רכילות+

נועה קירל: "העובדה שאני כאן היא הנקמה המתוקה שלי"

נועה קירל, הפכה בשנים האחרונות לאחת הכוכבות הגדולות במדינה. לקראת יום כיפור דיברנו איתה על הזוגיות עם מרגי, המעריצים שלפעמים מגזימים, ממי היא רוצה לבקש סליחה ומי היא חושבת שחייב לה התנצלות

 

צילום: טל שחר | עריכה: רותם שבתאי

צילום: טל שחר | עריכה: רותם שבתאי

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

מאבא ואמא שחוטפים לפעמים, דרך המעריצים שלעיתים רוצים יותר ממה שהיא יכולה לתת, ועד לפאוץ' המפורסם, שכנראה קיבל יותר אהבה ממה שבאמת מגיעה לו – אלו ועוד הן הסליחות שמבקשת נועה קירל, נסיכה בשר ודם, לרגל יום הכיפורים. אבל מי צריך לבקש ממנה סליחה? ובכן, גם על זה היא נותנת את הדעת, ובואו נאמר שהטוקבקיסטים ואנשי התקשורת שזלזלו בה - ובכן, הם לגמרי שם.

 

מהבוחנים של הלהקה הצבאית

"שציפו לקבל את נועה קירל הכוכבת וקיבלו אותי סופר מובכת. זה היה הדבר הכי מביך שעשיתי בחיים שלי. אני רגילה להופיע מול אלפי אנשים ופתאום אני בחדר עם ארבעה בוחנים לבד. התחלתי להזיע, נורא התרגשתי. בחרתי לשיר את 'מכל האהבות' של עידן רייכל ולמזלי, למרות ההתרגשות, לא זייפתי ועברתי. אני אמורה להתגייס במרץ, ואני מאוד שמחה על זה, כי בא לי לעשות את זה, כמו כולם".

 

מהמעריצים

"לפעמים אני יוצאת מהופעה ואלפי ילדים מחכים לי. הם צובאים על הפתח, וזה ממש מסוכן. גם אם הייתי רוצה, לא הייתי יכולה להצטלם עם כולם. אנשים שכחו שאני באה להופיע, אני לא באה להצטלם, ולפעמים נראה שזה חשוב להם יותר מלראות אותי שרה. יש ילדים שאפילו לא נכנסים להופעה, רק מחכים ליד הוואן. היום הדור הזה חי בשביל להַראות. הם גם לא מצטלמים עבור עצמם. הם מצטלמים בשביל להעלות את זה באינסטגרם ולפרסם את זה בקבוצות. ובכל זאת, בסוף אני יודעת שהם נשארים עם אכזבה, וכשאני יושבת ברכב, וכל הקהל עומד על הוואן ודופק עליו, זה יושב עליי. כבר היו מקרים שהמשטרה אמרה לי: 'את לא עוצרת', ואני הולכת עם מאבטחים ובדרך אני רואה ילדים עם קרח על הראש, והורים שצועקים לי 'סנובית' ו'מגעילה'. והיה גם מקרה של איזו אמא שנשכבה לפני הוואן כדי שאצטלם עם הבת שלה. זה נורא מבאס, כי בסוף אני עלולה לפגוע בעצמי ובהם, וכל מה שאני עושה זה לנסות לשמח את הקהל שלי. כשהופעה נגמרת כך, זה לא משאיר לי טעם טוב".

 

מההורים שלי, אילנה ואמיר

"אמא ואבא שלי הם האנשים הכי קרובים אליי ולפעמים הם חוטפים. אני מפורסמת ואם אני עצבנית, אני לא יכולה להראות את זה בחוץ כי אנשים כל הזמן בוחנים אותי. אז לפעמים בבית אני קצת מוציאה את העצבים על ההורים שלי. זה מרד הנעורים הקטן שלי, ועל זה אני צריכה להתנצל".

