רכילות+

עדן פינס על דור רפאלי: "מרוב שאנחנו חברים טובים, אנחנו שוכחים שאנחנו זוג"

עדן פינס היא אחד השמות החמים בתעשיית הבידור היום. פגשנו אותה לשיחה על בן הזוג, דור רפאלי, והמשפחה המפורסמת שלו, על קריירת הדוגמנות הלוהטת שלה וכמובן גם על סימן ההיכר - התלתלים

 

 
לעדן פינס לקח קצת זמן להבין שעכשיו, כשהיא מפורסמת, חייה הפרטיים הם נחלתם של כולם. יש שמועות מרושעות, הצעות מגעילות וגם בריונות רשת, אבל אל תדאגו לה – פראיירית היא לא, וכשהיא צריכה לעמוד על שלה, היא בהחלט יודעת איך לעשות זאת. ובאופן כללי לא צריך לדאוג לה, עכשיו כשהיא מנהלת זוגיות חלומית עם דור רפאלי, מתחזקת קריירת דוגמנות מצליחה וגם מקדמת את עצמה לשלב הבא מבחינתה – משחק. ועל התרומה שלה למוסד התלתלים עוד לא התחלנו לדבר, כן?
 
לא ידעתי שסידרו לי ריאיון זוגי", אני חושבת לעצמי כשאני נכנסת לדירת היוקרה של הדוגמנית עדן פינס ומופתעת למצוא שם את דור רפאלי, בן זוגה בארבעת החודשים האחרונים (ואח של בר, כמובן). זאת הקומה ה־21 של מגדל במתחם הבורסה, ואת הכניסה לדירה חוסמות קופסאות עם שלל שמונצעס ביתיים שטרם נמצא להם מקום. פינס, שהחליטה שהיא מקבלת על עצמה את תפקיד עיצוב הדירה, מעדכנת אותי שהפרויקט עוד רחוק מלהסתיים. "קיבלתי אותה במצב אחר לגמרי, ויש עוד הרבה מה לעשות", היא אומרת, כמעט בהתנצלות, ומסבה את תשומת ליבי למספר כתמי צבע שטרם תוקנו. "אני פשוט לא מספיקה, אבל כל מה שאת רואה כאן, זה אני עשיתי. בואי, אעשה לך סיור".
 
"כפי שאת רואה, אני מאוד אוהבת ורוד", היא אומרת משועשעת, וחושפת חדר ארונות מפואר שבנות 14, או מלכות דראג בתוכנית של רופול - היו נותנות את חייהן למענו. לצד מראת איפור תלויים להם בגדי מעצבים, מעילים מרהיבים, מגדל נעליים שלא היה מבייש חנות מעצבים פריזאית ואפילו אוסף מפתיע של פאות קאמפיות מוגזמות. "אני מתה על פאות", היא מודה בפניי. "אני גם מסתובבת איתן לפעמים. בעיקר כשאני בחו"ל". בחזרה לסלון, דור מורה לבינה המלאכותית 'אלכסה' להנמיך את המוזיקה. "לא אפריע לכן", הוא אומר ונושק לחברתו. "רגע", אני ממהרת להגיב, מבינה שריאיון זוגי כבר לא יהיה פה.

 

אולי תנצל את ההזדמנות ותספר את הזווית שלך להיכרות?

"הזווית שלי?", הוא אומר ומצחקק.

 

כן, הרי יצאתם כבר לפני כמה שנים אבל רק לאחרונה הפכתם לזוג. מה, רעננתם את הקשר שלכם?

עדן: "רענון זאת המילה הנכונה".

דור: "הקשר רוענן אבל לא היינו בזוגיות לפני כן. לא היינו בשלים לזה אז".

 

מה גרם לשינוי?

דור: "אני אתן לה לספר. לא שאני מתבייש או משהו, אבל זה הריאיון שלה".

