ריחו"ל

זוכרים אותו? כוכב "בנות גילמור" מואשם בתקיפה

השחקן ג'ארד פדלקי, שאתם אולי מכירים מסדרות כמו "על טבעי" ו"בנות גילמור", נעצר לאחר שתקף שני אנשים בזמן שהיה שיכור, ונלקח למאסר. רורי גילמור - לטיפולך

היה שיכור ואלים. ג'ארד פדלקי (צילום: Getty Images)
היה שיכור ואלים. ג'ארד פדלקיצילום: Getty Images

 

השחקן ג'ארד פדלקי מגלם בדרך כלל דמויות חיוביות, כמו דין ב"בנות גילמור" וסם ב"על טבעי", כך שאולי החדשות על מה שאירע לו אמש (א') יפתיעו את מעריציו - השחקן נעצר באשמת תקיפה והשתכרות בפומבי, לאחר שחבט בפניהם של שני אנשים.

 

המקרה אירע בבר באוסטין, טקסס, שבו השחקן נוהג לבקר בקביעות. לא ברור מה קדם לתקרית, אך מה שברור – הוא תקף את השומר ואת הבעלים של המקום. לאחר שהמשטרה הגיעה, פדלקי הוציא שטרות של כסף מהכספומט במקום ופיזר אותם בפני השוטרים, שלא התרשמו במיוחד ועצרו אותו.

 

לאחר המעצר, שופט קבע את סכום הערבות של השחקן בסך 15,000 דולר, אך עדיין לא ברור אם הוא אכן שוחרר מאז.

פיזר שטרות כסף בפני השוטרים (צילום: Getty Images)
פיזר שטרות כסף בפני השוטריםצילום: Getty Images

 

כבר זמן מה שיש שמועות שהכוכב לא נמצא במצב נפשי טוב ומרבה לשתות לשוכרה. "על טבעי", הסדרה בה הוא מככב בימים אלה, נמצאת בעונתה האחרונה, אך לפדלקי יש כבר פרויקט חדש ומסקרן בקנה – חידוש לסדרת הפעולה "ווקר" (או בשמה המלא: "ווקר טקסס ריינג'ר"), ששודרה במשך 9 עונות בשנות התשעים. פדלקי יכנס לנעליו של צ'אק נוריס, שגילם את התפקיד הראשי בסדרה המקורית, שוטר ביחידת טקסס ריינג'רס המשתמש בכישורי הלחימה שלו נגד הפושעים איתם הוא צריך להתמודד. מי יודע, יתכן ופדלקי בסך הכל התאמן לקראת הג'וב החדש שלו. בכל מקרה, נקווה שהוא יתגבר על המשבר ויתאפס על עצמו – בכל זאת, לצ'אק נוריס זה לא היה קורה.

צ'אק נוריס הבא? (צילום: Getty Images)
צ'אק נוריס הבא?צילום: Getty Images

עדיף שתילחם באנשים על המרקע, לא במציאות (צילום: Getty Images)
עדיף שתילחם באנשים על המרקע, לא במציאותצילום: Getty Images

מה רורי גילמור היתה אומרת על זה? (צילום: Getty Images)
מה רורי גילמור היתה אומרת על זה?צילום: Getty Images

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018