הארי תובע את ה"דיילי מייל": "אשתי הפכה לקורבן של העיתונות"

הנסיך הארי פרסם הצהרה רשמית באתר של הדוכסים ואמר כי בכוונתם לתבוע את האתר "דיילי מייל", בעקבות "פרסומים זדוניים" המתפרסמים בקביעות בשנה האחרונה. "איני יכול להתחיל לתאר עד כמה זה כואב"

נסיך החלומות. הארי ומייגן (צילום: Gettyimages)
נסיך החלומות. הארי ומייגןצילום: Gettyimages

 

הנסיך הארי ומייגן מרקל החליטו להילחם בכותרות "ההרסניות" של האתר הבריטי "דיילי מייל", ולתבוע. אתמול (ג') פרסם הנסיך הארי הצהרה רשמית באתר של הדוכסים, וכתב: "כזוג, אנחנו מאמינים בחופש תקשורתי ובדיווח אובייקטיבי אמיתי, אך לרוע המזל אשתי הפכה לאחד הקורבנות הגדולים של העיתונות הצהובה הבריטית, שמנהלת קמפיינים שלמים ללא מחשבה על ההשלכות, פרסומים חסרי רחמים שהסלימו במהלך השנה האחרונה.

 

"יש מחיר אנושי לתעמולה הבלתי נלאית הזו, במיוחד כשהיא כוזבת וזדונית. ועל אף שהמשכנו להציג פנים אמיצות, איני יכול להתחיל לתאר עד כמה זה כואב, ומכיוון שבעידן הדיגיטלי של ימינו הסיקור של היום הוא כבר לא הנייר 'הזול' של מחר, החלטנו לנקוט צעדים משפטיים, הליך שצפוי להימשך חודשים רבים".

 

נלחמים בתקשורת (צילום: Gettyimages)
נלחמים בתקשורתצילום: Gettyimages

 

כמו כן, הנסיך הארי התייחס לסיקור החיובי שהדוכסים זוכים לו במהלך הסיור המלכותי באפריקה, וכתב: "הסיקור החיובי שאנו מקבלים בשבוע האחרון חושף את הצביעות של העיתונות, שהשמיצה אותנו כמעט בכל יום במהלך תשעת החודשים האחרונים. הם הצליחו ליצור שקר אחד גדול על חשבונה של מייגן, רק מהסיבה שהיא לא נראתה במהלך חופשת הלידה. מייגן היא אותה האישה שהייתה לפני שנה, ביום החתונה שלנו, בדיוק כפי שהיא אותה אישה שאתם רואים בסיור באפריקה".

 

עוד התייחס הנסיך הג'ינג'י למכתב שכתבה מרקל לאביה, ושפורסם בכלי התקשורת: "תוכנו של מכתב פרטי פורסם שלא כדין ובאופן הרסני כדי לתעתע בכם, הקוראים. בנוסף לפרסום האסור של המכתב, העיתונות הטעתה אתכם בכוונה על ידי חשיבה אסטרטגית והשמטה של פסקאות נבחרות, משפטים ספציפיים ואפילו מילים בודדות, רק כדי להסתיר את השקרים שפורסמו במשך למעלה משנה".

 

לא מוכנים לשתוק יותר (צילום: Gettyimages)
לא מוכנים לשתוק יותרצילום: Gettyimages

 

לסיום חזר הארי והדגיש כי "ההתנהגות הזו הורסת אנשים והורסת חיים. זו בריונות שמפחידה ומשתקת, ואנחנו כולנו יודעים שזה לא מקובל בשום דרך ולא יכולים להאמין בעולם שאין לו אחריות לכך", וכמובן הביע הכרת תודה לציבור וכתב: "אנו מודים לכם על התמיכה ומאוד מעריכים זאת. אף שזה אולי לא נראה כך – אנחנו באמת צריכים את זה".

 

 

מגן על התא המשפחתי. הדוכסים וארצ'י (צילום: Gettyimages)
מגן על התא המשפחתי. הדוכסים וארצ'יצילום: Gettyimages

כובשים לבבות באפריקה (צילום: Gettyimages)
כובשים לבבות באפריקהצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018