עדן: "תביני איזה זוג דביקי אנחנו. הוא רק הלך ואני כבר מתגעגעת", היא אומרת אחרי שהוא עוזב, כשבעיניה מבט של אימוג'י מאוהב. "לפני שבועיים היינו בתאילנד יחד. זה היה הטיול הראשון שלנו לחו"ל כזוג, ועברנו את המבחן הזוגי הזה בהצלחה. דור הוא החבר הכי טוב שלי ביקום. לפעמים, מרוב שאנחנו חברים טובים, אנחנו שוכחים שאנחנו זוג. אני מדברת איתו על הכול ואנחנו הכי שטותניקים ביחד. אפילו הגיל הוא לא פקטור, ואנחנו לא מרגישים כל הבדל".

עובדת בונוס: עדן פינס אוהבת את הצבע הוורוד (צילום: דניאל אלסטר)
עובדת בונוס: עדן פינס אוהבת את הצבע הוורודצילום: דניאל אלסטר

 

רפאלי בן 33 ופינס בת 22, אבל תמיד יצאה עם מבוגרים ממנה. "מה שקרה בפעם הקודמת, זה שיצא לנו להיפגש לתקופה ארוכה, קשר שהתחיל דרך חברים משותפים, אבל זה לא התקדם לשום מקום כי אני לא הייתי בשלה לזה אז", היא נזכרת. "הייתי אחרי מערכת יחסים של איזה שנתיים-שלוש שאפשר לקרוא לה אהבה נכזבת, וגם דור היה אז אנטי זוגיות. לא אגיד לך שלא הייתי דלוקה עליו, כי הייתי דלוקה מאוד. אבל זה לא הסתדר בגלל אותה אהבה נכזבת, ונשארנו חברים".

 

למה אהבת נכזבת?

"כי היו הרבה מריבות, הרבה קשיים והרבה חוסר הבנה, וגם כי נבגדתי. הייתי בת 19 וזאת הייתה תקופה מאוד קשה של עצב וחוסר תיאבון. בשלב כלשהו אני איבדתי אמון בגברים, כביכול. וכאילו, כשדיברתי על זה עם חברות ואנשים אחרים, אז אמרו לי: 'לא, זה בסדר. כולם בוגדים'. עכשיו, כשאומרים לי משפט כזה פעם, פעמיים, שלוש... אני מאבדת את האמון. ואני מסתכלת על ההורים שלי, נגיד, והם הזוג הכי חזק שאני מכירה בחיים. הם נשואים 25 שנה. הם אוהבים, הם חזקים והם כאילו באש ובמים, ואני התחנכתי וגדלתי על ערכים כאלה - שלא משנה מה קורה, הכול בסדר, הולכים קדימה. פתאום אנשים קצת ניפצו לי את האשליה, מזל שההורים שלי אמרו לי שזה לא נכון ושלא כולם בוגדים. אבל היה לי קשה".

 

איך יצאת מהתקופה הקשה ההיא?

"עם חיזוקים מאנשים. כמובן שלקח לי זמן לקבל אותם, כי בהתחלה לא רציתי להקשיב, אבל אחר כך הקשבתי. בסופו של דבר, האנשים שאת בוחרת סביבך נבחרים למטרה מסוימת. אני לא אומרת את זה בקטע אינטרסנטי, למרות שכולנו חיים עם אינטרס. עכשיו לך יש אינטרס ממני בנוגע לכתבה, ולי יש אינטרס לקבל מאמא שלי חיבוק. אבל אני מתכוונת שאנשים מסביבי עטפו אותי, משכו אותי בשערות והוציאו אותי. אמרו לי: 'הלו, תתאפסי, תתקדמי, הכול טוב, זה לא סוף העולם'. או שאמרו לי: 'את יודעת כמה אהבות עוד תחווי בחיים?'. אז בסוף יצאתי מזה, ומבחינתי זה קרה מזמן. היום אני יודעת בדיוק איזה גבר אני מחפשת, וטפו טפו, יש לי את הדבר הכי מדהים שיכולתי לבקש".

