ריחו"ל

תפוס: פרטים חדשים על הרומן של קיאנו ריבס

הכוכב ההוליוודי חזר לכותרות עם רומן חדש (ישן) עם הגברת אלכסנדרה גרנט, מי שהייתה אחראית על האיורים בספר שלו. השניים הצליחו לשמור על הרומן בסוד במהלך השנתיים האחרונות - אבל לא עוד

שיהיה במזל (ובהצלחה)! קיאנו ריבס ואלכסנדרה גרנט (צילום: Gettyimages)
שיהיה במזל (ובהצלחה)! קיאנו ריבס ואלכסנדרה גרנטצילום: Gettyimages

 

מעטים הכוכבים שמצליחים לחמוק מהכותרות ולנהל זוגיות סודית במשך שנים ארוכות, וזה בדיוק מה שעשה קיאנו ריבס (55) בשנתיים האחרונות. בתחילת

השבוע הגיע ריבס לגאלה היוקרתית LACMA בלוס אנג'לס כשהוא אוחז בידה של הגברת אלכסנדרה גרנט (46), מי שמוכרת בתור חברתו הטובה ושותפתו העסקית של השחקן. השניים צעדו יחד על השטיח האדום ובזמן שאתרי הרכילות מעבר לים עוד התלבטו, אנחנו יצאנו לערוך תחקיר על השניים וחשפנו את הזוג החדש.

 

אתמול (ג') הזוגיות החדשה הפכה לנושא הכי חם מעבר לים ופרטים חדשים על השניים החלו לצוץ. "קיאנו ואלכסנדרה יוצאים יחד כבר שנים", סיפר מקורב לשחקן לאתר Us Weekly, והוסיף: "זה ממש לא היה סוד והם יוצאים יחד מקיץ 2017 לפחות".

 

זה לא היה סוד (צילום: Gettyimages)
זה לא היה סודצילום: Gettyimages

 

עוד הוסיף המקור וסיפר כי ריבס אפילו הגיע לפרגן לגרנט בפתיחת גלריית האומנות החדשה שלה לאחרונה. "קיאנו היה שם ואלכסנדרה הכירה לו את כולם. הם אמנם לא הפגינו יותר מדי חיבה, אבל זה בגלל שהם לא זוג כזה. הם מגניבים ושומרים על פרופיל נמוך".

 

ועכשיו, אחרי שהזוגיות של השניים יצאה לאור, זה הזמן לספר איך הכל התחיל. ריבס וגרנט הכירו בשנת 2011, אז עבדו יחד על ספרו של השחקן, Ode to Happiness and Shadows. גרנט הייתה אחראית על האיורים בספרו של ריבס והעבודה המשותפת הובילה לחברות טובה במשך השנים. אז יש מצב לאייטם אירוסים בקרוב?

 

הרווק הנצחי! (צילום: Gettyimages)
הרווק הנצחי!צילום: Gettyimages

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018