה בלב בישראל". שמחנו לעזור, מוזמנת תמיד!

 

בביקור ב"מרכז שלווה"

בביקור ב"מרכז שלווה"

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

תגלי לנו מה ביקשת? (צילום: אינסטגרם)
תגלי לנו מה ביקשת?צילום: אינסטגרם

לא עדכנו אותך שעדיין חם בישראל? (צילום: אינסטגרם)
לא עדכנו אותך שעדיין חם בישראל?צילום: אינסטגרם

המיסה לנו את הלב לובאטו בביקור ב"מרכז שלווה" (צילום: אינסטגרם)
המיסה לנו את הלב לובאטו בביקור ב"מרכז שלווה"צילום: אינסטגרם
 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018