 

הכול באמת מהיר בעולמה של פינס, עד שתחרות מלכת היופי, טבילת האש הראשונה שלה עם עולם הדוגמנות, נראית כמו זיכרון מחיים אחרים. מאז היא הספיקה להצטלם לקמפיינים בארץ ובחו"ל, להשתתף בעונה הרביעית של "איט גירלז", לזכות בג'וב הנחשק של פרזנטורית רנואר, ובין היתר גם להעמיד במקום צלם בכיר שחרג מתפקידו והטריד אותה. "הוא הציע לי לצאת ואמר לי: 'את לא יודעת שככה מתקדמים?'. אמרתי: 'אז תתקדם'. לא התרגשתי ממנו", היא מבהירה. "אומנם לא קיבלתי את העבודה אבל גם לא רציתי לקבל אותה אחרי דבר כזה. זה לא היה נעים, אבל שמתי לב שיש דווקא שיפור מהבחינה הזאת. אנשים מפחדים היום יותר מתמיד וכבר לא ממהרים להטריד".

 

נדבך מרכזי בתהליך ההתבגרות המואץ של פינס טמון בחיי האהבה שלה, שכללו זוגיות מסוקרת למדי עם עמרי בן נתן מ"האח הגדול". "הוא בן אדם מקסים ואין לי מילה אחת רעה להגיד עליו. אבל זה היה קשר מאוד אינטנסיבי, ועברנו לגור ביחד מאוד מהר. באמת תקופה מדהימה, אבל אורח החיים שלו ואורח החיים שלי לא הסתדרו, אז פירקנו את זה בצורה יפה. עד היום אנחנו מדברים והכול בסדר".

 

אבל לא רק הזוגיות עם עמרי הייתה מסוקרת. כל שיעול שעדן פינס מוציאה זוכה לאייטם רכילות בשנתיים האחרונות, אייטמים שהם לא פעם פייק ניוז מוחלט. "עוד לפני עמרי התחילו להפיץ עליי שמועות", היא נזכרת. "אמרו שאני יוצאת עם עומר אדם רק כי אנחנו מסתובבים עם אותם אנשים. פעם גם כתבו שאני יוצאת עם אייל גולן. מה לא המציאו עליי? בפעם הראשונה שזה קרה לי, ממש הופתעתי. עוד לא הבנתי שאני בעולם הזה, שבו כל מה שקורה לי הוא נחלתם של כולם. ואז התחילו לרוץ עליי שמועות ונוצר רושם כזה שכאילו אני יוצאת עם כל התעשייה. בתור ילדה שמגיל קטן האבא הטורקי שלה חינך אותה על ערכים של כבוד, פתאום עושים לי כזה דבר בפרהסיה ובתקשורת, ואני אומרת לעצמי: 'יואו, איפה אני? מה, ככה אנשים רואים אותי?'".

החלימה מאהבה נכזבת (צילום: דניאל אלסטר)
החלימה מאהבה נכזבתצילום: דניאל אלסטר

 

פינס זעמה ונעלבה, אבל שתקה לכולם. עד שהיא לא יכלה יותר. "אני בשיא ההתמודדות עם השמועות, בבלבלות עם עצמי, ופתאום איזה סטנדאפיסט לא מצחיק העלה סטורי שבו הוא כתב משהו כמו: 'יש לי אפרסמון במקרר שעדן פינס עוד לא יצאה איתו'. זה כבר נורא עצבן אותי". אז היא מחליטה להעלות סטורי תגובה. "בדרך כלל אני לא נוהגת לעשות זאת, אבל תמיד יש פעם ראשונה", כתבה. "יש לי לוזר חדש באקספלור שכנראה אף בחורה עוד לא שמה עליו, אז אני הראשונה לשים עליך ואולי לסתום לך את הפה".

