ריחו"ל

הבקהאמים בלחץ: ברוקלין עובר מאישה לאישה

בנם של ויקטוריה ודיוויד בקהאם, ברוקלין בן ה-20, קופץ ממערכת יחסים אחת לשנייה, מה שמלחיץ את הוריו - לאו דווקא בגלל ההשלכות הרגשיות שעלולות להיות לעניין, אלא בעיקר בגלל התדמית שהוא מוציא למשפחה

הגיע הזמן לעשות לו שיחה? דיוויד, ויקטוריה וברוקלין בקהאם (צילום: Getty Images)
הגיע הזמן לעשות לו שיחה? דיוויד, ויקטוריה וברוקלין בקהאםצילום: Getty Images

 

ברוקלין בקהאם, בנם של ויקטוריה ודיוויד, מדאיג את הוריו – כי הוא יוצא עם יותר מדי נשים.

 

שמו של ברוקלין בן ה-20 נקשר בשנה וחצי האחרונות לחמש נשים שונות איתן ניהל מערכות יחסים, כולל עם חברתו האחרונה, האנה קרוס, ועם אחותה למחצה

של הדוגמנית קייט מוס, לוטי, איתה יצא זמן קצר לפני שהכיר את קרוס.

 

לפי מקורב לבקהאמים, בני הזוג מודאגים ממערכות היחסים הרבות של בנם, אבל לאו דווקא בגלל ההשלכות הרגשיות שעלולות להיות להן עליו, אלא בעיקר בגלל שהם פוחדים שהוא יוציא לעצמו - ולמשפחה - שם רע. "המחשבה שמישהי שיצאה עם ברוקלין תפטפט ותספר עליו ועל המשפחה למדורי הרכילות, היא הסיוט הגדול ביותר שלהם", סיפר המקורב. "זה מאוד מביך אותם".

 

רק שלא תפטפט! לוטי מוס (צילום: Getty Images)
רק שלא תפטפט! לוטי מוסצילום: Getty Images

 

למרות שברוקלין ומוס יצאו עוד לפני שהכיר את בת זוגו האחרונה, השמועות על הרומן שלהם נפוצו רק עכשיו, ולכן הוריו החלו לדאוג, כשהבינו שבנם הספיק לצאת עם לא מעט בנות בזמן קצר. הוא ולוטי היו מיודדים במשך שנים, וככל הנראה היא היתה זו שהבהירה לו שאינה מעוניינת במשהו רציני. לאחר שהשניים נפרדו, ברוקלין החל לצאת עם קרוס, בנובמבר 2018. לאחר מכן, אגב, היא ומוס הפכו לחברות טובות.

 

הצטרפה לרשימת האקסיות. בקהאם והאנה קרוס (צילום: Getty Images)
הצטרפה לרשימת האקסיות. בקהאם והאנה קרוסצילום: Getty Images

 

ברוקלין וקרוס נפרדו לפני מספר חודשים, אך הוא כנראה לא הרגיש צורך לנוח או לקחת פסק זמן מסצינת הדייטים, ולאחרונה נודע שהחל לצאת עם אשה נוספת, פיבי טורנס, המבוגרת ממנו ב-5 שנים, שעבדה בעבר ככפילה של אמו ויקטוריה. ואם זה לא מספיק, באותו הזמן, שמו נקשר לעוד בחורה – שחקנית קנדית בשם נטלי גנזורן.

 

לפני שיצא עם קרוס, ברוקלין היה בזוגיות עם השחקנית קלואי מורץ, איתה יצא לסירוגין במשך ארבע שנים. ברוקלין, אנחנו אמנם מפרגנים, אבל קצת מנוחה לא תזיק - גם כדי שההורים ירגעו וגם כי כבר קצת קשה לנו לעקוב אחרי מעלליך.  

 

ויקטוריה, זאת את? פיבי טורנס (צילום מסך)
ויקטוריה, זאת את? פיבי טורנסצילום מסך

האקסית המיתולוגית. בקהאם וקלואי גרייס מורץ (צילום: Getty Images)
האקסית המיתולוגית. בקהאם וקלואי גרייס מורץצילום: Getty Images

שובב. ברוקלין בקהאם (צילום: Gettyimages)
שובב. ברוקלין בקהאםצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018