רכילות+

אחרי 7 שנים: אלברט אסקולה קיבל אזרחות ישראלית

בשעה טובה ומשמחת בעלו של אסי עזר, האדריכל המוכשר אלברט אסקולה, קיבל אזרחות ישראלית, אחרי 7 שנים בהן הוא חי בישראל. "תודה על שעשית את כל זה בשבילי", כתב עזר הנרגש

 

מתוך האינסטגרם

מתוך האינסטגרם

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

בשבוע שעבר סיפרנו לכם שאלברט אסקולה, בעלו של אסי עזר, צפוי לקבל אזרחות ישראלית אחרי 7 שנים של מגורים בישראל לצד בן זוגו, והיום (ב') זה סוף סוף קרה.

 

עזר העלה תמונה משותפת של שניהם לאינסטגרם, כשאסקולה מחזיק בידו את תעודת הזהות החדשה שלו, וכתב: "זהו, אחרי שבע שנים ארוכות ויפות, וביקור פעם בשנה במשרד הפנים (שהיו מקסימים!!), יש לנו אזרח ישראלי חדש! אלברט קיבל היום דרכון ישראלי, מעכשיו הוא יכול גם להצביע ובקיצור - אזרח שווה זכויות. מזל טוב בעלי, תודה על שעשית את כל זה בשבילי, ותודה לישראל שמקבלת אותך כל כך יפה". מרגש!

 

אזרח ישראלי חדש. אלברט אסקולה עם הבעל אסי עזר (צילום מסך)
אזרח ישראלי חדש. אלברט אסקולה עם הבעל אסי עזרצילום מסך

 

מזל טוב! (צילום מסך)
מזל טוב!צילום מסך

 

"זהו, מעכשיף אני ישראלי כמוך!!", כתב אסקולה וצירף תמונה שלו מחזיק את תעודת הזהות ביד אחת ואת דגל ישראל ביד השנייה. וכמובן ששגיאת הכתיב נאמנה למקור.

 

עוד מעט יהיה שם ילד? (צילום מסך)
עוד מעט יהיה שם ילד?צילום מסך

 

ואחרי בשורה שכזו זה הכרחי לתת סקירה קצרה של מערכת היחסים המדוברת. כזכור, עזר ואסקולה הכירו בשנת 2012 במהלך הופעה של מדונה. במשך חודשים ארוכים ניהלו השניים קשר טרנס אטלנטי, עד שאלברט הבין שהגיע הזמן לארוז את עצמו ולעלות לישראל. באפריל 2015 עזר הציע נישואים לאסקולה, ושנה לאחר מכן, ביוני 2016, השניים מיסדו את הקשר והתחתנו בברצלונה, עיר הולדתו של האדריכל.

עם ההורים של עזר (צילום: רפי דלויה)
עם ההורים של עזרצילום: רפי דלויה

 

כאילו זה היה אתמול. החתונה של אסי ואלברט
כאילו זה היה אתמול. החתונה של אסי ואלברט

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018