 

מאוחר יותר העלתה סטורי נוסף ובו הבהרה: "לא נפגעתי מהפוסט (הלא מצחיק בעליל) הזה, פשוט לא הייתי רוצה להמשיך לתת מקום לבריונות ברשת - לא כלפיי ובטח ובטח שלא כלפי אף אדם אחר! מאחורי כל דמות עומדת אישיות עם רגשות, שיש לה משפחה ובן זוג וחברים, שרואים את זה ונפגעים בעצמם".

 

"אני מתחרטת שהגבתי", היא מודה עכשיו, כשהיא נזכרת בזה. "הדבר היחיד שיצא מזה זה שהיו עליו הקלקות של 85 אלף איש".

 

אוי, ענק. בעצם הבאת לו חתיכת טראפיק.

"לגמרי. אבל לי אישית זה חרה. אנשים חושבים שלאנשים מפורסמים אין רגשות ושאפשר להגיד עליהם מה שרוצים".

 

על אילו תגובות חריפות שלך את לא מצטערת?

"יש הרבה. הייתי למשל ב'מיאמי סווים וויק', שזה שבוע האופנה של בגדי ים, והיה שם מישהו בכיר מטעם התצוגה הכי נחשבת. הוא היה הבעלים והוא בחן את הדוגמניות. בדיוק נכנסתי לאולם, הייתי האחרונה בליהוקים. אני הולכת בבגד ים בחדר, שזה מלכתחילה לא המעמד הכי נוח להיות בו בתור אישה, למרות שבתור דוגמנית זה כאילו מובן מאליו. בכל מקרה, אני נכנסת לחדר והוא עומד שם כולו מסטול עם כוס וודקה, מסריח מאלכוהול, והוא צוחק ומדבר אליי, ואני לא מבינה מילה ממה שהוא אומר לי מרוב שהוא מסטול. הוא אמר לי משהו כמו 'את מהממת', והציע לי לבלות איתם במסיבה אחרי הצילומים. לא הבנתי, איזה 'תצטרפי אלינו' ואיזה נעליים? הרגשתי מה זה מגעילה שאני צריכה בכלל לראות את הדבר הזה. התפדחתי בשבילו".

 

איך באמת שומרים על גבולות במקצוע כמו דוגמנות?

"זה קשה, בייחוד כי אני בן אדם שלא יודע להיות צבוע. אני גם מאוד חברותית ומקבלת את כולם. אז איך שומרים על גבולות? אני לא יודעת, אני חושבת שזה הערכים שיש לך. נגיד בשבוע האופנה של בגדי הים במיאמי, כשכולם יצאו לשתות ולבלות, אני נשארתי במלון וצפיתי בסרטים באייפד. בכלל, אני ממעטת לצאת לאירועים. ברור שיש יוצאים מן הכלל ושלפעמים אני צריכה לצאת, אבל די שבעתי מזה".


חריפה, שנונה ולוהטת! (צילום: דניאל אלסטר)
חריפה, שנונה ולוהטת!צילום: דניאל אלסטר

 

פינס נולדה ברעננה, בת בכורה למשפחה עם ארבעה ילדים. לדבריה, הייתה עצמאית מהרגע הראשון. "גדלתי ברעננה בתור ילדה שהיא לא כמו כולם, כי לכולם יש כסף ואני באתי מבית פחות כלכלי", היא אומרת.

 

מעמד ביניים?

"אפילו מתחת לביניים, ורעננה זאת עיר תובענית. עיר מדהימה, כן? הייתי רוצה לגדל שם את הילדים שיהיו לי, אבל למשפחה שלי היו ימים קשים מבחינה כלכלית. במשך כמה שנים חווינו סוג של נפילה כלכלית במשפחה, וזה היה לאורך תקופת היסודי ועד התיכון. היה לי ברור שאני צריכה לעבוד בעצמי גם, למרות שההורים שלי לא החסירו ממני ומהאחים שלי שום דבר, וכל דבר שרציתי, הם נלחמו בשיניים כדי שיהיה לי. העניין הוא שכבר אז הבנתי מה זה מותרות, ושבשביל המותרות שלי אני צריכה לעבוד".