 

מהגוף שלי

"אני ממש צריכה לבקש סליחה מהגוף, כי אני לא מתנהגת אליו כמו שצריך. הלו"ז שלי מוטרף, מלא הופעות, צילומים, חזרות ופגישות. אני לא אוכלת מספיק מסודר, לא ישנה מספיק ועובדת איתו בהופעות ובחזרות נון סטופ. הגוף שלי לא מכיר את הלו"ז שלי ולא מתחשב בו, ולפעמים בשיא הלחץ - הוא מגיב. בקיץ היה לי פסיכי, חזרות לפסטיגל והמון צילומים והופעות. והגוף קרס. היו כמה פעמים שהייתי צריכה זריקות סטרואידים בשביל להמשיך. אני אוכלת תמיד על הדרך, אבל לאחרונה הכנסנו ללו"ז שעה בצהריים שבה אני יושבת לאכול, כי אם לא, אני אתמוטט. אז יש שעה שבה לא קובעים לי כלום, ואיפה שאני, אני מתיישבת ודואגת לאכול ארוחה נורמלית בישיבה. לפחות אני לא מעשנת ולא שותה. היום ילדים בכיתה ח' ו־ט' כבר שותים בכמויות וזה הופך להיות חלק משגרת הבילוי שלהם. אני טעמתי וניסיתי, לא אהבתי. וגם רקדתי והופעתי בשנים האלה, אז פספסתי את זה".

 

לפעמים גם ההורים חוטפים. נועה קירל (צילום: דניאל קמינסקי)
לפעמים גם ההורים חוטפים. נועה קירלצילום: דניאל קמינסקי

 

מהספונטניות

"אין אצלי כזו, אין מקום לזה. כל חופשה שאני סוגרת עם מרגי (בן זוגה, יהונתן מרגי - מ.ז) זה חודשים מראש. אנחנו מוציאים יומנים, מתאמים בלו"ז ואז מודיעים לכולם כדי שלא יקבעו לנו שם כלום. הלו"ז שלי סגור שנה קדימה והאופרציה של לנהל מערך כזה מאוד מורכבת, כי יש פרויקטים שהם בלוקים ענקיים שתופסים חודשים. אנחנו נטוס לשווייץ להופעה של אריאנה גרנדה באוקטובר, עם ההורים שלי, וזה משהו שקבענו כבר בקיץ. עכשיו פתחנו יומנים וסגרנו שבועיים חופשה לינואר. עוד לא יודעים לאן, אבל העיקר שיש לנו חור בלו"ז שיהיה בשביל שנינו. לאן, זה כבר פחות חשוב. למזלי גם מרגי עסוק נורא אז לדעתי הסליחה לגמרי מתקבלת כי הוא מבין את זה. חוץ מזה אני לא צריכה לבקש סליחה ממנו, כי אני בת זוג טובה. נכון שאני לא מספיקה לראות אותו כמו שהייתי רוצה אבל גם הוא ככה, ובכל רגע פנוי שיש לנו, אנחנו נפגשים. למזלי, גם השנה אנחנו הולכים לעשות פסטיגל וזה אושר. את יודעת כמה זמן יחד יש לנו בימים האלה? זה לא קורה בתקופה אחרת. זה מהמם".

 

מבוגרים

"הנה עכשיו, אל תסתכלי, אבל מצד ימין לך יושבת אישה כבת 40 שזיהתה אותי והיא מוציאה את הנייד ומצלמת אותי. זה קורה לי כל הזמן, ואני לא אומרת כלום, אבל אני לא מבינה את זה. אם היא תיגש ותבקש תמונה אני אצטלם איתה באהבה והתמונה תצא טוב יותר, כי אני אהיה בתוך זה. למה היא צריכה לעשות לי פפארצי? אני במודעות שיא, ואני תמיד מבחינה בזה, וזה לא נעים לי. זה קורה גם באמצע ביס. יש סיכוי טוב שאני אצא מפה והתמונה כבר תופיע באינסטגרם של גיא פינס, זה כבר קרה. אם הם לא מצלמים, הם יכולים לבוא ולדחוף לי את הנייד לתוך הפרצוף ולהגיד: 'הנה, דברי עם הבת שלי בפייסטיים'. אני מבינה שהם עושים את זה מאהבה, ואני עוד זוכרת איך כשאני הייתי קטנה אבא שלי עשה הכול בשביל שאצטלם עם הראפר איזי, שממש הערצתי, אבל יש פה איזו חציית גבול. איך הייתי שמחה אם במקום לצלם אותי, מישהי הייתה באה ורק אומרת לי: 'איך אני מרוצה שאת מודל לחיקוי של הבת שלי'. אבל אני לא שומעת את זה, הם רק מצלמים והולכים".


