ריחו"ל

צפו: הנשיקה של ג'ניפר אניסטון ואלן דג'נרס

ג'ניפר אניסטון התארחה בתוכניתה של אלן דג'נרס, ובמהלך שיחות על נשיקות, השתיים ניצלו את ההזדמנות כדי לחלוק אחת משותפת לעיני הקהל הנרגש. "יש לך שפתיים רכות", החמיאה אניסטון

נשיקה בין חברות. אלן דג'נרס וג'ניפר אניסטון (צילום: Getty Images)
נשיקה בין חברות. אלן דג'נרס וג'ניפר אניסטוןצילום: Getty Images

 

ג'ניפר אניסטון ואלן דג'נרס הן חברות ותיקות וטובות מאוד. לאחרונה הן כנראה החליטו שהגיע הזמן לקחת את הקשר ביניהן לשלב הבא - והתנשקו לעיני המצלמות (ומול קהל צווחני ונרגש).

 

המקרה אירע בצילומי תוכנית האירוח של דג'נרס שבה התארחה אניסטון. השתיים דיברו על נשיקה שדג'נרס חלקה עם השדרן הווארד סטרן באחת התוכניות הקודמות שלה, והיה נראה שאניסטון מאוד מתעניינת בכך. היא שאלה את דג'נרס איך היתה הנשיקה, אם היתה לחוצה במהלכה ואם נהנתה ממנה. דג'נרס, שהופתעה מהתחקיר הנוקב, שאלה את אניסטון: "זה משהו שמדליק אותך? למה זה לא כל כך חשוב לך?".

 

אניסטון התעלמה מהשאלות, והמשיכה עם התשאול שלה, כשהפעם שאלה את דג'נרס מתי היתה הפעם האחרונה בה נישקה גבר. הקומיקאית הסבירה שמדי פעם קורה שהיא מנשקת גברים, אבל בצורה אפלטונית: "אני לא מתמזמזת עם גברים, אבל אני מנשקת אותם מדי פעם על השפתיים".

 

אז ניצלה דג'נרס את ההזדמנות להפנות את השאלה לאניסטון: "מתי היתה הפעם האחרונה שנישקת אישה על השפתיים?", שאלה. אניסטון הגיבה שהיא לא מנשקת נשים על השפתיים (יתכן שוינונה ריידר ופיבי בופיי יטענו אחרת), ודג'נרס, איך לא, קפצה על ההזדמנות ורכנה אל האורחת שלה לנשיקה. כמובן שבשלב זה הקהל יצא מגדרו. להפתעת כולם (או שלא?) אניסטון זרמה, והשתיים התנשקו קלות לקול תשואות הצופים הנרגשים.

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

"זו היתה הפעם האחרונה שנישקתי אשה על השפתיים", התבדחה אניסטון, והחמיאה לפרטנרית שלה על שפתיה הרכות והנעימות. "זו הסיבה שאני עושה מה שאני עושה", השיבה לה דג'נרס. אחרי סטרן ואניסטון, רק נשאר לחכות האם זה טרנד שדג'נרס תמשיך גם עם האורחים הבאים שלה.

 

מה עם הפעם ההיא שנישקת שתי נשים בפרק אחד של "חברים"? (צילום: Gettyimages)
מה עם הפעם ההיא שנישקת שתי נשים בפרק אחד של "חברים"?צילום: Gettyimages

מנשקת גברים - אבל בקטע ידידותי. אלן דג'נרס (צילום: Getty Images)
מנשקת גברים - אבל בקטע ידידותי. אלן דג'נרסצילום: Getty Images

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018