ריחו"ל

קים יודעת? קניה ווסט מכור לפורנו

הראפר המעורער, ומי שלאחרונה התקרב מאוד לדת, חשף בריאיון ל-Beats 1 Radio שהוא "מכור לפורנו". קניה, אנחנו תוהים ממי אתה צריך לפחד יותר - מאלוהים או מקים קרדשיאן

לא נשקר, אנחנו לא מופתעים. קניה ווסט (צילום: gettyimages)
לא נשקר, אנחנו לא מופתעים. קניה ווסטצילום: gettyimages

 

הראפר קניה ווסט (42) עשה ואמר המון דברים מוזרים בחייו וכמעט תמיד מצאנו את עצמנו נופלים מהכיסא. כך קרה גם בסוף השבוע האחרון, כשהכוכב חשף עוד עובדה מפתיעה (או שלא) על חייו. בריאיון חושפני ל-Beats 1 Radio, סיפר ווסט כי הוא מכור לפורנו ואף הרחיב והוסיף מתי ואיך זה התחיל.

 

"בשבילי, מגזין 'פלייבוי' היה הבריחה שלי והרגע בו הבנתי שאני מכור לפורנוגרפיה", אמר ווסט למראיין זאיין לואי, והוסיף: "לאבא שלי היה מגזין 'פלייבוי', שגיליתי כשהייתי בן חמש, וזה ללא ספק השפיע על כל החלטה ובחירה שעשיתי במהלך חיי. מגיל חמש ועד עכשיו אני צריך להילחם בהרגל ובדחף הזה בכל פעם מחדש, בכל פעם אני אומר לעצמי שזה לא בסדר".

 

"אני אוהב אותך כמו שאני אוהב פורנו" (צילום: gettyimages)
"אני אוהב אותך כמו שאני אוהב פורנו"צילום: gettyimages

 

ווסט, לטובת אלה שבמקרה פספסו, סיפר בשנת 2007 כי הוא מכור למין, התמכרות שלטענתו נוצרה לאחר מות אימו, ולמרות שבשנים האחרונות החל להתקרב מאוד לדת ואף שינה את שמו ל"יה", שלדבריו מדובר במילה שמופיעה הכי הרבה בתנ"ך, הוא עדיין מנסה להילחם בהתמכרות הזו, ותודה לאל - גם מצליח. "בזכות אלוהים הצלחתי לנצח דברים שהיו להם שליטה מלאה עליי, כמו פורנו", אמר ווסט, והוסיף: "היו זמנים שאפילו ביקשתי מאנשים לא לקיים יחסי מין לפני הנישואים".

 

ווסט סיפר כי הוא ניסה לשכנע אנשים להמנע מסקס בעיקר בזמן שהם יוצרים, ואף הוסיף כי הלך לביתו של הראפר דרייק, בתקווה להשפיע גם עליו. "הלכתי לביתו של דרייק והשארתי שם את מספר הטלפון שלי. לא צלצלתי בדלת כדי לא להפריע לו, תיארתי לעצמי שהוא עובד, אז פשוט השארתי את המספר".

"את זוכרת איפה החבאתי את המגזין?" (צילום: gettyimages)
"את זוכרת איפה החבאתי את המגזין?"צילום: gettyimages

 

ההתקרבות של ווסט לנצרות החלה לאחר שאושפז במוסד לבריאות הנפש בשנת 2016, אשפוז שלטענתו הוביל אותו ישירות לאלוהים. "עכשיו, כשאני עובד עבור הנצרות, התפקיד שלי הוא להפיץ את הבשורה ולספר לכולם מה ישו עשה בשבילי. אני לא עבד יותר, אני בן, אני בן של אלוהים". וול, אדוני, לא נשקר, מעולם לא נשמעת יותר מטורלל ואנחנו תוהים מה יש לאשתך, קים קרדשיאן, לומר על זה. נמשיך לעקוב!

 

מתוך הריאיון ל-Beats 1 Radio

מתוך הריאיון ל-Beats 1 Radio

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 
נישואים שהם הזייה. קים וקניה (צילום: gettyimages)
נישואים שהם הזייה. קים וקניהצילום: gettyimages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018