ריחו"ל

בלה חדיד האישה היפה בעולם: בחירה מוצדקת או טעות מדעית?

מדענים שהשתמשו בתוכנת מחשב מיוחדת קבעו כי בלה חדיד היא האישה היפה ביותר בעולם, זאת לפי הנתונים שלה, המציגים מראה מושלם. השאלה שלנו היא האם התוכנה יודעת לזהות ניתוחים פלסטיים?

האישה היפה ביותר בעולם? בלה חדיד (צילום: Getty Images)
האישה היפה ביותר בעולם? בלה חדידצילום: Getty Images

 

אמש (ד') פורסם באתרים מעבר לים כי קבוצת מדענים נעזרו בטכנולוגית מחשב חדשה אשר עושה שימוש במשוואה הנקראת יחס הזהב של פי היופי, אשר מודד מצוינות פיזית לפי ההגדרה של יוון העתיקה לשלמות. זו משוואה שנעשה בה שימוש רב באירופה בתקופת הרנסנס, כשאמנים וארכיטקטים השתמשו בה בזמן שעבדו על יצירותיהם, ובעזרתה קבעו מה יפה ומה פחות. המסקנה שהתקבלה היא כי דוגמנית העל, בלה חדיד, היא האישה היפה ביותר בעולם.

 

אחרי שסיימנו לפרגן לחדיד, החלטנו לבדוק את אמינות הטכנולוגיה. בכל זאת, האם המדע יודע כי למרות ניסיונות ההכחשה הרבים, דוגמנית העל שלנו עברה שלל ניתוחים פלסטיים וטיפולים קוסמטיים על מנת להשיג את המראה המושלם? בלה, כאמור, מעולם לא הודתה בכך - אבל למזלנו, ארכיון התמונות שלנו מספק עובדות. ואם זה לא מספיק, בדקנו מה אומרים המומחים מעבר לים.

 

מימין בשנת 2010, משמאל ב-2019 (צילום: Gettyimages)
מימין בשנת 2010, משמאל ב-2019צילום: Gettyimages

 

"בלה ממשיכה לומר ולהתעקש על כך שהיא טבעית לחלוטין, אבל זה ממש לא המצב", אמר מומחה לפלסטיקה לאתר Who, והוסיף: "ניתן לראות בברור כי בלה עברה ניתוח אף, בוטוקס, חומרי מילוי וכמו כן הליך הסרת כרית שומן בלחיים". המומחה, אגב, החליט שלא לפרסם את שמו (ואנחנו קצת מבינים לליבו).

 

בשנת 2018, ואחרי שהחלה סערה נוספת סביב ניתוחי הקוסמטיקה של חדיד, הדוגמנית התראיינה למגזין InStyle והמשיכה להכחיש בתוקף את השמועות סביב הניתוחים שעברה. "אנשים חושבים שעברתי ניתוחים כאלה או אחרים, אבל אתם יודעים מה? אפשר פשוט לעשות סריקת פנים. אני מפחדת לעשות אפילו מילוי לשפתיים. למה אי אפשר פשוט לפרגן?".

 

מכיוון שאנחנו ידועים ומוכרים בזכות ליבנו הטוב, החלטנו לעשות רצף תמונות מפוצלות משלנו - אתם יודעים, כדי לחזק או נגיד להפריך את השמועות. מנותחת או לא? תחליטו אתם.

 

רואים את ההבדלים? מימין לפני ומשמאל אחרי (צילום: Gettyimages)
רואים את ההבדלים? מימין לפני ומשמאל אחריצילום: Gettyimages

סיים סיים באט דיפרנט? מימין אחרי, משמאל לפני (צילום: Gettyimages)
סיים סיים באט דיפרנט? מימין אחרי, משמאל לפניצילום: Gettyimages

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018