מעדיפה שתבקשו ממנה להצטלם במקום לעשות לה פפראצי (צילום: דניאל קמינסקי)
מעדיפה שתבקשו ממנה להצטלם במקום לעשות לה פפראציצילום: דניאל קמינסקי

 

אנשי התעשייה שזלזלו בי בתחילת הדרך

"והיו כל כך הרבה כאלה. כשהייתי בת 13 ישבתי באיזה אולפן ועבדתי על שיר. היה לי רק שיר אחד אז, אולי זה היה השני. המפיק התקשר למישהו מהתעשייה, שאני לא אציין את שמו, והציע לו שנעשה שיתוף פעולה עם אחד האומנים שלו. הוא היה על ספיקר והתגובה שלו הייתה: 'נועה קירל? איכס! זה גימיק שעוד כמה חודשים אף אחד לא יזכור'. היו עשרות מקרים כאלה עם אנשים שהיום אני עובדת איתם. אף פעם לא התעמתתי איתו וגם לא עם השאר. העובדה שאני פה היא הנקמה המתוקה שלי. אני ממש לא מהמקרים האלה של הצלחה ברגע, הכול היה נורא איטי והדרגתי, ואני חושבת שרק אחרי שהכירו את האישיות שלי - והתפקיד שלי כשופטת (בריאליטי "גוט טאלנט" של רשת 13 - מ.ז) מאוד עזר בזה - למדו לאהוב ולקבל אותי".

 

טוקבקיסטים

"אם לא היה לי את הגב של ההורים שלי, לא הייתי יכולה לעמוד בזה. במיוחד כשהייתי צעירה יותר ושמו אותי בלב הפרונט והיה רעש מטורף על המיניות שלי. כש'קילר' יצא הרגו אותי עם זה. הייתי צריכה לדברר את ההיפ הופ ולהסביר שככה רוקדים היפ הופ, כי אנשים לא ממש ידעו מה זה. לא היה טיק טוק, ולא היו כל כך הרבה חוגי היפ הופ כמו היום, ואף אחד לא חשב שזה מגניב שאני מזיזה את הגוף. היום תגובות של: 'איזה מכוערת' לא מעליבות אותי, ואני גם יודעת שלרוב זה רק בשביל לגרור התייחסות. עמודי המעריצים שלי ישר נכנסים בהם ונוצר שם משהו. זה באמת עובר לידי. אבל אם אני רואה פוסט של אדם רציני שכותב שאני סנובית ומגעילה כי לא הצטלמתי עם כל הקהל אחרי ההופעה, זה יבאס אותי".

פחות מתרגשת מטוקבקים מרושעים (צילום: דניאל קמינסקי)
פחות מתרגשת מטוקבקים מרושעיםצילום: דניאל קמינסקי

 

תקשורת

"ממש מעניין אותי איך הגיע סרטון האבטחה הזה (הסרטון המתאר כיצד מוצת רכבו של אביה של קירל - מ.ז) מהמשטרה לידי התקשורת, אבל גם אם זה הגיע, אני חושבת שלא היה צריך להעלות ולפרסם אותו. אני מבינה שזה הביא לכם מיליון כניסות אבל זו הייתה חדירה לפרטיות ולמקרה אישי, פרטי ורגיש. זה עדיין בטיפול של המשטרה אז אני לא יכולה להגיד שום דבר בנושא, אבל התחושה שזה נתן לי כשזה פורסם הייתה מאוד קשה. בסך הכול, אני חושבת שהיחסים שלי עם התקשורת טובים ואני לא מרגישה שעושים לי עוול. יש לי איש יחסי ציבור שאחראי על זה, ובסופו של דבר זה שיתוף פעולה ביני לבינם. לרוב אני מרגישה שאני שולטת בזה. עם מרגי היו שמועות, התחילו לצלם אותנו יחד וזה היה ממש רגיש, אז החלטנו לצאת עם זה לתקשורת. אבל זה היה בשלב שהיינו כבר מאוד שלמים עם זה, אז לא הייתה בעיה".

 

המספיילרים

"אני לא באמת מספיקה לראות מה שכולם רואים בריל טיים, וממש בא לי. 'משחקי הכס', למשל, עוד לא הספקתי לראות, ובל פעם שמישהו עושה ספוילר אני מתבאסת ממש. אני מנסה לעשות בינג' בלילות, שוכבת עם הטלפון במיטה ומנסה להשלים פערים, אבל יש גבול למה שאני מספיקה. עכשיו ראיתי 'מראה שחורה' אבל יש לי עוד מלא מה להשלים. פליז, אל תספיילרו כשאתם לידי".

 

הכתבה המלאה וכתבות נוספות עכשיו בגיליון "פנאי פלוס" החדש!

שער פנאי פלוס נועה קירל (צילום: דניאל קמינסקי)
שער פנאי פלוס נועה קירלצילום: דניאל קמינסקי

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018