 

והיא עבדה. מגיל צעיר החלה לעשות בייביסיטר לילדי השכונה, מחברת שקל לשקל כדי להצליח לממן לעצמה פינוקים שחבריה קיבלו כמובנים מאליהם. "בכיתה ו' אספתי כסף שעות מכל הבייביסיטר שעשיתי", היא נזכרת. "חסכתי 2,000 שקל, והלכתי לסַפר שהיה הכי טוב ברעננה בהחלקות שיער. אמרתי לו: 'קח. אני רוצה לעשות החלקה'. הוא הסתכל עליי ואמר לי, 'תגידי לי יא מטומטמת, מה את רוצה?'. אמרתי לו: 'אני רוצה לעשות החלקה. כמה זמן חיכיתי לזה', והוא אמר לי: 'קחי ת'כסף ואל תגעי בשיער שלך כי את תבכי על זה'. הוא צדק".

 

"באופן כללי לימדו אותי להיות עצמאית, ולמזלי זה ממש שירת אותי בתחילת הקריירה, שכללה נסיעות מרעננה לתל אביב למשל, כשאת הכול עשיתי לבד. או כשהסוכנות שלחה אותי בפעם הראשונה לחו"ל, כשהייתי בת 18 בלבד. אמרו לי, 'תתמודדי. זאת בריכת כרישים ותתמודדי'".

 

בחטיבה הייתה קורבן לחרם שאורגן על ידי חברותיה לכיתה. "הושיבו אותי בקומה עליונה בבית הספר והטיחו בי כל מיני דברים. שאני לא יוצאת איתן לשום מקום ושאני כל הזמן מתחמקת מהן, אבל הסיפור היה שלא הייתה לי אפשרות כלכלית לצאת איתן כל הזמן. להוציא בכל יציאה 70 שקל כניסה למסיבה? ולא קיבלתי חינמים בתקופה הזאת", היא אומרת בגיחוך. "אז כבר לא הייתי אחת מהחבר'ה. המצאתי להן שקרים לבנים כי לא רציתי להגיד שאין לי כסף. אבל זה לא רק זה. גם הציק להן שאני מסתובבת עם ילדים יותר גדולים. אבל זה עבר והיום אני במקום טוב והכול בסדר. מה שמדהים הוא שמדי פעם אני מקבלת הודעות מהבנות האלה שהחרימו אותי. הן פונות אליי באינסטגרם וכותבות שאני מהממת. אז מצד אחד זה היה אכזרי ומצד שני, הכול טוב. אני לא כועסת. היינו ילדות ואני כבר לא כועסת".

 

זה יפה שאין לך טינה.

"כן. בשלב כלשהו בחיים הבנתי שאני באמת צריכה להוציא אותן מחיי. מי שלא עושה לי טוב ברמה הכי נמוכה, כאילו אם אתה לא בא לי בטוב, אז הכול בסדר אבל אנחנו לא חייבים להיות חברים. מאז שעשיתי את הניקוי הזה אני מרגישה בן אדם אחר. זה הכול זה, הסביבה והחברים שמקיפים אותך. ולהיות במקום טוב. כי הכול מלא אינטרסים".

 

איפה את רואה עצמך בעוד עשור מהיום?

"עם ילדים, בבית שהוא שלי. מבחינה מקצועית, הייתי שמחה לדגמן לגוצ'י, לעשות יותר היי פאשן, ורסאצ'ה, דברים כאלה".

 

מה עם קמפיין עם בר רפאלי לקרולינה למקה?

"לכי תדעי", היא אומרת וצוחקת. "הכרנו לא מזמן ואנחנו בקשר ואני מכירה כבר את ההורים ואוהבת אותם מאוד, אז אולי בעתיד".

הריאיון המלא עם עדן פינס וכתבות נוספות - עכשיו ב"פנאי פלוס"!

נו, כבר רכשתם את הגיליון? (צילום: דניאל אלסטר)
נו, כבר רכשתם את הגיליון?צילום: דניאל אלסטר

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018