ריחו"ל

דמי מור: "ההתמכרות שלי לאשטון קוצ'ר היתה הרסנית"

דמי מור ובנותיה, רומר וטלולה, נפגשו לשיחה אישית וחושפנית, בה דיברו על התלות שפיתחה מור באשטון קוצ'ר, ההתמכרות שלה לאלכוהול וסמים ומערכת היחסים הבעייתית שהיתה להן, שכללה נתק של 3 שנים

לא דיברו במשך שלוש שנים. דמי מור ובנותיה, רומר וטלולה וויליס (צילום: Getty Images)
לא דיברו במשך שלוש שנים. דמי מור ובנותיה, רומר וטלולה וויליסצילום: Getty Images

 

אשטון קוצ'ר הוא אישיות מדוברת מאוד בתקופה האחרונה – ועל כך יש לו להודות לאשתו לשעבר, דמי מור. השחקנית בת ה-56 הוציאה לאחרונה אוטוביוגרפיה חושפנית, שבה דיברה על ילדותה הלא פשוטה, הקריירה שלה וגם על הבעלים המפורסמים לשעבר, ברוס וויליס וקוצ'ר, שלו היתה נשואה במשך 8 שנים, עד שהתגרשו ב-2013. אחד הדברים עליהם מור מספרת בספר הוא על כך שקוצ'ר שיכנע אותה לעשות איתו שלישיות, ולאחר מכן בגד בה.

 

אתמול (ב') התארחו מור ובנותיה מוויליס, טלולה ורומר, בתוכנית האירוח האינטרנטית של ג'יידה פינקט סמית', ושם הן סיפרו על היחסים העכורים שהיו ביניהן באותה התקופה, שנגרמו בגלל שמור "התמכרה" לקוצ'ר, מה שהוביל לשלוש שנים של נתק ביניהן. מור הסבירה: "ההתמכרות שלי אליו והתלות שלי בו, זה כנראה היה הרסני, כי זה סחף אותי מבחינה רגשית".


משפחה בהפרעה. קוצ'ר עם דמי, טלולה ורומר ב-2007 (צילום: Getty Images)
משפחה בהפרעה. קוצ'ר עם דמי, טלולה ורומר ב-2007צילום: Getty Images

 

טלולה בת ה-25, סיפרה: "לראות את ההתנהגות שלה עם אשטון... כולם עזבו את הבית ונשארתי שם לבד. הרגשתי ששכחו אותי, ופיתחתי נראטיב שאמר שהיא לא אוהבת אותי. באמת האמנתי בזה". היא הוסיפה: "אני יודעת שהיא כן אוהבת אותי, במאה אחוז, אבל באותו רגע זה כאב".

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

גם בתה הבכורה של מור, רומר בת ה-31, סיפרה שלא היתה מרוצה ממערכת היחסים של אמה עם קוצ'ר: "כל כך כעסתי באותה תקופה, בגלל שהרגשתי שמשהו שהיה שלי נלקח ממני". רומר גם לא קיבלה בהבנה את רצונם של בני הזוג להביא תינוק משותף: "לא יכלתי לסבול את הרעיון", סיפרה על הדרך בה הרגישה כשאימה נכנסה להריון מקוצ'ר. אותו הריון הסתיים למרבה הצער בהפלה טבעית, שלאחריו בני הזוג ניסו להיכנס להריון פעם נוספת, אך ללא הצלחה.

 

"חשבתי לעצמי: 'למה את כל כך נואשת לעוד ילד? טוב, כנראה שאנחנו לא מספיקים לה'". סיפרה רומר, אך הוסיפה שבסופו של דבר כעסה על עצמה שנהגה כלפי אימה בחוסר רגישות: "לא באתי אליך פעם אחת ושאלתי אם את בסדר", אמרה לה רומר במהלך התוכנית. מור בתגובה, הרגיעה אותה שההרגשה שלה היתה לגיטימית לחלוטין.

הרבה דרמה עבור משפחה אחת (צילום: Getty Images)
הרבה דרמה עבור משפחה אחתצילום: Getty Images

 

הדיון גם סבב סביב ההתמכרויות האחרות של מור, שהיתה אלכוהוליסטית ומכורה לקוקאין בשנות ה-20 שלה, נגמלה, ונשארה פיכחת במשך 20 שנה, עד שחזרה לשתות והתמכרה למשככי כאבים. "זה היה כאילו מפלצת הגיעה", סיפרה טלולה על הרגעים בהם הבינה שאמה שוב תחת השפעת האלכוהול או הסמים. "אני זוכרת את הלחץ שהתחלתי להרגיש ברגע שראיתי שהעיניים שלה נסגרות קצת, כשהיא התחילה לדבר קצת אחרת, או כשהיא פתאום הראתה לי הרבה יותר חיבה מבדרך כלל".

 

רומר הוסיפה: "לפעמים הייתי צריכה להתנהג אליה כמו לילדה, ולדבר אליה כמו אל ילדה. היא לא היתה האמא שגדלנו איתה".

 

במהלך השנים, רומר וטלולה התמכרו גם הן לסמים ולאלכוהול, אך נגמלו. טלולה סיפרה בתוכנית על הפעם הראשונה ששתתה משקה אלכוהולי, כשהיתה בת 14, במהלך חופשה משפחתית. "כשהייתי בת 15 כמעט מתתי מהרעלת אלכוהול", סיפרה.

 

היום הקשר בין דמי ובנותיה חזק מאי פעם, לאחר שדיברו על הבעיות והתגברו על המשקעים. "אני חושבת שהיא היתה עבורנו דמות גדולה מהחיים", אמרה טלולה והוסיפה: "אני אובססיבית לגביה, אני אוהבת אותה יותר מכל דבר אחר".


שלחת לאשטון עותק חתום של הספר? (צילום: Getty Images)
שלחת לאשטון עותק חתום של הספר?צילום: Getty Images

ואיפה היה ברוס בכל התקופה ההיא? (צילום: Getty Images)
ואיפה היה ברוס בכל התקופה ההיא?צילום: Getty Images

נראה שהטיפול המשפחתי עזר. רומר וטלולה עם אחותן סקאוט (צילום: Getty Images)
נראה שהטיפול המשפחתי עזר. רומר וטלולה עם אחותן סקאוטצילום: Getty Images

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018